boks, forum, zobacz
Wróć   boks, forum, zobacz > BoxingForum > Newsy

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się tutaj    

Komentarz

Narzędzia wątku Wygląd

stare 12-10-17, 15:29   #11 (permalink)
challenger

Nominowany 0 razy w 0 Tematach
Art. Miesiąca - Nagród: 0
Domyślnie

Cytat:
Napisał Krystian Sander Zobacz post
Trudno mi sobie wyobrazić Haye'a jako zwycięzcę. Zrobił się David ociężały, koordynacja już nie ta, motoryka tak samo. Lżejszy, szybszy rywal to będzie dla niego wielkie utrapienie. Haye zawsze słynął z pojedynczych wybuchowych akcji, nie boksował na pressingu, raczej na timingu i eksplozywności. Ciężko będzie chłop miał z Bellew. Jak będzie odstawał szybkościowo to nie widzę tego dla niego zbyt różowo.
ten sam ociezaly haye wygral z bellew 4 z 5 rund w ktorych normalnie sie poruszal-mimo ,,wiatrakowania,,

wypunktuje go na luzie,potem moze parker? tu daje 50-50, nowozelandczyk tez nie jest przekonujacy

wariat3000 jest teraz aktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 12-10-17, 15:37   #12 (permalink)
Super Moderator

Nominowany 19 razy w 6 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 2
Domyślnie

Wszyscy pamietaja o kontuzji Heya a nikt nie pamieta ze Bellew walczyl ze zlamana reka
Black Dragon jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 12-10-17, 15:57   #13 (permalink)
champion

Domyślnie

Cytat:
Trudno mi sobie wyobrazić Haye'a jako zwycięzcę. Zrobił się David ociężały, koordynacja już nie ta, motoryka tak samo. Lżejszy, szybszy rywal to będzie dla niego wielkie utrapienie. Haye zawsze słynął z pojedynczych wybuchowych akcji, nie boksował na pressingu, raczej na timingu i eksplozywności. Ciężko będzie chłop miał z Bellew. Jak będzie odstawał szybkościowo to nie widzę tego dla niego zbyt różowo.
a ja nie, i pisze to jako jedna z nielicznych osób która faworyzowała Bellew w pierwszej walce. Kluczowa sprawą jest to czy Haye dzwignie sie mentalnie, ta walka pokaże czy jest fighterem z z krwi i kosci bo tak naprawdę, to pod tym wzgl nie został jeszcze zweryfikowany. W pierwszej walce największą przewagą Bellew było to że on był w rytmie, walczył regularnie, miał dobrą passę, był na fali. Ukoronowaniem tego progresu była walka z zupełnie zardzewiałym Haye. Mimo wszystko na początku te cepy Davida były groźne, on wciaż ma duzą dynamike akcji i fizycznie jest półke wyżej. Wcale się nie zdziwie jeżeli teraz zacznie troszkę wolniej ale bardziej skupi się na precyzji i ustrzeli czymś Bellew. Pkt dla Haye są wg mnie mało prawdopodobne, jeżeli już to po jakiś nokdaunach ale on będzie polował na ko a Tony nie jest geniuszem defensywy. Pierwsza walka pozwoliła Hayowi na zrzucenie rdzy, jeżeli nie zostawiła jakiegoś urazu w psychice a wyzwoliła tylko motywacje to zaryzkowałbym stwierdzenie że tym razem to on jest faworytem chociaż wolałbym raczej zwycięstwo Bellew. David pewnie dostałby walke z AJ dla kasy ale moim zdaniem to byłby niewypał.
kubuś jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 12-10-17, 16:05   #14 (permalink)
journeyman

Domyślnie

Cytat:
Napisał wariat3000 Zobacz post

bellew nie jest w ogole notowany w HW
na boxrec jest 6
Sputnik jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 12-10-17, 16:26   #15 (permalink)
Redaktor Boxing.pl

Nominowany 315 razy w 90 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 28
Domyślnie

Cytat:
ten sam ociezaly haye wygral z bellew 4 z 5 rund w ktorych normalnie sie poruszal-mimo ,,wiatrakowania,,
Haye, z tego co pamiętam, robił trochę szumu, ale nie był zbyt efektywny. Coś groźnego ze strony Bellew wisiało w powietrzu, bo David sam mu wchodził w dystans z obszernymi ciosami. Widać to zresztą nawet na poniższym skrócie, w oczy rzuca się też fatalna koordynacja Hayemakera. Co do wygrania tych rund - to nie wiem, kto je wygrał, bo nie puntowałem, ale był to wyrównany pojedynek. Mówię o rundach, które wymieniłeś.

Krystian Sander jest teraz aktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 12-10-17, 17:01   #16 (permalink)
challenger

Domyślnie

Cytat:
Haye, z tego co pamiętam, robił trochę szumu, ale nie był zbyt efektywny. Coś groźnego ze strony Bellew wisiało w powietrzu, bo David sam mu wchodził w dystans z obszernymi ciosami. Widać to zresztą nawet na poniższym skrócie, w oczy rzuca się też fatalna koordynacja Hayemakera. Co do wygrania tych rund - to nie wiem, kto je wygrał, bo nie puntowałem, ale był to wyrównany pojedynek. Mówię o rundach, które wymieniłeś.

to ze jest cieniem samego siebie to oczywiste. dziwnie walczyl, nie w swoim stylu.ale na bellewa starczy.

sputnik-mowie o federacjach. nie jest w top15 nigdzie
wariat3000 jest teraz aktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 12-10-17, 18:34   #17 (permalink)
champion

Domyślnie

Cytat:
to ze jest cieniem samego siebie to oczywiste. dziwnie walczyl, nie w swoim stylu.ale na bellewa starczy.

sputnik-mowie o federacjach. nie jest w top15 nigdzie
Bo dalej Bellewa traktuja jako mistrza WBC...emiritus.
kubakj jest teraz aktywny   Odpowiedź z Cytatem
Komentarz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania