boks, forum, zobacz

boks, forum, zobacz (http://www.boxing.pl/forum/)
-   Newsy (http://www.boxing.pl/forum/newsy/)
-   -   Joshua: Tyson łamał rywali przed walką, ja robię to w ringu (http://www.boxing.pl/forum/newsy/49096-joshua-tyson-amaa-rywali-przed-walkae-ja-robiae-w-ringu.html)

Przemysław Wałowski 07-10-17 16:38

Joshua: Tyson łamał rywali przed walką, ja robię to w ringu

Aktualny lider „królewskiej” kategorii, Anthony Joshua (19-0, 19 KO), pokusił się o wskazanie różnic między samym sobą a najmłodszym mistrzem świata w wadze ciężkiej, Mikiem Tysonem. Według Joshui, który nie słowami, a występami zamierza udowadniać swoją światową klasę, jego dotychczasowi oponenci wierzyli, iż są go w stanie zdetronizować. W przeciwieństwie do przeciwników „Bestii”, którzy przegrywali jeszcze zanim spotykali się w ringu z Tysonem.

Mogę posłać rywali na deski, mogę też zamienić naszą walkę w heroiczny bój, jednak chcę też wtedy zaprezentować swoją finezję. Mike Tyson nie słynął z wielkiego serca do walki – był świetny technicznie, wszyscy wiedzieli, co potrafi zdziałać w półdystansie. Wielu zawodników nie jest znanych z tego, że są np. sluggerami, tylko po prostu są uznawani za świetnych pięściarzy. I właśnie do tego dążę. Dlatego nie określam siebie mianem najlepszego albo najbardziej przerażającego, ponieważ wiem, że kiedyś i tak do tego dojdę. Mam ogromne pokłady serca do walki, by to osiągnąć. Moi rywale wychodzą po to, by mnie pokonać. Tyson łamał przeciwników przed walką, a ja robię to w trakcie pojedynku – tłumaczy Joshua.

Źródło: boxingscene

darulka 07-10-17 18:14

Caly czas sie zastanawiam co on bieze, ze sie tak pieknie regeneruje. Wydolnosc ma nadludzka. Ciekawe czy dozyje 30-ki i nie pisze tego zlosliwie. Po prostu on musi sie swiecic w ciemnosci, ze takie cuda wyprawia jego organizm.

whisky 07-10-17 21:08

Cytat:

Napisał darulka (Post 544882)
Caly czas sie zastanawiam co on bieze, ze sie tak pieknie regeneruje. Wydolnosc ma nadludzka. Ciekawe czy dozyje 30-ki i nie pisze tego zlosliwie. Po prostu on musi sie swiecic w ciemnosci, ze takie cuda wyprawia jego organizm.

Arnold kuł dupe i jakoś żyje i ma się dobrze.

Antka jeszcze nikt nie złapał więc nie ma co gadać.

mat.d 07-10-17 21:45

Cytat:

Napisał whisky (Post 544902)
Arnold kuł dupe i jakoś żyje i ma się dobrze.

Antka jeszcze nikt nie złapał więc nie ma co gadać.

Dokladnie,Stallone to samo,na planie,czy w ogole do Rocky'ego walil nieziemskie przygtowania..Dziadki zyja i graja jeszcze Terminatorow,Niezniszczalnych ,Conanow i Rockych dalej ;) AJ nie tylko zre syf,ale i prowadzi zdrowy tryb zycia,siedza przy nim pewnie profesorzy co pilnuja kazdej czasteczki jego organizmu :)

jassin 07-10-17 22:13

mysle ze Joshua to koksiarz. Kwestia czasu kiedy cos wyjdzie...

kubuś 07-10-17 22:14

AJ to urodzony atleta, przecież takich jest bez liku w innych sportach, akurat ten oprócz wrodzonego talentu stricte sportowego jest też urodzonym fighterem z odpowiednim drygiem do walki i sercem na swoim miejscu. Nie powiedziałbym że to wiekszy fenomen atletyczny od takiego Karelina, Rinera, Jordana, Phelpsa, Boyda itp. Czy dożyje 30-stki? on pewnie po 40 będzie w równie dobrej formie jak teraz o ile nie lepszej. AJ to nowoczesny atleta, trenuje nie tylko bardzo cieżko ale i bardzo mądrze korzystajac oczywiście także z nowoczesnego wspomagania. 30 stki to mogą nie dociagnąć goście którzy kłują dupsko od małego bo kolega z siłki więcej bierze na ławce ale ktoś kto ma cały sztab speców od dietetyki, farmakologii, regeneracji itp.

ArchieMoore 07-10-17 22:30

Ogólnie, szkodliwość długotrwałego brania koksu w sporcie (z wyjątkiem tych sylwetkowych na najwyzszym poziomie, gdzie brane sa dawki weterynaryjne) jest przereklamowana. Jak kubuś napisał, zaszkodzić to se może młodzież JP&CHWDP 99% z Klauniskich, piwnicznych kuźni, co wpierdala metanabol i anapolon v tabletkach i pierogi ruskie na obiad. Jak się bierze dobre zastrzyki, stale kontroluje zdrowie, prowadzi ogólnopojety zdrowy tryb zycia to raczej nie jest to wielka roznica dla organizmu, w przeciwienstwie do codziennego picia 10 browarów, najebywania sie w weekendy do odcinki + palenia 2 paczki fajek dziennie. Stricte od koksu to wykanczaja sie jedynie chyba kulturysci gdzie jest to dzis juz sport, w którym chodzi o to - kto lepiej dzwiga pizde z efektami ubocznymi witamin i jest w satanie wjebac wiecej w ciagu doby. Gdzie 365dnio w roku idzie cykl z 10 specyfików, w okresie startów z 20tu wliczajac spalacze - najczesciej w tym okresie siada pikawa albo niewydolnosc nerek/wątróbki jak u Pana Zwierzaka i innych 4% body fatowiczów co mysla ze bezkarnie beda jedli Clenbuterol i DNP przez 365dni w roku.

Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 09:17.