boks, forum, zobacz
Wróć   boks, forum, zobacz > BoxingForum > Newsy

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się tutaj    

Komentarz

Narzędzia wątku Wygląd

stare 10-10-17, 09:14   #1 (permalink)
Redaktor Boxing.pl

Nominowany 491 razy w 84 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 40
Domyślnie WBO zarządza walkę Billy'ego Joe Saundersa z Davidem Lemieux

Dużo wskazywało na to, że były mistrz IBF w wadze średniej David Lemieux (38-3, 33 KO) wystąpi 2 grudnia w Nowym Jorku na undercardzie Miguela Cotto, ale Kanadyjczyk może mieć jeszcze ciekawszą końcówkę roku. Oto bowiem federacja WBO ustanowiła Lemieux obowiązkowym pretendentem dla czempiona Billy'ego Joe Saundersa (25-0, 12 KO) i strony muszą uzyskać porozumienie w sprawie walki do 9 listopada. W przeciwnym razie zostanie zarządzony przetarg.

- Jest szansa, by zrobić walkę w grudniu. Wszystko zależy od negocjacji. Zaczynam rozmowy z Frankiem Warrenem (promotor Saundersa) i zobaczymy jak on to widzi. Zdecydowanie, można to zrobić w grudniu. Mamy nadzieję, że HBO będzie zainteresowane pojedynkiem. Powinni dbać o interes Lemieux, bo nie zawodzi ich w ostatnich walkach. Myślę, że zechcą tej walki - powiedział prezydent grupy Golden Boy Eric Gomez.

Źródło
: bscene

Andrzej Pastuszek jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 10-10-17, 09:52   #2 (permalink)
Redaktor Boxing.pl

Nominowany 259 razy w 108 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 23
Domyślnie

Dobra decyzja dla boksu. Jak można sądzić, HBO mruknęło na WBO, a ta szybko coś wymyśliła. Marnowanie potencjału tak efektownego boksera jak Lemieux jest nierozsądne. Każdy potencjał trzeba wykorzystywać, w każdej branży, tym bardziej, że Saunders strasznie ściemnia... marnuje czas i potencjalne pieniądze.
Adrian Golec jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 10-10-17, 10:05   #3 (permalink)
journeyman

Nominowany 0 razy w 0 Tematach
Art. Miesiąca - Nagród: 0
Domyślnie

No to WBO chyba popsuje Saundersowi święta. Nie dość, że będzie musiał zawalczyć z niesamowicie groźnym rywalem, który moim zdaniem go znokautuje, to jeszcze może nie zarobić za ten pojedynek dużej kasy i stracić pas, który jest dla niego buforem bezpieczeństwa. Obozowi Lemieux nie będzie jakoś bardzo pewnie zależało na dogadaniu się w kwestii finansów, więc jeśli zdecyduje przetarg no to Warren chcąc żeby BJS coś z tej walki wyciągnął będzie musiał grubo posmarować. Pamiętam jak była walka o wakat IBF między Lemieux a N'Damem i Oscar rzucił wtedy 110 tysięcy dolarów w przetargu i wygrał ;p
Triple G jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 10-10-17, 13:11   #4 (permalink)
challenger

Nominowany 3 razy w 1 Temacie
Domyślnie

Super decyzja, bo obawiałem się trochę, iż Saundersowi się jeszcze przez jakiś czas upiecze.
To na pewno zmotywuje Lemieux, ciekawe czy Billy Joe jeszcze jest w stanie pokazać coś naprawdę ciekawego.
Obstawialbym jednak Lemieux przed czasem, w połowie dystansu.
SlawekW jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 10-10-17, 15:24   #5 (permalink)
champion

Domyślnie

Teraz se beda pluc w brode,ze nie wzieli grubych milionow od Golovkina,czy tam Canelo... Mentalnosc tych cyganow jest najlepsza.. On czy Fury klapia dziobami,robią trashtalk,zeby jak najbardziej sie wypromowac i przez to pewnie wzbogacic,a jak grube miliony - w przypadku Tysona,to juz miliony liczone w kilkudziesieciu - leza na ziemi i wystarczy je podniesc to przechodzą obok tego.. Taki knur Fury przy dobrych wiatrach moglby byc aktualnie bogatszy o minimum 20 mln.. Ja wiem,ze nie kasa najwazniejsza,ale jezeli maja w d#pie to niech odejda w cien,a nie pchaja sie w blysk reflektorow..Oni niby chcą byc w grze,ale i nie chce... Popaprani.

Co do Saundersa,to ja nie wiem jak on byl w stanie nawiazac walke z Eubankiem - mimo nawet tego,ze tamten to byla polowa Chrisa aktualnego?! Teraz to beda trzy wyjscia dla Billy'ego; 1) Wyjdzie do Lemieax jak na wojownika przystalo.. Wątpie! 2)Przyjdzie na kolanach do Golovkina. I 3) - najbardziej prawdopodbna wersja - Saunders zaraz sie uleje do 100 kg i bedą cyrki z pasem,przeciagania,walki ustalane i odwolwyane i tak sie to pociagnie z 1,5-2 lata.
mat.d jest teraz aktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 10-10-17, 16:17   #6 (permalink)
prospect

Domyślnie

Nareszcie ! Sończyły się żarty a zaczęły schody...Cieszy mnie ta wiadomość niezmiernie.
Bred jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 10-10-17, 16:51   #7 (permalink)
champion

Domyślnie

Cytat:
Napisał mat.d Zobacz post
Teraz se beda pluc w brode,ze nie wzieli grubych milionow od Golovkina,czy tam Canelo... Mentalnosc tych cyganow jest najlepsza.. On czy Fury klapia dziobami,robią trashtalk,zeby jak najbardziej sie wypromowac i przez to pewnie wzbogacic,a jak grube miliony - w przypadku Tysona,to juz miliony liczone w kilkudziesieciu - leza na ziemi i wystarczy je podniesc to przechodzą obok tego.. Taki knur Fury przy dobrych wiatrach moglby byc aktualnie bogatszy o minimum 20 mln.. Ja wiem,ze nie kasa najwazniejsza,ale jezeli maja w d#pie to niech odejda w cien,a nie pchaja sie w blysk reflektorow..Oni niby chcą byc w grze,ale i nie chce... Popaprani.

Co do Saundersa,to ja nie wiem jak on byl w stanie nawiazac walke z Eubankiem - mimo nawet tego,ze tamten to byla polowa Chrisa aktualnego?! Teraz to beda trzy wyjscia dla Billy'ego; 1) Wyjdzie do Lemieax jak na wojownika przystalo.. Wątpie! 2)Przyjdzie na kolanach do Golovkina. I 3) - najbardziej prawdopodbna wersja - Saunders zaraz sie uleje do 100 kg i bedą cyrki z pasem,przeciagania,walki ustalane i odwolwyane i tak sie to pociagnie z 1,5-2 lata.
Fakt, nie zdziwię się jak nagle się okaże, że Saunders ma depresję. Od co najmniej 3 lat i dłużej już zwlekać nie można.
Tejksio jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 10-10-17, 19:51   #8 (permalink)
champion

Domyślnie

Jesli to wypali to mamy na kozaku "fight"

Rockefeller jest teraz aktywny   Odpowiedź z Cytatem
Komentarz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania