boks, forum, zobacz
Wróć   boks, forum, zobacz > BoxingForum > Newsy

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się tutaj    

Komentarz

Narzędzia wątku Wygląd

stare 23-10-17, 09:52   #51 (permalink)
journeyman

Nominowany 0 razy w 0 Tematach
Art. Miesiąca - Nagród: 0
Domyślnie

Cytat:
Napisał mis64 Zobacz post
Ale to było słabe. Nikt nie oczekiwał od Diablo cudów, ale on nawet nie podjął walki. Zmarnowane miejsce w turnieju.
I to jest chyba najsmutniejsze, najgorsze w tym wszystkim, że zmarnowano miejsce w turnieju i dostał je ktoś, kto na to zupełnie nie zasłużył o czym wielokrotnie wspominano już przed walką, a ta jeszcze dobitniej potwierdziła te opinie.

piwko77 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 23-10-17, 10:54   #52 (permalink)
champion

Nominowany 0 razy w 0 Tematach
Domyślnie

mam wrazenie ze diablo jest strasznie oderwany od rzeczywitosci. mysli ze jest wielkim mistrzem ktory jest w stanie pokonac kazdego,ale ma po prostu pecha.

ogromne ego,egocentryzm ktory wychodzi w ringu i w zyciu prywatnym. dziwi mnie to, ze nikt go nie sprowadzi na ziemie.

nie wiem co by musialo sie zdarzyc zeby diablo zlapal jakas autorefleksje i przyznal ze jest slaby i czas konczyc. drozd go zdeklasowal,potem same koszmarne,niedajace ogladac sie walki (z gevorem kompromitacja) i teraz KO w 3 rundy z gassijevem,a ten ma czelnosc mowic ze rusek mial farta

marzy mi sie wlodar-szpilka czy wlodar-masternak , jestem pewien ze masternak zdeklasowalby diablo a szpilka polozyl w 4 rundy. nie mowiac o wlodar-adamek, gdzie diablo przez 12 rund nie wiedzialby co sie dzieje
wariat3000 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 23-10-17, 12:35   #53 (permalink)
champion

Nominowany 2 razy w 1 Temacie
Domyślnie

Cytat:
Napisał piwko77 Zobacz post
I to jest chyba najsmutniejsze, najgorsze w tym wszystkim, że zmarnowano miejsce w turnieju i dostał je ktoś, kto na to zupełnie nie zasłużył o czym wielokrotnie wspominano już przed walką, a ta jeszcze dobitniej potwierdziła te opinie.
Dokładnie. Na dodatek dostał je za kogoś, kto faktycznie zasłużył i był gotów walczyć. Głowacki czy nawet ten Gevor ... Główki bardzo mi żal, bo to jest facet, który zawsze daje z siebie wszystko i wstydu by nie przyniósł na pewno.
Marek Cudek jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 23-10-17, 13:53   #54 (permalink)
champion

Nominowany 1 raz w 1 Temacie
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 1
Domyślnie

Głowacki był gotów? pzecież on dopiero co miał przetarcie po kontuzji.
szmagel jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Komentarz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania