boks, forum, zobacz
Wróć   boks, forum, zobacz > BoxingForum > Newsy

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się tutaj    

Komentarz

Narzędzia wątku Wygląd

stare 11-10-17, 20:28   #1 (permalink)
journeyman

Nominowany 9 razy w 3 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 1
Domyślnie Haye: wierzę, że jestem tutaj najlepszy. 17 grudnia zobaczycie moją najlepszą wersję

Choć David Haye (28-3, 26 KO) nieco ironicznie podchodzi do swojej marcowej porażki, to wcale nie umniejsza zwycięstwa Tony'ego Bellew (29-2, 19 KO) w ich pierwszej walce. „Hayemaker” uważa, iż gdyby nie odniósł wcześniej kontuzji, jego rywal także mógłby go znokautować (Haye zmagał się tuż przed walką oraz w jej trakcie z kontuzją ścięgna Achillesa). Były mistrz kategorii cruiser oraz ciężkiej traktuje grudniowy rewanż jako zemstę i jest pewien, że tym razem to on zwycięży.

Kto wie? Mogłem zostać znokautowany w całkowicie „uczciwej” sytuacji. Nie mam pojęcia, nie mam też kryształowej kuli. Ani alternatywnych rzeczywistości. To, co wiem, to fakt, że przegrałem pierwszą walkę. Chcę teraz szansy na pokazanie tego, że ten gość, który wyszedł 4 marca do ringu, mocno się różni od tego, który teraz przed wami stoi, który pokaże się 17 grudnia w O2 Arenie oraz na żywo w Sky Box Office. Zobaczycie wtedy moją najlepszą wersję. Samo zwycięstwo nie jest wystarczające. Wraz z walką chcę wydać oświadczenie. Wierzę, że jestem tutaj najlepszy. Skoro tak, to muszę wygrać z Tonym Bellew – podsumowuje Haye.

Źródło: boxingscene

Przemysław Wałowski jest teraz aktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 12-10-17, 07:04   #2 (permalink)
challenger

Nominowany 3 razy w 1 Temacie
Art. Miesiąca - Nagród: 0
Domyślnie

Ja właśnie jako fan Haye'a z dawnych lat, najbardziej się obawiam tego, że tej najlepszej wersji po prostu już nie ma. Że urazy i związana z nimi nieaktywnosc zostawiły go w tyle na dobre, a wiek też nie pozwoli już wrócić do formy.
Gadanie gadaniem, jak nie wygra przekonująco z Bellew, to nie ma go. Pewnie jeszcze dostałby na rewanż Chisore itp, ale to nie będzie mój dawny mistrz.
SlawekW jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 12-10-17, 10:06   #3 (permalink)
champion

Nominowany 0 razy w 0 Tematach
Domyślnie

jego styl walki wymusza mlodosc,swiezosc. Haye zmarnowal swoja kariere w HW a czas go posunal. Nic z tego nie bedzie
Co prawda tony'ego moze pokonac poniewaz sam nie wiem jak mogl z nim przegrac ale to nic nie bedzie znaczyc. Bedzie kiepsko wygladal w tej walce
Taszun jest teraz aktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 12-10-17, 10:32   #4 (permalink)
V.I.P

Nominowany 10 razy w 8 Tematach
Domyślnie

Ali jak się postarzał i potracił atuty, to umiał jakoś zmodyfikować swój styl, żeby dawać dobre walki z groźnymi rywalami. Haye też mógłby trochę popracować nad błędami, bo już nie ma tego refleksu, dynamiki, pracy nóg i szybkości co kiedyś. Więcej gardy, mniej tych efektownych uników, bazowania na refleksie, więcej boksu. On Bellew'a to powinien wyboksować normalnie boksując, bez pajacowania, bez rękawic przy kolanach i bez tych desperackich prób doskoku z jednym nokautującym ciosem. Można przecież zadawać normalne akcje, pokombinować coś lewym prostym, zrobić krok do tyłu, skontrować po akcji rywala. A ten czeka aż Bellew się wystrzela, a potem sam próbuje atakować, a nie ma nic pomiędzy.
Frazier jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 12-10-17, 10:33   #5 (permalink)
challenger

Domyślnie

Cytat:
Napisał Taszun Zobacz post
jego styl walki wymusza mlodosc,swiezosc. Haye zmarnowal swoja kariere w HW a czas go posunal. Nic z tego nie bedzie
Co prawda tony'ego moze pokonac poniewaz sam nie wiem jak mogl z nim przegrac ale to nic nie bedzie znaczyc. Bedzie kiepsko wygladal w tej walce
przeciez zerwal achillesa podczas walki,do tego momentu dominowal

haye stracil dynamike a co za tym idzie cios ale ogra bellewa do 1 bramki. pytanie co bedzie pozniej. zmarnowal najlepsze lata kariery,on w walce z kliczka mial 30 lat...

bellew nie jest w ogole notowany w HW
wariat3000 jest teraz aktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 12-10-17, 10:45   #6 (permalink)
V.I.P

Nominowany 10 razy w 8 Tematach
Domyślnie

Cytat:
Napisał wariat3000 Zobacz post
przeciez zerwal achillesa podczas walki,do tego momentu dominowal
W czym dominował, Bellew urwał ze 2 rundy z tych 6, a Haye nie miał jakiejś wielkiej przewagi. Bardziej się ośmieszał z tymi wiatrakami i tym że nie mógł trafić Bellew. Jeśli Haye nie zmieni nic w swoim boksie w rewanżu, to prawdopodobnie padnie w końcówce walki ze zmęczenia.
Frazier jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 12-10-17, 13:26   #7 (permalink)
champion

Domyślnie

Haye od poczatku wygladal slabo,szczegolnie ze to bylo na tle Bellew.
Pozniej bylo -jak pamietam- tlumaczone to ze sciegna mial zerwane od poczatku tylko w pozniejszych rundach doprawil do konca
Taszun jest teraz aktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 12-10-17, 14:19   #8 (permalink)
Redaktor Boxing.pl

Nominowany 315 razy w 90 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 28
Domyślnie

Trudno mi sobie wyobrazić Haye'a jako zwycięzcę. Zrobił się David ociężały, koordynacja już nie ta, motoryka tak samo. Lżejszy, szybszy rywal to będzie dla niego wielkie utrapienie. Haye zawsze słynął z pojedynczych wybuchowych akcji, nie boksował na pressingu, raczej na timingu i eksplozywności. Ciężko będzie chłop miał z Bellew. Jak będzie odstawał szybkościowo to nie widzę tego dla niego zbyt różowo.
Krystian Sander jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 12-10-17, 14:48   #9 (permalink)
champion

Domyślnie

Haye w pierwszej walce wyglądał jak junior..Napalał sie na pojedynczy cios,nie boksowal,chcial urwac glowe rywalowi..To od strony technicznej. Fizycznie po powrocie rownież katastrofa. Zobaczył,ze wraca w ere gigantów wiec chciał sie do nich ciut zblizyc,a tak naprawde wygladal karykaturalnie..Juz kiedys mowilem. Uda jak Schwarzenegger w prime,cycki jak Pamela Anderson ..tez w prime I w tym wszystkim łepek jak zapałka w kasztanie.. A wracając jeszcze to tego co na poczatku napisalem,to tez nie wiem o ile taka postawa z pierwszej walki nie byla spowodowana tym,ze wiedział od wejscia na ring,ze jego noga "wisi na wlosku"..Bo przeciez to jasne,ze te zerwanie to nie byl zbiego okolicznosci.. Tak czy tak to jego sprawa, jego wina..Jak sie wali na siebie tyle zbednego miecha to trzeba sie liczyc z takim obrotem sprawy. Optymalny Haye to 95-97 kg - nie wiecej.

Co do typów na rewanż to troche mi to obojetne. Jednego i drugiego nie lubie.. Wiem natomiast,ze jak wygra Haye,to bedzie krzyczal jak to on najwiekszy w dyzwizji,jak to nie pokona Joshuy itd.. Cholera wie czy tez jak bedzie odwrotnie nie odwali doszczetnie Bellew. Gosc moze uwierzyć,ze wisi nad nim jakas aura szczescia,ktora da mu zwyciestwo z kazdym - pomijajac okolicznosci..Tak czy siak,bedzie tona smieciowej gadaniny
mat.d jest teraz aktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 12-10-17, 15:08   #10 (permalink)
champion

Domyślnie

Haye wygra z Bellewem i potem bedzie Joshua. Za duzy market PPV w UK, zeby to zaprzepascic.
kubakj jest teraz aktywny   Odpowiedź z Cytatem
Komentarz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania