boks, forum, zobacz
Wróć   boks, forum, zobacz > BoxingForum > Newsy

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się tutaj    

Komentarz

Narzędzia wątku Wygląd

stare 08-12-17, 11:14   #1 (permalink)
Redaktor Boxing.pl

Nominowany 446 razy w 129 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 36
Domyślnie Ortiz: Joshua to dziewczynka pod dobrą opieką. Jest jeszcze gorszy niż Wilder

Luis Ortiz (27-0, 23 KO) jakiś czas temu był obowiązkowym rywalem dla Anthony'ego Joshuy (20-0, 20 KO), a do tego miał na stole walkę z innym mistrzem wagi ciężkiej, Deontayem Wilderem (39-0, 38 KO). Kubańczyk ostatecznie został z niczym, a za kilkanaście godzin, po roku przerwy, wróci między liny. "King Kong" tymczasem mocno skrytykował czempiona IBF i WBA z Wielkiej Brytanii, ale "dostało" się też mistrzowi WBC.

- Wszystko, co mnie spotyka, czyni mnie mocniejszym. Nic nie zatrzyma mnie na drodze do zdobycia mistrzostwa świata. Zdaję sobie sprawę, że nie zgłosiłem listy przyjmowanych leków, ale byłem i jestem czysty. Joshua to dziewczynka pod dobrą opieką - jest jeszcze gorszy niż Wilder. Mówi, że jest najlepszy, ale żeby tak mówić, musi pokonać mnie. Tymczasem każdy unika mnie na wszelkie sposoby - powiedział bokser z Kuby.

Co ciekawe, Deontay Wilder ma obejrzeć z trybun dzisiejszą walkę Luisa Ortiza z Danielem Martzem. Co na to "King Kong"?

- Nie wiem, czy to dobrze, że będzie to oglądał. Jak zobaczy to z bliska, to tym bardziej może nie chcieć ze mną walczyć. Przestraszy się - powiedział Luis Ortiz.

Źródło: boxingscene

Krystian Sander jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 08-12-17, 11:54   #2 (permalink)
contender

Nominowany 0 razy w 0 Tematach
Art. Miesiąca - Nagród: 0
Domyślnie

Rozumiem długi rozbrat z ringiem, ale naprawdę mogli mu kogoś lepszego zakontraktować. Ten Martz to jakiś etatowy bum dla gości powracających po przerwie. Najpierw Jennings, teraz Ortiz. Kto następny Gołota w marcu...
Sparow jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 08-12-17, 13:33   #3 (permalink)
Super Moderator

Nominowany 19 razy w 6 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 2
Domyślnie

Ale o co mu w ogóle chodzi?
Black Dragon jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 08-12-17, 14:14   #4 (permalink)
prospect

Domyślnie

"Tymczasem każdy unika mnie na wszelkie sposoby"
Przecież była walka z Wilderem - wystarczyło zgłosić leki.
kretos jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 08-12-17, 15:41   #5 (permalink)
champion

Domyślnie

Tak tak i ta dziewczynka ma w resume Takama,Breazeale'a,Whyte'a,Martina nie wspominając o Wladimirze Kliczce.. Przy czym Ortiz na dobra sprawe moze sie pochwalic tylko Jenningsem..I tak wiem,wiem wszyscy sie go boją Szkoda tylko,ze majac walke z Wilderem i obowiazkowa z Joshuą,źre leki i nie wpisuje ich do formularza... Typowa,rasowa tepota..Talent to kubano mają ale lenie i kolki jakich malo.. Nawet jezyka nie zna a mieszka w Miami tyle lat.. Wstyd.
mat.d jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 08-12-17, 20:48   #6 (permalink)
journeyman

Domyślnie

Ale się zrobił z niego wyszczekany pajac, w dodatku nie wychodzi mi tu w ogóle, taki Fury to czasami jest nawet i śmieszny przy czym dołożył chociaż do tego Władka w resume. AJ akurat pokazuje klasę sportową w ringu i poza, ale wiadomo jakoś musi Sobie wyrwać wiekszą walkę.
BubikS jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Komentarz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania