boks, forum, zobacz
Wróć   boks, forum, zobacz > BoxingForum > Newsy

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się tutaj    

Komentarz

Narzędzia wątku Wygląd

stare 22-10-17, 07:51   #1 (permalink)
Redaktor Boxing.pl

Nominowany 269 razy w 112 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 23
Domyślnie Video: Murat Gassijew nokautuje w 3 rundzie Krzysztofa Włodarczyka

Murat Gassijew (25-0, 18 KO) charakteryzuje się nie tylko szczęką z żelaza i uderzeniem rodem z wagi ciężkiej. Szczelny blok i wysoka dynamika wyprowadzonych ciosów sprawiły, że Krzysztof Włodarczyk (53-4-1, 37 KO) nie był w stanie nawiązać walki z 24-letnim Rosjaninem. Polak skapitulował w 3 rundzie po niezwykle mocnych i dynamicznych uderzeniach na korpus.

Uploader: Sport Express/ Youtube

Adrian Golec jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 22-10-17, 11:41   #2 (permalink)
champion

Nominowany 0 razy w 0 Tematach
Art. Miesiąca - Nagród: 0
Domyślnie

Troszke dziwna reakcja Krzyska na te ciosy. Wszedl podbrodkowy i pozniej cos weszlo na korpus po rece. Spodziewalbym sie, ze spokojnie dojdzie do siebie. Chyba jednak nie mial ochoty Wlodarczyk na egzekucje i skorzystal z pierwszej okazji zeby sie z tego wszystkiego wycofac.
darulka jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 22-10-17, 12:11   #3 (permalink)
Super Moderator

Domyślnie

Cytat:
Napisał darulka Zobacz post
Troszke dziwna reakcja Krzyska na te ciosy. Wszedl podbrodkowy i pozniej cos weszlo na korpus po rece. Spodziewalbym sie, ze spokojnie dojdzie do siebie. Chyba jednak nie mial ochoty Wlodarczyk na egzekucje i skorzystal z pierwszej okazji zeby sie z tego wszystkiego wycofac.
Mam podobne przemyślenia. Widać, że nie chciało mu się po prostu dalej "walczyć", wziął te swoje 400 tysi i to tyle chyba w temacie Diablo.
Sykes jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 22-10-17, 12:15   #4 (permalink)
Redaktor Boxing.pl

Nominowany 467 razy w 136 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 38
Domyślnie

Jak dla mnie to to był absolutnie kończący cios. Gassijew bije potężnie, ten cios wszedł niemal czyściutko, ja tutaj Krzycha nie posądzam o żadną podkładkę, wyjście z walki. Straszliwy strzał.
Krystian Sander jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 22-10-17, 12:17   #5 (permalink)
Super Moderator

Domyślnie

Cytat:
Napisał Krystian Sander Zobacz post
Jak dla mnie to to był absolutnie kończący cios. Gassijew bije potężnie, ten cios wszedł niemal czyściutko, ja tutaj Krzycha nie posądzam o żadną podkładkę, wyjście z walki. Straszliwy strzał.
Nie twierdzę, że Diablo się podłożył. On tylko znakomicie wykorzystał moment. Przekonał się ile ważą ciosy ruska i odpuścił...
Sykes jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 22-10-17, 12:40   #6 (permalink)
Super Moderator

Nominowany 19 razy w 6 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 2
Domyślnie

Cytat:
Nie po ręce. Uderzenie weszło czysto. Jeszcze gorszy strzał niż ten co De La Hoya od Hopkinsa zebrał
Black Dragon jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 22-10-17, 16:38   #7 (permalink)
champion

Domyślnie

Moze i czysto, ale nie widzialem zeby bylo to niewiadomo jak potezne. Krotki, szybki cios ze skretem. Krzysiek byl zgiety, wydaje mi sie, ze w zebra oberwal. To jego lezenie nie bylo zbyt naturalne. Teatrem mi zapachnialo. Moge sie mylic, ale zakladalem, ze bedzie demolka i rozbicie psychiczne Diablo a ten mi wygladal tym razem na swietnie przygotowanego na porazke.
darulka jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 22-10-17, 16:46   #8 (permalink)
Redaktor Boxing.pl

Nominowany 269 razy w 112 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 23
Domyślnie

Tak czy inaczej, kto dał im zgodę na odgrywanie hymnu mojego kraju? Hymn państwowy nie służy do robienia szopki, traktowania kibiców jak baranków.... posyłając dla pieniędzy baranka na rzeź...
Adrian Golec jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 22-10-17, 16:59   #9 (permalink)
Redaktor Boxing.pl

Nominowany 10 razy w 5 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 1
Domyślnie

Cytat:
Napisał Adrian Golec Zobacz post
Tak czy inaczej, kto dał im zgodę na odgrywanie hymnu mojego kraju? Hymn państwowy nie służy do robienia szopki, traktowania kibiców jak baranków.... posyłając dla pieniędzy baranka na rzeź...
Wypraszam sobie.
Tomasz Baranek jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 22-10-17, 17:13   #10 (permalink)
Super Moderator

Nominowany 19 razy w 6 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 2
Domyślnie

Cytat:
Moze i czysto, ale nie widzialem zeby bylo to niewiadomo jak potezne. Krotki, szybki cios ze skretem. Krzysiek byl zgiety, wydaje mi sie, ze w zebra oberwal. To jego lezenie nie bylo zbyt naturalne. Teatrem mi zapachnialo. Moge sie mylic, ale zakladalem, ze bedzie demolka i rozbicie psychiczne Diablo a ten mi wygladal tym razem na swietnie przygotowanego na porazke.
Jeżeli widziałeś tą wersje która jest dołączona do newsa to Cie rozumiem. Ja też tak miałem aż do momentu kiedy obejrzałem w tv i lepszej jakości
Black Dragon jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Komentarz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania