boks, forum, zobacz
Wróć   boks, forum, zobacz > BoxingForum > Newsy

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się tutaj    

Komentarz

Narzędzia wątku Wygląd

stare 22-10-17, 16:52   #41 (permalink)
Super Moderator

Nominowany 0 razy w 0 Tematach
Art. Miesiąca - Nagród: 0
Domyślnie

No i Diablo zaczął po swojemu, 1 runda 0 celnych ciosów, tyle że Gassiev obserwował co się dzieje. W drugiej Gassiev zaczął atakować a Diablo tylko do tyłu spierdzielał i w trzeciej dostał fajną akcję, lewy podbródkowy, lewy na wątrobę i było po jabłkach. Aż mi się młody Tyson przypomniał wtedy, tyle że Mike zaczynał od sierpa na dół, a kończył podbródkowym z tej samej łapy. Cóż, obstawiałem że Gassiev będzie bez problemu prowadził walkę ale myślałem że Krzysztof da radę dotrwać do końca, no ale jednak nie dał

W karierze Diablo dzięki Don Wasylowi i tak osiągnął dużo więcej niż potrafił, tak więc teraz niech sobie spokojnie obcina kupony, ze dwie duże walki w Polsce - może ze Szpilka, może z Adamkiem i emerytura. Mam nadzieje że nie połasi się na kasę i nie wybierze roli testera młodych wilków, bo jednak trochę w życiu na łeb wyłapał i szkoda zdrowia. Zarówno z Adamkiem, jak i ze Szpilką mocno po głowie nie dostanie a trochę kasy w Polsce jeszcze zarobi.

Felixous jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 22-10-17, 17:04   #42 (permalink)
champion

Domyślnie

o samej walce nie chce mi się pisać, w końcu dla więlu osób ten scenariusz był bardzo przewidywalny-Krzychu schowany za podwójną i Gassijew wyżywający się na zółwiku który prędzej czy później zostanie przełamany bo Murat jest znacznie silniejszy od dotychczasowych rywali Włodarczyka. Pewnym zaskoczeniem była może relatywnie mała aktywność murata który b. spokojnie rozpracował Krzyśka ale i tak skończył go szybko, bezproblemowo, bezspoceniowo,określenie "spacerek" idaelnie pasuje do tej pseudoobrony pasa IBF. Po Muracie w ogóle nie było widać jakby walczył. Ktoś tu pisał że Diablo miał strategie z Czakijewa i chciał Murata przetrzymać.. no sorry. Czakijew w każdej rundzie wkłądał 100 % a Murat? on się nawet nie spocił. No i nie wiem o co chodzi z tymi ciosami na wątrobe. Wątroba leży duzo niżej. Natomiast taki cios w żebra na wysokości mostka też mógł Rudego przytkać. Prawdziwie mistrzowskie walki zaczną się w półfinałach, eliminacje oddzieliły meżczyzn od chłopców.
kubuś jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 22-10-17, 17:09   #43 (permalink)
Redaktor Boxing.pl

Nominowany 269 razy w 112 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 23
Domyślnie

Cytat:
Napisał liverpoolczyk Zobacz post
Tak na dobrą sprawę Krzysztofa nie powinno być w tym turnieju, bo czym sobie zasłużył? Tylko zasługami, niczym więcej. Poprzednie walki były bardzo słabe, przy ostatniej, z Gevorem, mieliśmy do czynienia z klasycznym gospodarskim werdyktem. Nigdy nie wróciłem do tej walki, ale takie miałem odczucie zaraz po walce... To już był sygnał ostrzegawczy, że brak jest zależności między stawką walki/rywalem a tym, co Diablo pokazuje w ringu.
Gassijew to koń, jasne, ale taka porażka, jeszcze przed początkiem prawdziwej walki, jest upokarzająca dla dwukrotnego czempiona. Wyboksowany już jest Diabełek!
Należy pamiętać, że na naszym ringu, w naszym kraju, o czym wspomniałeś, błędnie wypunktowano ostatnią walkę. Włodarczyk powinien mieć w bilansie porażkę z Gevorem! To była "gospodarska" decyzja, więc nie różnimy się od innych, znanych nam przewalaczy, typu Sauerland. Gdyby ostatnia walka Diablo była uczciwie punktowana, to w turnieju byłby pewnie Główka. A tak mieliśmy profanację hymnu, bo tylko tak mogę to określić, biorąc pod uwagę styl porażki....Kompromitacja.
Adrian Golec jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 22-10-17, 17:35   #44 (permalink)
champion

Domyślnie

problem lezy we wlodarczyku. To co pisze Babilonski o braku agresji nie wynika raczej z winy prowadzenia przez trenera.
Ja pamietam wlodarczyka od zawsze takiego na zawodostwie.
Zawsze boksowal z takim minimum agresji, aktywnosci. Taki minimalizm dostosowany do sytuacji.

Byl kreowany przez wasyla na wielkiego mistrza co bylo jak wszyscy rozsadniejsi wiedzieli mocno przesadzone.
Byla koniunktora na budowanie takiej opini w POlsce. Gale bokserskie rozwijaly sie w POlsce bo ludzie po komunie i Golocie mieli na to apetyt widzac przed oczami duze slawy medialne,biznesowe w pierwszych rzedach, dziwki , duze pieniadze i napakowanego Polaka bijacego murzyna ze slynneg Brooklynu czy jakiegos innego Bronxu.
Chcieli moc to ogladac na zywo i w tym uczestniczyc. budowac to jako kibice! Zyc tym.
W tym sensie Wlodarczyk zrobil duzo dla POlskiego boksu jak sugeruje Wasilewski.
Szybko wielu zobaczylo ze to nie tej klasy produkt dla ktorego zarywali nocki za lepka i zaczeli marudzic i pojawily sie problemy. Za Wlodarczykiem nie pojawili sie nastepcy i ten wlodarczyk ciagle byl wyciagany przypominajac ze mamy wielkiego bylego mistrza. Ze warto stawiac na boks itp.
W pewnym momencie pojawil sie cudem Szpilka i juz wszystko szlo w dobra strone ale nie przewidzieli ze Szpilki leb nie sprosta zadaniu i sie posralo.
Przechodzimy kolejny kryzys i czy w suleckim nadzieja? jest szansa.
Sulecki moze odegrac historyczna role. Balski tak samo.
Albo pogrzebia boks albo rozbudza z letargu.

W walce z gasijevem ladnie chodzil na nogach do tylu. Szybko zorientowal sie ze nie moze chodzic ciagle w lewa strone i zaczal roznicowac strony. Widzial wszystko. Wiekszosc ciosow przyjmowal widzac je z daleka. Bylo widac ze widzi ciosy Gasijeva.
Problem polegal na tym ze to nie mogl byc plan na walke!!! chodzenie do tylu przez Wlodarczyka na przeciwko wyszkolonego i bardzo silnego Gasijeva to bylby absurd majac w rece mocna bron. Ta sama ktora posiada Gasijev.
Nalezalo w polowie pierwszej rundy stanac na przeciwko Gasijeva i wypuscic prawe proste i go w ten sposob zatrzymac w miejscu.
Nie chodzi o bicie sie z nim a ustawienie sobie walki. Pokazanie mu ze moge w kazdej chwili cie znokautowac jak trafie dlatego musisz dluzej rozmyslac nad swoim kolejnym krokiem w ringu i nad kolejna akcja. Ten czas pozwala mi na budowanie swoich akcji i ukladanie walki.

Wlodar tego nie zrobil bo zabraklo jaj w sensie charyzmy ringowej, blysku inteligencji. Umiejetnosc stawiania siebie w uprzywilowanej pozycji, Wyprzedzanie mysli przeciwnika. Przewidywania jego ruchow i wachlarzu mozliwosci rozwiazan ktore pozwola czlowiekowi zawsze byc z przodu nawet jak sie wydaje ze jest z tylu. Zamienianie porazki w sukces.Inteligentny czlowiek to taki ktory korzysta z inteligencji swojej w takich momentach poniewaz na poziomie podstawowym ten jego zmysl jest wrecz uspiony w konfrontacji z przecietnym innymi czlowiekiem ktory w tym momencie ciezko pracuje glowa. To sie nazywa blysk inteligencji Z glupim czakijewem po prostu stal i trzyma garde bo czakijewowi odjebalo i zaczal sie zachowywac jak nacpany. Nie moge zarzucic Wlodarczykowi ze to miekka faja i po pierwszym ciosie chce spierdalac do szatni. Z czakijewem stal poki mogl wiedzac ze nic moze zrobic. Tylko czekac az los sie do niego usmiechnie. Chlopak sam sobie sinikaow nabil od swoich rekawic tak go nadupcal czakijew. Serce ma!!! ale za glupi w ringu jest na bycie wielkim mistrzem. Brak inteligencji ringowej na tym poziomie.
Gasijev okazal inteligencje bo okazal mocnym piescia Wlodarczyka szacunek do momentu jak Wlodar nie zrobil pierwszego kroku wstecz. Gasijev dalej postepowal jak wyrafinowany z wielkim doswiadczeniem mistrz. On napewno wiedzial od 2 rundy ze Wlodar juz jest jego.
Tak jak GGG powiedzial o proksie. Po kilku akcjach wiedzial ze to juz koniec walki.

Mowiac krotko do momentu KO Wlodar ladnie chodzil na nogach. Duzo widzial itp tylko problem polega na tym ze on mial chodzi do przodu i bic bo na tym polega boks. Jesli juz lubisz chodzic do tylu to naucz sie zadawac serie ciosow z tego kroku bo to kurwa nie jest taniec z gwiazdami tylko pieprzony boks
Taszun jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 22-10-17, 18:17   #45 (permalink)
Super Moderator

Nominowany 19 razy w 6 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 2
Domyślnie

O tym minimalizmie kiedyś w wywiadzie chyba nawet Wasyl wspominał że to jest coś czego przez lata nie mogli Krzysiowi ze łba wywalić. I że on zawsze wierzył że ma czas na to żeby rywala ustrzelić czyms mocnym
Black Dragon jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 22-10-17, 19:41   #46 (permalink)
contender

Domyślnie

Cytat:
Napisał Endrjus Zobacz post
Nie nie... Czakijewa, "Jeźdźca bez głowy" pokonał Afolabi... Krzysiek stanął w szranki z olimpijczykiem-puncherem. Nikt wtedy nie spodziewał się, że Czakijew na zawodostwie będzie walczył tak głupio. Podobnie jak z Lewisem, który rozpracował Gołotę a następcy wiedzieli już co mają robić. Oddajmy cesarzowi co cesarskie.
Też tak myślę. Szkoda Krzyśka.
Mr.KO jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 22-10-17, 22:22   #47 (permalink)
challenger

Domyślnie

Panowie, musze przyznac ze nie ogladalem tego wtedy - Jakim cudem Diablo wygral wtedy swoj 1wszy pas waznej federacji w walce z cunnem? On boksowal inaczej jak byl mlody czy co? Czy to byl az tak duzy walek? Wdzieczny za odp.
LegiaPany jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 23-10-17, 06:18   #48 (permalink)
Super Moderator

Nominowany 19 razy w 6 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 2
Domyślnie

Cytat:
Napisał LegiaPany Zobacz post
Panowie, musze przyznac ze nie ogladalem tego wtedy - Jakim cudem Diablo wygral wtedy swoj 1wszy pas waznej federacji w walce z cunnem? On boksowal inaczej jak byl mlody czy co? Czy to byl az tak duzy walek? Wdzieczny za odp.
Po prostu mu sie chciało. Od początku próbował urywać rundy i szedł do przodu. Tamta walka była w okolicach remisu ale ja nie widze w wredykcie specjalnego wałka. Jak juz to punktacja na Amerykanina była naciagana. Natomiast w rewanzu juz mu sie załączył zółwik i brak aktywnosci. Ale akurat rewanz był łatwy do punktowania. Cunn wygrał pierwsze 7 rund. Potem Włodar sie obudził i wygrał ostatnie 5 rund ale było juz za pozno
Black Dragon jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 23-10-17, 08:58   #49 (permalink)
prospect

Domyślnie

Pewnie jak wielu tutaj zawiedziony jestem przede wszystkim nie tym, *że* Krzysiek przegrał, lecz tym *jak*. Można przegrywać i wciąż być przez przeciwników i kibiców szanowanym. Żeby daleko nie szukać - dobrze nam znany (a Włodarczykowi jeszcze lepiej) Steve Cunningham jest takim pięściarzem. Tylko, że o ile Steve zawsze wypruwał z siebie fali, o tyle Diablo od zawsze był totalnie minimalistyczny w podejściu do ringowych działań. Przeważnie się udawało, czasem pomagały ściany, ale do ku*wy nędzy - to, co zaprezentował z Gasijewem to kpina z nas wszystkich.

Nie udzielam się tu specjalnie regularnie, ale zdarzyło mi się kilkukrotnie bronić Krzyśka po - nazwijmy to - dyskusyjnych występach. Miał lepsze i gorsze występy, ale w kontekście tego, co prezentował w swoim powrocie po przegranej z Drozdem, powinien po rękach całować cały sztab promotorski. Nie uważam, że Głowacki czy Masternak mieliby większe szanse w starciu z Rosjaninem, ale pewien jestem, że przynajmniej próbowaliby boksować!

Najgorsze w tym wszystkim jest to, że trudno chyba mówić tutaj o kiepskiej formie. Ta fizyczna w cruiser jest niejako wymuszona przez limit - bokserzy muszą się pilnować i trzymać formę. I Krzysiek wydawał się fizycznie dobrze przygotowany. Problem oczywiście w głowie, ale jak ma być dobrze z głową, jeśli zawodnik zdaje się być w konflikcie z teamem? Jeśli nawet nie w konflikcie, to dużo było złych słów w ostatnich miesiącach czy latach nawet... Tak z jednej, jak i z drugiej strony, w dodatku Łapin chyba nawet już machnął na Diablo ręką zdając sobie sprawę, że nic więcej z niego nie będzie. Jak w takim klimacie i takich relacjach może być dobrze w ringu?

Szkoda, bo ja jednak zawsze uważałem i wciąż uważam, że Diablo to lepszy bokser, niż sam siebie czasem prezentuje i zwyczajnie szkoda, że będzie tak, a nie inaczej zapamiętany. Ale prawdą jest też, że jak cię widzą, tak cię piszą. Naiwnością z jego strony było wierzyć, że z Gassijewem uda mu się to, co wyszło z Czakijewem, któremu brakowało tylko jednego, ale niestety dokładnie tego, co ma ten pierwszy - mądrości.

Co dalej z Diablo? Oczywiście PBN. W zasadzie nic go teraz nie powstrzymuje przed HW, Szpilką, Zimnochem i innymi. I ja bym to zobaczył. W cruiser? Huck? Walka dla koneserów Główka? Master? Myślę, że nikomu to niepotrzebne.
supervixen jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 23-10-17, 09:33   #50 (permalink)
challenger

Domyślnie

Ale to było słabe. Nikt nie oczekiwał od Diablo cudów, ale on nawet nie podjął walki. Zmarnowane miejsce w turnieju.
mis64 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Komentarz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania