boks, forum, zobacz
Wróć   boks, forum, zobacz > BoxingForum > Newsy

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się tutaj    

Komentarz

Narzędzia wątku Wygląd

stare 12-10-17, 17:34   #1 (permalink)
Redaktor Boxing.pl

Nominowany 491 razy w 84 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 40
Domyślnie Andrade: mam nadzieję, że Gołowkin ma jaja, by walczyć ze mną

Już za niewiele ponad tydzień 21 października były mistrz WBO w kategorii junior średniej Demetrius Andrade (24-0, 16 KO) zadebiutuje w wadze średniej, a jego przeciwnikiem będzie Alantez Fox (23-0-1, 11 KO). "Boo Boo" podpisał kontrakt na trzy walki z HBO i być może to dopiero początek, gdyż w limicie 160 funtów w strefie wpływów tej stacji operują Giennadij Gołowkin (37-0-1, 33 KO), Canelo Alvarez i Danny Jacobs. Andrade chciałby zmierzyć się z "GGG" już w kolejnej walce na początku przyszłego roku.

- Nie sądzę, aby obóz Gołowkina zgodził się teraz na walkę, bo chcą kolejnego pojedynku z Canelo. Gdybym wygrał z "Triple G" to już nie byłoby o tym mowy. Mam nadzieję, że Gołowkin ma jaja, żeby walczyć ze mną na początku przyszłego roku. To byłoby świetne. Zapytajcie go o to - zwrócił się do dziennikarzy Andrade.

- To ścieżka, którą chcę podążać. Te walki powinny dojść do skutku. To najlepsi i najpopularniejsi zawodnicy w dywizji. Chcę pokazać swój talent przeciwko nim, bo to ja zostanę supergwiazdą w tym gronie
- odpowiedział "Boo Boo" zagadnięty o starcia z Canelo Alvarezem, Dannym Jacobsem i Davidem Lemieux.

Źródło
: bscene

Andrzej Pastuszek jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 12-10-17, 21:33   #2 (permalink)
journeyman

Nominowany 0 razy w 0 Tematach
Art. Miesiąca - Nagród: 0
Domyślnie

No tak w 154 w sumie to niczego nie udowodnił, nie doszło do walki z Larą to poszedł wyżej i od razu chciałby walczyć z Kazachem. Niektórzy to jednak mają tupet. Golovkin to jest już zajęty na przynajmniej 3 walki do przodu i taki Andrade raczej niespecjalnie go będzie interesował.
Triple G jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 14-10-17, 13:19   #3 (permalink)
Redaktor Boxing.pl

Nominowany 259 razy w 108 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 23
Domyślnie

Styl robi walkę... głęboko wierzę, i wszystko się na to zanosi że jedynie perfekcyjnie wykonany kontr-boks, z kopytem w tle (Alvarez nie jest wielkim panczerem, ale bije solidnie) może sprawić GGG kłopoty. A ilu da pokaz kontr-boksu na poziomie Alvareza? Monroe, to też świetny kontr-bokser (czy ktoś widział walkę z Saundersem?) tylko co z tego, skoro jedynie klepie i jego ciosy nie zatrzymały Kazacha.
Adrian Golec jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Komentarz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania