boks, forum, zobacz
Wróć   boks, forum, zobacz > BoxingForum > Newsy

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się tutaj    

Komentarz

Narzędzia wątku Wygląd

stare 14-11-17, 15:15   #1 (permalink)
Redaktor Boxing.pl

Nominowany 333 razy w 95 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 29
Domyślnie Ugonoh: wróciłem do treningów. Mam kilka dróg, którymi mogę pójść

Izu Ugonoh (17-1, 14 KO) w końcu udzielił wywiadu, w którym powiedział cokolwiek na temat swojej przyszłości w boksie. Polak w lutym przegrał przed czasem z Dominikiem Breazeale'em i od tamtej pory nie walczył, a dopiero niedawno wrócił do treningów. W mediach pojawiały się różne plotki, w tym takie, że bokser ma poważne problemy zdrowotne. Poniżej wypowiedź Izu dla portalu Interia.pl.

- Wiadomo, jak to jest... Trochę nazbierało się różnego rodzaju kontuzji, z którymi trzeba było sobie poradzić. Teraz wszystko już wychodzi na prostą, dlatego mogłem w końcu wrócić do treningu, z czego jestem bardzo zadowolony. Na parę miesięcy wstrzymałem się z treningami, ale już rozpocząłem zajęcia. (...) Na początku 2018 roku podam plany. Czy ponownie wylecę trenować do Stanów, czy może pozostanie w Polsce? Wszystko to zobaczymy. Na razie nie mówię też, kiedy będę walczył. Mam kilka dróg, którymi mógłbym pójść. Co do tego nie ma wątpliwości - powiedział Ugonoh, który zapewnił, że nadal obowiązuje go umowa z Alem Haymonem.

Źródło: interia.pl

Krystian Sander jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 14-11-17, 16:15   #2 (permalink)
champion

Nominowany 0 razy w 0 Tematach
Art. Miesiąca - Nagród: 0
Domyślnie

Nie chce sie jednoznacznie wypowiadac,bo nie wiadomo jak jest,ale na pierwszy rzut oka,to z Izu jest taki jak z wiekszoscią Kubanczykow na zawodostwie..Moglby cos osiagnac,ale tak naprawde niczego sobie dobrze nie potrafii zorganizowac,nie wiedzą czego chcą itp. Najlepszy dla siebie okres,wiek przewalczyl na antypodach z jakimis hardcorowymi kotletami,przed wyjazdem tez wielki ch#j..Podsumowujac to klient ma zaraz 32 lata i za sobą tylko jedna poważna walke i to na dodatkek weryfikujacą pewne rzeczy...
mat.d jest teraz aktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 14-11-17, 17:22   #3 (permalink)
prospect

Domyślnie

Z jedną walką na rok to daleko nie zajedzie, to jest śmieszne żeby tak rzadko walczyć.
thekudiq jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 14-11-17, 22:09   #4 (permalink)
contender

Domyślnie

I do tego związał sie z gościem,który zbyt wiele nie może mu zaproponować.Chłopak powinien miec te 3 pojedynki w roku,nawet z 2,3-ligowcami ale powinien być aktywny.Na co on liczy teraz,że wyjdzie znów do kogoś z czołówki ? A jak dostanie kolejne KO to znów rok w zawieszeniu.No nie najlepiej prowadzi tę swoją karierę,życzę mu jednak jak najlepiej
Bred jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 14-11-17, 22:17   #5 (permalink)
bum

Domyślnie

Udało mu sie wyrwać z doliny kotletów. Robił co mógł zeby sie wypromowac i udało sie. Sam sobie walki nie zorganizuje, jest zdany na promotora. On musial pauzowac obowiazkowo po tko a teraz problemy zdrowotne go zastopowały,No nic będe czekał bo jestem bardzo ciekawy jego nastepnej walki czy uda mu sie poprawic najwieksze braki wiadomo jakie
Tommek jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 15-11-17, 08:00   #6 (permalink)
journeyman

Domyślnie

Szpilka,Głowacki,Włodarczyk po ile walk mają w roku?!
,,Mistrzowie''dużo nie walczą.Ciekawi mnie powrót Izu.
Sylwetką i sposobem prowadzenia się chłopak jest ok,
zachowaniem wstydu nie przynosi, życzę mu jak najlepiej.
markos59 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 15-11-17, 08:11   #7 (permalink)
prospect

Domyślnie

Diablo akurat 3x w 2016 i dwie w 2017 to ok. Ale reszta to masakra. Szpilka powinien walczyć minimum dwie walki w roku.
thekudiq jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Komentarz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania