boks, forum, zobacz
Wróć   boks, forum, zobacz > BoxingForum > Newsy

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się tutaj    

Komentarz

Narzędzia wątku Wygląd

stare 13-11-17, 12:30   #1 (permalink)
Redaktor Boxing.pl

Nominowany 333 razy w 95 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 29
Domyślnie Gus Curren dla Boxing.pl: trenujemy bardzo ciężko, żeby walki były łatwe

Zapraszamy do lektury wypowiedzi trenera Gusa Currena, którego zapytaliśmy o kilka kwestii związanych z boksem, choć nie tylko. Już 18 listopada w Częstochowie amerykański szkoleniowiec po raz drugi stanie w narożniku Tomasza Adamka (51-5, 30 KO), który zmierzy się z Fredem Kassim (18-6-1, 10 KO). Oto, co do powiedzenia miał nam trener Gus Curren na tydzień przed powrotem na ring swojego podopiecznego.

O przygotowaniach do walki z Kassim:

- Adamek jest gotowy. Był w świetnej formie przed walką z Haumono, jest w świetniej formie teraz. Różnica polega na tym, że coraz bardziej komfortowo czuje się w moim systemie pracy, w treningu. Powiedziałem mu, że na obozie przed walką z Haumono spisał się świetnie i powtarzam, że w kolejnej walce będzie jeszcze lepszy. Trenujemy bardzo ciężko, żeby walki były łatwe. Taki jest cel.

O walce o mistrzowski pas i sile ciosu "Górala":

- Walka o pas? To nie jest pytanie do mnie. Jestem jego trenerem, nie promotorem. Nigdy nie wybiegam w przyszłość. Mogę tylko powiedzieć, że w każdej walce, w której wystąpi Tomasz, będzie gotowy do odniesienia zwycięstwa. (...) Myślę, że on może zwyciężać przed czasem, ma mocny cios.

O Polsce i Polakach:

- Kocham Polaków, kocham Polskę i polską kulturę. Umiem sobie wyobrazić, że żyję w tym kraju na stałe. Pewnego dnia mogę tu zamieszkać. Kto wie, może już niebawem?

O wadze ciężkiej w USA:

- Wielu dużych chłopaków wybiera inne sporty. Tam jest po prostu łatwiej. Łatwiej jest być częścią mocnej drużyny w NBA, MLB czy NFL. Łatwiej zbudować mocną drużynę. Doprowadzenie chłopaka do pasa w wadze ciężkiej to bardzo trudne zadanie.

Źródło: redakcja

Krystian Sander jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 13-11-17, 16:46   #2 (permalink)
challenger

Nominowany 3 razy w 1 Temacie
Art. Miesiąca - Nagród: 0
Domyślnie

Myślicie ze to realne żeby on został na stałe trenerem nie tylko Adamka, ale Balskiego i może jeszcze.kogoś kto będzie walczył na galach Borka i Grabowskiego?
Wszyscy wydają się być nim zachwyceni, może stworzy się im, w.Łomnicy czy gdzieś indziej, stałe miejsce pracy?
SlawekW jest teraz aktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 13-11-17, 17:40   #3 (permalink)
challenger

Nominowany 0 razy w 0 Tematach
Art. Miesiąca - Nagród: 0
Domyślnie

Cytat:
Napisał SlawekW Zobacz post
Myślicie ze to realne żeby on został na stałe trenerem nie tylko Adamka, ale Balskiego i może jeszcze.kogoś kto będzie walczył na galach Borka i Grabowskiego?
Wszyscy wydają się być nim zachwyceni, może stworzy się im, w.Łomnicy czy gdzieś indziej, stałe miejsce pracy?
Pisałem, min. też do tych którzy się zastanawiają "po co ten adamek walczy" ze praca z nim i jego obozem to jedna z największych korzyści dla boksu w pl...a może tak jak piszesz taki Curren może zostanie w pl na dłużej.
puciu jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Komentarz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania