boks, forum, zobacz
Wróć   boks, forum, zobacz > BoxingForum > Newsy

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się tutaj    

Komentarz

Narzędzia wątku Wygląd

stare 10-10-17, 23:08   #1 (permalink)
Redaktor Boxing.pl

Nominowany 315 razy w 90 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 28
Domyślnie Gassijew i Sanchez gotowi na bitwę z Włodarczykiem

Murat Gassijew (24-0, 17 KO) podzielił się z mediami swoimi przemyśleniami na temat obozu w Big Bear, który ma przygotować Rosjanina na walkę z Krzysztofem Włodarczykiem (53-3-1, 37 KO). Stawką tej potyczki będzie pas IBF wagi junior ciężkiej i półfinał turnieju WBSS. Kilka słów dodał od siebie również trener Abel Sanchez, który czuwa nad dyspozycją Gassijewa.

- Trener Abel Sanchez to niesamowity facet, popchnął mnie do ciężkiej pracy podczas tego obozu. On jest jak ojciec. Bardzo go szanuję za to, jak traktuje innych ludzi. Najlepsze, co spotkało mnie w życiu, to treningi z Abelem Sanchezem. Mamy bardzo ciężkie i intensywne treningi, ale to nie jest balet. On szykuje mnie na bitwę, a ja mu ufam. Muszę być w szczytowej formie, by wygrać ten turniej. Od dawna nie widziałem swojej rodziny, ale robię to wszystko dla nich. Wiem, że muszę przygotować się na ciężką walkę. Stanę naprzeciw doświadczonego faceta, to będzie dla mnie dobry test - powiedział czempion z Rosji na 10 dni przed walką z Polakiem.

- U mnie na sali nie ma mistrzów świata. Pasy zostają w domu, liczy się tylko ciężka praca. Już wiemy, co można było zrobić lepiej, aby wygrać z Liebiediewem przed czasem. W tym turnieju nie ma drugiej szansy. Murat jest dziś lepszy niż w ostatniej walce, to był dobry obóz - dodał niezwykle ceniony szkoleniowiec Abel Sanchez.

Źródło: fightnews.com

Krystian Sander jest teraz aktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 11-10-17, 06:51   #2 (permalink)
journeyman

Nominowany 0 razy w 0 Tematach
Art. Miesiąca - Nagród: 0
Domyślnie

Nie ma szans z naszym Diabłem :D. Tu gra idzie o kasę, a to rzecz dla Krzycha najważniejsza. Dawno żadnego motocykla nie kupił.
Pawulon jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 11-10-17, 09:08   #3 (permalink)
bum

Domyślnie

Licze ze Diablo bedxie mial duza motywacje. Inaczej przegra z kretesem.
jassin jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 11-10-17, 09:21   #4 (permalink)
Super Moderator

Domyślnie

Cytat:
Napisał jassin Zobacz post
Licze ze Diablo bedxie mial duza motywacje. Inaczej przegra z kretesem.
Jeśli kasa będzie tym motorem napędowym, to zakładając że Włodarczyk będzie "chytry", to o motywację powinniśmy być spokojni

Ciekaw jestem tej konfrontacji i jej przebiegu, choć mam spore obawy, nawet biorąc w/w pod uwagę. Liczę na dobre przygotowanie pod rywala i większą aktywność, bo to będzie decydujące. Jeden, dwa zrywy z 4 ciosami na rundę to zdecydowanie nie taktyka na ten pojedynek (zresztą nie powinna być na żaden, ale to już inna kwestia...).
Sykes jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 11-10-17, 15:41   #5 (permalink)
champion

Domyślnie

Diablo dostanie 400 tys euro chyba za ten pojedynek, a jak wygra, to bedzie jeszcze wiecej, wiec pewnie zesral by sie motocyklem, a zrobi ile sie da. PResja ogromna dla niego.
kubakj jest teraz aktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 11-10-17, 17:57   #6 (permalink)
champion

Domyślnie

no raczej nie da sie w tym przypadku szukac jakis wymowek.
Ale jesli sam oglaszal ze wystarczy jeden telefon od odpowiedniej osoby zeby rozjebac go psychicznie to czemu ta osoba lub te osoby nie mialyby tego zrobic.
Przeciez alimenty sie placi raz na miesiac a nie jednorazowo w postaci calej sumy a pol miliona euro, minus podatki i wynagrodzenia dla innych osob mozna rozjebac w miesiac
Taszun jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Komentarz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania