boks, forum, zobacz

boks, forum, zobacz (http://www.boxing.pl/forum/)
-   Newsy (http://www.boxing.pl/forum/newsy/)
-   -   Sulęcki: mam nadzieję, że Culcay jest tak dobry, jak się o nim mówi (http://www.boxing.pl/forum/newsy/49160-sulae-cki-mam-nadziejae-e-culcay-jest-tak-dobry-jak-siae-o-nim-ma-wi.html)

Krystian Sander 10-10-17 13:55

Sulęcki: mam nadzieję, że Culcay jest tak dobry, jak się o nim mówi

Już 21 października Maciej Sulęcki (25-0, 10 KO) zaboksuje w Newark z Jackiem Culcayem (22-2, 11 KO), a pojedynek ten będzie półfinałem eliminatora WBC wagi junior średniej. Polak cieszy się, że będzie mógł dorzucić do swojej kolekcji skalpów zawodnika o znanym nazwisku i niezłych osiągnięciach.

- Znałem nazwisko Culcay, ale nie śledziłem jego kariery. Nigdy bym nie przypuszczał, że on zdecyduje się na walkę poza granicami Niemiec. To dobrze dla mnie, że zmienił zdanie. Będzie fajnie mieć w swoim resume byłego mistrza świata amatorów i byłego mistrza wśród zawodowców. Mam nadzieję, że Culcay jest tak dobry, jak się o nim mówi - powiedział Sulęcki portalowi fightnews.com.

Źródło: fightnews.com
Zdjęcie: polsatsport.pl

Tejksio 10-10-17 18:18

A ja mam nadzieję Maciek, że okażesz się tak dobry, jak mówią.

SlawekW 10-10-17 18:29

Jak nie on, to już chyba nikt z naszych nie osiągnie czegoś więcej.
On wiele gada, ale ta pewność siebie jest bynajmniej zbudowana na jakimś ciekawym fundamencie.
Dotychczas miał jedno wyzwanie i sprostał, oby tutaj też podolał.

Archonus 10-10-17 20:29

Nie lubię gadania "fajnie będzie go mieć w resume", jeszcze niedzwiedż biega po lesie, a ten już planuje gdzie poloży w domu jego futro. Najpierw wygraj, potem dopiero mów, fajnie, że go mam w resume.

puciu 10-10-17 21:30

Pompuj pompuj rower dla szatana :D. Nie no fajnie ze maciek jest tak pewny swoich umiejetnosci, mam nadzieje ze ma tez do tego dystans bo taki szpulka podkrecal sam sobie cisnienie co ho zapewno potem tez paralizowalo w ringu...zreszta o czym ja mowie jak tamtenoze 5 min do przoudu mysli

Wojtek Mistrzu 10-10-17 22:33

Ale w sumie jakie to ma znaczenie czy jest pewny siebie czy nie? Jest dobry, to już pokazał w kilku walkach, przed którymi też kozaczył. Póki co ma do tego podstawy i tez nie przypominam sobie, by kogokolwiek obrażał

Kosmonauta 10-10-17 22:38

Wyświechtane powiedzenie mówi, że pycha kroczy przed upadkiem. Owa pycha i pewność siebie stoją nieraz bardzo blisko... Życzę Maćkowi jak najlepiej jako rodakowi, jednak jego wypowiedzi utwierdzają mnie w przekonaniu, że pewność siebie, w jego przypadku, to zdecydowanie za mało powiedziane...

darulka 11-10-17 14:43

Dziwnie mi sie czyta jego wypowiedzi, bo nie tyle czuje w nich pewnosc siebie co duza doze frustracji. Jakby na sile chcial udowodnic, ze jest lepszy niz jest. Nie ma w tych wypowiedziach jednak luzu, wyczucia i szacunku dla rywala. Tylko jakies takie blokersowe zaczepki-przechwalki.

Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 06:37.