boks, forum, zobacz
Wróć   boks, forum, zobacz > BoxingForum > Newsy

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się tutaj    

Komentarz

Narzędzia wątku Wygląd

stare 12-10-17, 15:23   #1 (permalink)
Redaktor Boxing.pl

Nominowany 315 razy w 90 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 28
Domyślnie Wilder: wiem, że nikt nie chce tej walki. Ja też jej nie chcę

Deontay Wilder (38-0, 37 KO), po sporym zamieszaniu, 4 listopada w Barclays Center ostatecznie skrzyżuje rękawice z Bermanem Stiverne'em (25-2-1, 21 KO). Amerykanin w 2015 roku zdominował i pokonał na punkty Haitańczyka i będzie faworytem rewanżowej potyczki. Mistrz WBC oznajmił tymczasem, że nie chce, ale musi podjąć obowiązkowego pretendenta, którym jest właśnie "B.WARE".

- Wiem, że nikt nie chce tej walki. Ja też jej nie chcę. Ale muszę wypełnić to zadanie. To obowiązkowy pretendent, trzeba to zaakceptować. W sumie to już jestem gotowy na ten pojedynek. Za drugim razem będzie łatwiej - powiedział bokser z Alabamy.

Źródło: boxingscene

Krystian Sander jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 12-10-17, 15:34   #2 (permalink)
Super Moderator

Nominowany 19 razy w 6 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 2
Domyślnie

Pipa z Alabamy. To juz nawet nie jest zabawne
Black Dragon jest teraz aktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 12-10-17, 15:37   #3 (permalink)
bum

Nominowany 0 razy w 0 Tematach
Art. Miesiąca - Nagród: 0
Domyślnie

A co to Wilder wyznaczył sobie obowiązkowego w postaci Stiverne ??? Co on ma do tego. Musi z nim walczyć i tyle. Winić należy WBC ,że gość po wpierdolu w 1 walce obiciu 1 buma jet 1 w rankingu do walki o pas....Wildera żadna to wina
fanatyk987 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 12-10-17, 15:39   #4 (permalink)
champion

Domyślnie

Ja to sie ciesze, ze juz te WBC bedzie odfajkowane, bo to byla kpina ze wszystkich, ale tak naprawde pokazalo jak silny jest Don King jeszcze...cwaniak ma niezle kwity na WBC i zmusil WBC do ogloszenia jego boksera mandatory po porazce eh.

Wilder bedzie bardzo malo walczyl. Po Stivernie (jak go przejdzie), to bedzie Breazale. Zaden Parker czy Joshua.

Joshua pewnie bedzie musila walczyc z Ortizem (WBA mandatory), a potem pewnie ucieknie do HBO.
kubakj jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 12-10-17, 16:13   #5 (permalink)
champion

Domyślnie

Suleiman to najwieksza zakała i pazera dzisiejszego boksu.. Do tego bezczelna.. Nawet to jak sie plaszczy przed Canelo,bo widzi tam ogromne pieniadze. Rudy stanowczo kilkanascie razy powiedzial,ze nie chce miec nic wspolnego z ich pasem,a ten dalej jak sep na padline sie pcha i jeszcze najlepsze,ze nakazal Golovkinowi natychmiastowy rewanz z Alvarezem Z Canelo,ktory nie chce jego zafajdanego pasa... No ale co go to obchodzi jak tam jest kasa To samo teraz wydziwia,ze stworzeniem superciezkiej.. Bedzie to awaryjne wyjscie dla jego - chyba dzieciaka z lewego łoza - Wildera.. Ale przede wszystkim kolejna kasa z "tysiecznej" kategorii wagowej..Swoja droga tych dywizji jest tyle,ze czasami roznice wahają sie o dobrego klocka... No i ten Stiverne jako obowiazkowy Kurna w czubie tyle zacnych turow...Ortizy,Takamy,Whyty czy Millery wiec zamiast dla kibica,zeby mial co w tych czasch posuchy w HW poogladac, zrobic jakis turniej eliminacyjny,gdzie zwyciesca naprawde bylby GODNYM,PELNOPRAWNYM pretendentem,to ten pseudo capone daje mandatory z urzedu nieaktywnemu dwa lata Stivernowi,co juz raz dostal do jednej bramki i wciska na chama kibicom w gardlo ten odgrzewany kotlet Jakby tak kazdy nasr..olał ta jego szelke to boks bylby piekniejszy..Choc troche
mat.d jest teraz aktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 12-10-17, 16:56   #6 (permalink)
journeyman

Domyślnie

Cytat:
Napisał mat.d Zobacz post
Suleiman to najwieksza zakała i pazera dzisiejszego boksu.. Do tego bezczelna.. Nawet to jak sie plaszczy przed Canelo,bo widzi tam ogromne pieniadze. Rudy stanowczo kilkanascie razy powiedzial,ze nie chce miec nic wspolnego z ich pasem,a ten dalej jak sep na padline sie pcha i jeszcze najlepsze,ze nakazal Golovkinowi natychmiastowy rewanz z Alvarezem Z Canelo,ktory nie chce jego zafajdanego pasa... No ale co go to obchodzi jak tam jest kasa To samo teraz wydziwia,ze stworzeniem superciezkiej.. Bedzie to awaryjne wyjscie dla jego - chyba dzieciaka z lewego łoza - Wildera.. Ale przede wszystkim kolejna kasa z "tysiecznej" kategorii wagowej..Swoja droga tych dywizji jest tyle,ze czasami roznice wahają sie o dobrego klocka... No i ten Stiverne jako obowiazkowy Kurna w czubie tyle zacnych turow...Ortizy,Takamy,Whyty czy Millery wiec zamiast dla kibica,zeby mial co w tych czasch posuchy w HW poogladac, zrobic jakis turniej eliminacyjny,gdzie zwyciesca naprawde bylby GODNYM,PELNOPRAWNYM pretendentem,to ten pseudo capone daje mandatory z urzedu nieaktywnemu dwa lata Stivernowi,co juz raz dostal do jednej bramki i wciska na chama kibicom w gardlo ten odgrzewany kotlet Jakby tak kazdy nasr..olał ta jego szelke to boks bylby piekniejszy..Choc troche
A ja Tobie i innym kolegom zalece zastanowienie się kto tam trzyma lejce i tym wszystkim steruje ten jest winowajcą !! żeby lepiej szło myslenie ballada o dwóch koniach jak ulał do tej sytuacji pod linkiem

https://www.youtube.com/watch?v=K90i2tCA-cA
Vipsale jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 13-10-17, 06:56   #7 (permalink)
challenger

Domyślnie

Były by jaja, jakby przypadkiem weszła jakaś bomba Stivernowi
omen jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 13-10-17, 09:41   #8 (permalink)
journeyman

Domyślnie

A mnie to bawi coraz bardziej. Od dawna było wiadomo, że po odejściu K2 w HW zrobi się burdel, to żadna niespodzianka. AJ trzyma poziom i każdy kto w chociaż trochę interesuje się boksem wie kto aktualnie rządzi w ciężkiej. Wilder prędzej czy później i tak dostanie oklep od AJ i przestanie być zabawnie.

Najciekawsza walka w HW dzisiaj to nie Wilder - AJ, tylko stary, wkurwiony Vit i grubas Fury. Ja chce tego, jak się bawić to się bawić. Pewnie i jakiś pas dla chłopaków by się znalazł.

I proszę nie mówić, że Stiverne nie zasłużył na kolejną walkę o pas. Przez ostatnie półtora roku nic nie przegrał, tak? Tak. Taktyka "nie rób nic, niech się inni wytłuką to samo się wejdzie na mandatory" działa perfekcyjnie.
Sixheads jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 13-10-17, 17:55   #9 (permalink)
champion

Domyślnie

Cytat:
Napisał Sixheads Zobacz post
A mnie to bawi coraz bardziej. Od dawna było wiadomo, że po odejściu K2 w HW zrobi się burdel, to żadna niespodzianka. AJ trzyma poziom i każdy kto w chociaż trochę interesuje się boksem wie kto aktualnie rządzi w ciężkiej. Wilder prędzej czy później i tak dostanie oklep od AJ i przestanie być zabawnie.

Najciekawsza walka w HW dzisiaj to nie Wilder - AJ, tylko stary, wkurwiony Vit i grubas Fury. Ja chce tego, jak się bawić to się bawić. Pewnie i jakiś pas dla chłopaków by się znalazł.

I proszę nie mówić, że Stiverne nie zasłużył na kolejną walkę o pas. Przez ostatnie półtora roku nic nie przegrał, tak? Tak. Taktyka "nie rób nic, niech się inni wytłuką to samo się wejdzie na mandatory" działa perfekcyjnie.
Tak szczerze, to nie wiem czy chętniej bym nie zobaczył właśnie walki Witalija z Furym. Emeryt kontra świnia, ale w ringu byłoby już na poważnie. Z jednym zastrzeżeniem. Bez wspomnianego pasa.
Tejksio jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Komentarz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania