boks, forum, zobacz
Wróć   boks, forum, zobacz > BoxingForum > Newsy

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się tutaj    

Komentarz

Narzędzia wątku Wygląd

stare 17-11-17, 09:36   #1 (permalink)
Redaktor Boxing.pl

Nominowany 459 razy w 134 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 37
Domyślnie Wilder chętnie ukarze Ortiza: zapłaci mi za to. Będę go karał

Deontay Wilder (39-0, 38 KO) chce jak najszybciej, najlepiej już w kolejnej walce, zmierzyć się z Anthonym Joshuą. "Bronze Bomber" chętnie wyszedłby też do ringu z Josephem Parkerem. Jednak obóz Joshuy nie chce na ten moment walki z bokserem z Alabamy i niemal na pewno w najbliższej walce AJ podejmie innego oponenta, być może wspomnianego Parkera.

Jeśli mistrz WBA i IBF znajdzie się niebawem w jednym ringu z mistrzem WBO, to czempion WBC przystąpi do dobrowolnej obrony tytułu. Jedną z opcji przy takim scenariuszu jest starcie z Luisem Ortizem (27-0, 23 KO), który nie przeszedł testów antydopingowych przed planowaną walką z Wilderem, jednak nie został w żaden sposób ukarany prze federację World Boxing Council. W tej sytuacj Deontay nie wyklucza drugiego podejścia do starcia z "King Kongiem".

- Oczywiście. Dlaczego nie? Wrócił, więc dlaczego nie? Z kimś będzie niebawem boksował, mogę to być ja. Nie mogę się doczekać, kiedy pewnego dnia stanę z nim twarzą w twarz. Mam nadzieję, że dojdzie do tego wcześniej niż później. Facet musi być nadal badany. Ale ja nadal nie rozumiem, po co to zrobił. Swoją drogą, po co wydawać pieniądze na badania, skoro facet wpadł i nie spotkały go żadne konsekwencje? Cóż, to jest boks. Nie pierwszy raz dzieje się tu coś trudnego do wytłumaczenia. I nie ostatni. Jeśli nie dostaniemy walki z Joshuą lub Parkerem, to Ortiz będzie jedną z opcji. Byłem wściekły, gdy dowiedziałem się, że Ortiz wpadł. Włożyłem w nastawienie do tej walki całą swoją energię i nagle okazuje się, że wszystko na nic. W ringu mi za to zapłaci. Będę go karał. Zmuszę go do zapłaty. A jak coś mówię, to przeważnie dotrzymuję słowa - powiedział Wilder.

Źródło: boxingscene

Krystian Sander jest teraz aktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 17-11-17, 10:04   #2 (permalink)
journeyman

Nominowany 0 razy w 0 Tematach
Art. Miesiąca - Nagród: 0
Domyślnie

a mówił ze z koksami nei walczy heh
najpeirw koks stiverne co wpadl w wbc i mu odpuscili, ortiz 2 razy odpuscili, powietkin 2 razy i odpuscili załosny clean boxing program heheh
Gienek jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 17-11-17, 10:45   #3 (permalink)
prospect

Domyślnie

Za koks nie ma dożywocia. A na kimś trzeba zarabiać. Z 10 WBC dobry poziom prezentują: Breazeale (będzie następny?), Ruiz, Takam, Rivas. Poniżej Whyte i Martin. Reszta już obita lub gorsi. Generalnie Wilder jeszcze może stoczyć parę fajnych walk przed AJ.
kretos jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 17-11-17, 16:57   #4 (permalink)
champion

Domyślnie

Nie ma takiej mozliwosci zeby Wilder zdecydowal sie na walke z Ortizem. Chyba, ze w ramach tzw. clean boxing, zgodnie z ktorym kazdy niewygodny przeciwnik Amerykanina wpada na dopingu. Tymczasem trenujacy w ojczyznie ciezkiego dopingu (czyt. USA) Wilder czysty jak lza.
darulka jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 17-11-17, 17:46   #5 (permalink)
Redaktor Boxing.pl

Nominowany 269 razy w 112 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 23
Domyślnie

Wilder: - Miałem sen... piękny sen, a w nim...
Adrian Golec jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Komentarz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania