boks, forum, zobacz
Wróć   boks, forum, zobacz > BoxingForum > Newsy

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się tutaj    

Komentarz

Narzędzia wątku Wygląd

stare 14-11-17, 19:15   #21 (permalink)
Redaktor Boxing.pl

Nominowany 259 razy w 108 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 23
Domyślnie

P.S. Deski z Cunnem to efekt pajacowania Fury'ego. Nie powinno się ich przywoływać. Fury opuścił ręce, olał asekurację i przyjął czyściocha....

Adrian Golec jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 14-11-17, 19:23   #22 (permalink)
champion

Nominowany 0 razy w 0 Tematach
Art. Miesiąca - Nagród: 0
Domyślnie

Ale ja nie w tym kontekscie te dechy przywolalem :D Porownania tego typu tez mi sie nie usmiechają,bo są kompletnie bez sensu.. Nawet tez nie ma co patrzec,ze AJ pokonal Moline w 3 rd ,a Wilder w 9..Bo jesli tak,to najlepszy jest Arreola,ktory wygral w 1... Nic z tych rzeczy w moim odwolaniu do dech z Cunnem Napisalem,ze Fury wysmiewa sie z AJ,wielokroc publikujac/udostepniajac porownanie jego rak zalozonych z tylu z Kliczką i obok AJ z maty (co tez jest porownaniem nie wymiernym ) a sam LEŻAŁ
mat.d jest teraz aktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 14-11-17, 19:26   #23 (permalink)
contender

Domyślnie

Kliczko wywierał presję, ale Fury ruszał się szybciej. Nie zadasz ciosów prostych będąc zbyt daleko od rywala. Trzeba skrócić ring i przyjść niejeden lewy prosty większego przeciwnika. Kliczko nigdy z czymś takim nie miał do czynienia. Nigdy nie miał do czynienia z tym ze jest za krótki i jego jab nie dochodzi. Tu trzeba szybko ścinać dystans i zupełnie inaczej. Z balansem tułowia z poruszaniem głowa z przeniesieniem ciężaru na przednia nogę. On tego po prostu nie potrafi, bo nigdy nie musiał tego robić. Opukiwanie mniejszych lewym i taka presja to zupełnie inna bajka.
clyde22 jest teraz aktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 14-11-17, 19:33   #24 (permalink)
bum

Domyślnie

Wejdę wam w dyskusję ale cóż. Dodam tylko, że nie wierzę iż Fury w ogóle wróci do boksu. Nie mówiąc już o przyszłym roku czy o walkach z czołówką na wysokim poziomie. Tyle chciałem dorzucić, kontynuujcie.
Lotnik jest teraz aktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 14-11-17, 19:34   #25 (permalink)
Redaktor Boxing.pl

Nominowany 259 razy w 108 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 23
Domyślnie

To poczekajmy Clyde, jaki pressing zobaczymy po stronie AJ... Skąd Twój sceptycyzm, że Fury nie wróci w dobrej formie? Moim zdaniem wróci. Wg mnie walka Fury vs AJ na bank do końca przyszłego roku. Fury to młody facet... zrzuci wagę, zrzuci rdzę i będzie lepszy, niż kiedykolwiek. Wrócimy do tematu po walce. Fury byłby głupcem, żeby nie skorzystać z okazji do tak wielkiej wypłaty. Moim zdaniem Tyson nie będzie łatwym rywalem, ale AJ to jakość sama w sobie... Tam nie będzie blokady... będzie presja, ostrość, siła i precyzja. Pożyjemy, zobaczymy
Adrian Golec jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 14-11-17, 19:47   #26 (permalink)
champion

Domyślnie

Cytat:
Napisał Adrian Golec Zobacz post
To poczekajmy Clyde, jaki pressing zobaczymy po stronie AJ... Skąd Twój sceptycyzm, że Fury nie wróci w dobrej formie? Moim zdaniem wróci. Wg mnie walka Fury vs AJ na bank do końca przyszłego roku. Fury to młody facet... zrzuci wagę, zrzuci rdzę i będzie lepszy, niż kiedykolwiek. Wrócimy do tematu po walce. Fury byłby głupcem, żeby nie skorzystać z okazji do tak wielkiej wypłaty. Moim zdaniem Tyson nie będzie łatwym rywalem, ale AJ to jakość sama w sobie... Tam nie będzie blokady... będzie presja, ostrość, siła i precyzja. Pożyjemy, zobaczymy
Bardzo proawdopodbne. W zasadzie to tu rozchodzi sie tylko o to czy Fury ma slomiany zapal i ulegnie problemom psychicznym czy zrobi forme i zobaczymy na wiosne goscia,ktory jeszcze jednym obozem bedzie gotowy na taki stan jak z Kliczką..Jezeli ta druga opcja,to raczej nie mam zludzen,ze Hearn zrobi rozpierduche i wyprzeda w lato krzesla na wembley w doslownie 2 sekundy walką AJ z Furym. Nie beda sie rowniez musieli nikomu tlumaczyc czemu Wilder sobie poczeka...Bo to bedzie oczywsite.. Teraz tylko kwestia tego czy Fury zrobi przyzwoita forme do wisony?

Polecałbym walke z Briggsem na rozgrzewke https://www.instagram.com/cannon_briggs/ Ps. Choc wcale nie bylby to taki spacerek...
mat.d jest teraz aktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 14-11-17, 19:53   #27 (permalink)
journeyman

Domyślnie

Bardzo bym chciał żeby TF wrócił - ten gość jest przezabawny. AJ chciał być przez moment niegrzeczny i teraz musi przepraszać. Hearn próbował gadać o penisach i też słabo wyszło. A co do walki AJ-TF - walkę AJ z Kliczko oglądało się dobrze przede wszystkim dlatego, że walczą bardzo podobnie. A skoro walczą podobnie to TF mógłby zapajacować z AJ podobnie jak z Kliczko. Joshua idzie mocniej do przodu ale równocześnie jest bardziej usztywniony i klockowaty niż Kliczko. Teraz wszystko w rękach i głowie Tysona.
kretos jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 14-11-17, 20:12   #28 (permalink)
contender

Domyślnie

Adrian. Mysle, ze jeśli wróci to w dobrej. Te tarczowanie pokazuje niezwykle czucie jak na taka przerwę. Tego się nie zapomina, ale to nie tylko tusza. Tez zatrucie organizmu. Z AJ'em byłoby dużo bardziej gorąco. To jasne, ale tez w pewnych obszarach jest słabszy niż Klit. Mysle o obronie i poruszaniu, tu Fury miałby jeszcze łatwiej z punktowaniem lewym prostym i z zaskakiwaniem katami, kiedy Joshua chowa się za podwójna gardę. Moim zdaniem jeśli Joshua nie skończy go w pierwszych sześciu rundach, to przegra na punkty. Walka raczej się odbędzie. Hearn najpierw ja opóźniał a teraz chciałby jej jak najszybciej. Interes jest za duzy, zeby to przegapić. Hearn chce promować Fury'ego, ma gdzieś ze Tyson go obrażał jak bura suke. Pecunia non olet.
clyde22 jest teraz aktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 14-11-17, 20:43   #29 (permalink)
journeyman

Domyślnie

https://www.youtube.com/watch?v=-GPO_q_TdZ8
wektor jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 14-11-17, 22:34   #30 (permalink)
journeyman

Domyślnie

Cytat:
Napisał Adrian Golec Zobacz post
Ostatnie zdanie, Wowa z czasów Sdunka zbiłby Furyego, a może i znokautował. W walce z AJ wiele sobie przypomniał. Robienie z Fury'ego Robinsona wagi ciężkiej, to nie dla mnie. Amen

Adrian Ty naprawdę myślisz że taki wieloletni atleta , profesjonalista pokroju Władymira zablokował się na konferencji na tyle że nawet próbował wygrać w ringu?

Przegrał bo był słabszy. I nie chodzi o to że "nie próbował" tylko nie był w stanie. Walczy się tak jak rywal pozwala. Kliczko to ułomny zawodnik, przez wielu przeceniany. On z każdym swojego wzrostu, kimś kto chce walczyć miał by problemy. Dwie ostatnie walki z dużymi chłopcami a nie karłąmi niższymi o 20 cm których można pykać jabem i dwie porażki.

Przegrana z żółtodziobem Anthonym naprawdę jak dla mnie determinuje jego karierę.

Z Furym przegrał bo jest gorszym bokserem. Trafił na dużego , pewnego siebiet typka który walczył na luzie. Po prostu. Rewanż wygrał by tak samo bo kliczko nie posiada NIC poza warunkami które nieodłącznie łączą się z jego jabem oraz prawym krzyżowym. On nic więcej nie ma , jeśli to nie wychodzi - jest klops.

Za czasów Zdunka przeceniasz Klinczke , tam jego głowa pracowała dużo gorzej ale na karzełków bez woli walki jab wystarczał.

Jedyną walkę w której Klinczko potrafił odwrócić losy pojedynku to ta z Peterem. Ale nie był to ani bydlak pokroju Furego czy Antka ani żaden wirtuoz boksu.

Dla mnie jest to niepojętne jak zawodnik który trenuje, ma dostęp do najlepszych fachowców podczas obozów treningowych po każdym ciosie który otrzyma , wpada w panikę , nie potrafi sklinczować, zasłonić się gardą tylko pada jak kłoda na ziemię z paniką w oczach - taki jest Wowa , bokser ułomny.

Ja nie jestem w stanie powiedzieć czy Fury z walki z Klinczką pokonał by Joshue ale jestem pewien że była by to ciężka walka dla Antka. Pisanie że wjechał by w Furego "jak dzik w żołędzie" to gruba przesada.

Zakładając że Fury, Joshua i dzikus Wilder to bokserzy A , B i C - w konfrontacjach między sobą dawał bym w każdej walce 50/50. Z kolei w walce z Klinczką widział bym ich jako faworytów.
SouthPaw jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Komentarz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania