boks, forum, zobacz

boks, forum, zobacz (http://www.boxing.pl/forum/)
-   Newsy (http://www.boxing.pl/forum/newsy/)
-   -   Murat Gassijew szybko znokautował Krzysztofa Włodarczyka (http://www.boxing.pl/forum/newsy/49328-murat-gassijew-szybko-znokautowaa-krzysztofa-wa-odarczyka.html)

Tomasz Baranek 22-10-17 04:43

Murat Gassijew szybko znokautował Krzysztofa Włodarczyka

Pojedynek Murata Gassijewa (25-0, 18 KO) z Krzysztofem Włodarczykiem (53-4-1, 37 KO) był widowiskiem bez historii. Faworyzowany Rosjanin znokautował Polaka w zadanym w 3. rundzie ciosem na tułów, a tym samym obronił tytuł mistrza federacji IBF w wadze junior ciężkiej i awansował do półfinału turnieju WBSS.

Od początku w oczy rzucała się ogromna dysproporcja warunków fizycznych. Znacznie większy Gassijew kroczył do przodu i wyprowadzał lewe proste i prawe sierpowe. Były czempion z Polski w swoim stylu wykazywał nikłą ringową aktywność i oddał rywalowi dwie pierwsze odsłony. W rundzie trzeciej obrońca tytułu przyspieszył i zaatakował przy linach, gdzie najpierw trafił bezpośrednim lewym podbródkowym, po czym poprawił lewym na wątrobę. Drugie z tych uderzeń zakończyło pojedynek, a Włodarczyk stracił w ten sposób najprawdopodobniej ostatnią szansę na tytuł.

24-latek obronił tytuł po raz pierwszy, a w półfinale turnieju zmierzy się z Yunierem Dorticosem, który już w drugim starciu znokautował rodaka Gassijewa, Dmitrija Kudriaszowa. Dla Włodarczyka tymczasem była to pierwsza przegrana przed czasem na przestrzeni ponad 17 lat zawodowej kariery.

Rockefeller 22-10-17 04:45

Wszystko na temat Włodarczyka.

Promotor Wasilewski jest mistrzem swiata. Zafundowal Krzychowi w karierze multum, mimo, ze boksowaniem zupelnie nie zasluzyl.

markos59 22-10-17 04:52

To już emeryturka czy przejdzie do ciężkiej?
Krzysiek na tą wagę był za szybki.
Spotkanie ze szpilką było by dobrym zakończeniem kariery.

mat.d 22-10-17 04:54

YYyyy super :) Taki ku@#a ze mnie patriota,ze kibicowalem ruskiemu ;) a Tfu :) Yyyy mozna by powiedziec,ze ktos tu jest najnudniejszym i najzalosniejszzym MF na swiecie..Yyyy mozna by powiedziec - łamiac sobie szczeke od samej proby mowy,ze yyyyyy ciezki rywal ten yyyy mlody Gassiev... Aczkolwiek wielu - ze mną na czela YYYYYY spodziewalo sie MOZNA POWIEZIEC takiego konca walki...

yyyyyyy

asuser 22-10-17 05:00

czyli co pozostało ?? KSW ? i starcie w oktagonie z prezydentem lub wojewodą jakiegoś regionu. a czekaj jest walka ze szpilką, polską gwiazdą, albo od biedy z Adamkiem.

Vipsale 22-10-17 05:30

Cytat:

Napisał mat.d (Post 546327)
YYyyy super :) Taki ku@#a ze mnie patriota,ze kibicowalem ruskiemu ;) a Tfu :) Yyyy mozna by powiedziec,ze ktos tu jest najnudniejszym i najzalosniejszzym MF na swiecie..Yyyy mozna by powiedziec - łamiac sobie szczeke od samej proby mowy,ze yyyyyy ciezki rywal ten yyyy mlody Gassiev... Aczkolwiek wielu - ze mną na czela YYYYYY spodziewalo sie MOZNA POWIEZIEC takiego konca walki...

yyyyyyy

a no i co się wkurwiasz taka kolej losu :( w sumie to dobrze że Wasyl zafundował mu taki koniec kariery chyba na to zasłuzył jednak kilka dobrych walk dał ... należało się paśc w swietle jupiterów :( troche mi szkoda ale przecież wiedziałem. A dla Gassiewa szacunek za szacunek dla przeciwnika ... i tak sobie myślę czy on tego nie wygra ??

ArchieMoore 22-10-17 05:35

Czyli to pravda, że Path of Exile lepsze od Diabolo... ale Pan Krzysztof i tak nie był sobą.

mat.d 22-10-17 05:41

Cytat:

Napisał Vipsale (Post 546332)
a no i co się wkurwiasz taka kolej losu :( w sumie to dobrze że Wasyl zafundował mu taki koniec kariery chyba na to zasłuzył jednak kilka dobrych walk dał ... należało się paśc w swietle jupiterów :( troche mi szkoda ale przecież wiedziałem. A dla Gassiewa szacunek za szacunek dla przeciwnika ... i tak sobie myślę czy on tego nie wygra ??

Hahaah ja sie wkurwiam .. :lol: hahhaa...Chlopie ..mam wywalone na tego tepego nudziarza..I zawsze mialem..Bo mozna miec braki,mozna miec wielkie braki..Ale wrdzodzonej zenady se z wejscia nie wypielgnujsz ;) Yyy mozna by powiedziec,ze Wlodarczyk se mzoe teraz zarobi na jakims PBN-ie z Adamekk/Szpilka(od jenego i drugiego dostanie do jedej bramki)...

Poza tym @Vipsale,mam dosc - jako kibic mam prawo - nikomu krzywdy nie robie - tej pseudo reklamy tego yyy mozna powiedziec yyy Diabla...

Vipsale 22-10-17 05:52

Cytat:

Napisał mat.d (Post 546336)
Hahaah ja sie wkurwiam .. :lol: hahhaa...Chlopie ..mam wywalone na tego tepego nudziarza..I zawsze mialem..Bo mozna miec braki,mozna miec wielkie braki..Ale wrdzodzonej zenady se z wejscia nie wypielgnujsz ;) Yyy mozna by powiedziec,ze Wlodarczyk se mzoe teraz zarobi na jakims PBN-ie z Adamekk/Szpilka(od jenego i drugiego dostanie do jedej bramki)...

Poza tym @Vipsale,mam dosc - jako kibic mam prawo - nikomu krzywdy nie robie - tej pseudo reklamy tego yyy mozna powiedziec yyy Diabla...

Jakbym napisał że Cię nie rozumiem to bym skłamał .. też mam dośc :) nie tylko tego :)

Endrjus 22-10-17 06:06

Jako, że Krzyśkowi zostało już tylko odcinanie kuponów można się pokusić o małe podsumowanie jego kariery. Szacun za walkę z Czakijewem- to było coś. Niestety poza tym ciężko spojrzeć na Diablo łaskawym okiem. Tytuły zdobył w szczęśliwych okolicznościach, męczył się z rywalami którzy bokserowi z topu nie powinni sprawiać problemu. Do tego ten przerażająco nudny styl. Niestety tak jest jak bokser zamiast o boksowaniu myśli o dziewczynach i motorkach. Największą siłą Wlodara poza słynnym lewym sierpem był Wasilewski. Dzięki niemu dostanie pewnie jeszcze jedną solidną wypłatę, że Szpilką czy Adamkiem na PBN.

Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 17:31.