boks, forum, zobacz
Wróć   boks, forum, zobacz > BoxingForum > Newsy

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się tutaj    

Komentarz

Narzędzia wątku Wygląd

stare 04-12-17, 11:55   #1 (permalink)
Redaktor Boxing.pl

Nominowany 337 razy w 97 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 31
Domyślnie David Price chce wrócić między liny w lutym

David Price (22-4, 18 KO) w sobotę pokonał na punkty Kamila Sokołowskiego, ale swoją postawą nikogo do siebie nie przekonał. Wieżowiec z Liverpoolu sprawia w ringu wrażenie pięściarza przestraszonego, panicznie obawiającego się przyjęcia jakiegokolwiek ciosu, co mocno paraliżuje również ofensywne poczynania 34-latka.

Price nie poddaje się jednak i już myśli o przyszłym roku, w którym ma stoczyć jakiś wielki pojedynek. Wcześniej Anglik chciałby się jednak odpowiednio rozgrzać.

- Chętnie stoczę jakiś 10-rundowy pojedynek w lutym. Potrzebuję spędzić trochę czasu między linami. W sobotę to było sześć dobrych rund. Wiem, że w wadze ciężkiej jest kilku wojowników w takiej sytuacji, w jakiej jestem ja. Chcę zaboksować 10 rund i iść dalej, ścigać jakiś tytuł - powiedział brązowy medalista z igrzysk olimpijskich w Pekinie.

W mediach David Price coraz częściej jest łączony z Tysonem Furym (25-0, 18 KO). Panowie kilka dni temu spotkali się i porozmawiali tak o boksie, jak i życiu.

Źródło: boxingscene

Krystian Sander jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 04-12-17, 16:47   #2 (permalink)
champion

Nominowany 0 razy w 0 Tematach
Art. Miesiąca - Nagród: 0
Domyślnie

Price dobrze zarobi, a Fury wroci niezla walka. Oboje zyskaja.
kubakj jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 04-12-17, 23:55   #3 (permalink)
journeyman

Domyślnie

Fury wróci niezłą walką??? No proszę Cię. Price to bum, szklarz a w dodatku bez ciosu. On w ostatniej walce przy pomocy sędziego ledwo wygrał, (dla mnie remis) a wiemy kim jest Sokołowski przy całej sympatii dla niego. Z czym do ludzi. On panicznie boi się przyjąć cios. Dla Tysona to była by walka ze zwykłym bumem. Taka jest prawda. Typ jeszcze ma czelnosc wspominać o AJ. Przecież on by go zabił samym podmuchem!!!!!
fanatyk987 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 05-12-17, 01:00   #4 (permalink)
champion

Domyślnie

Cytat:
Napisał fanatyk987 Zobacz post
Fury wróci niezłą walką??? No proszę Cię. Price to bum, szklarz a w dodatku bez ciosu. On w ostatniej walce przy pomocy sędziego ledwo wygrał, (dla mnie remis) a wiemy kim jest Sokołowski przy całej sympatii dla niego. Z czym do ludzi. On panicznie boi się przyjąć cios. Dla Tysona to była by walka ze zwykłym bumem. Taka jest prawda. Typ jeszcze ma czelnosc wspominać o AJ. Przecież on by go zabił samym podmuchem!!!!!
Fury wyglada jak pajac teraz z tym bebehem i niewiadomo jak by prezentowal sie w ringu. On musi miec buma w ringu w powrocie, a Price jest idealny do tego, bo zero zagrozenia, a dobrze mozna zarobic, bo oboje znani w UK i TV zaplaca za to.

Nie kumasz wogole o co chodzi w bokserskim biznesie.
kubakj jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Komentarz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania