boks, forum, zobacz

boks, forum, zobacz (http://www.boxing.pl/forum/)
-   Newsy (http://www.boxing.pl/forum/newsy/)
-   -   Video: Lawrence Okolie w przeciętnym stylu zwycięża Blaise'a Mendouo (http://www.boxing.pl/forum/newsy/48591-video-lawrence-okolie-w-przeciae-tnym-stylu-zwyciae-blaisea-mendouo.html)

Tomasz Baranek 01-09-17 22:39

Video: Lawrence Okolie w przeciętnym stylu zwycięża Blaise'a Mendouo
 
<iframe width="560" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/qW427LAWNik" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

Olimpijczyk z Rio de Janeiro, występujący w wadze junior ciężkiej Lawrence Okolie (5-0, 4 KO), który dotychczasowe zawodowe walki kończył w pierwszych odsłonach, został dziś zmuszony do przeboksowania pełnego dystansu 6 rund. Londyńczyk pokonał na punkty Blaise'a Mendouo (3-4, 0 KO). W starciu czwartym posłał rywala na deski prawym prostym, ale nie był w stanie zastopować twardego i często posiłkującego się klinczem Kameruńczyka. Sam Okolie również niejednokrotnie klinczował i ściągał. Sędzia ringowy wypunktował potyczkę w stosunku 59-54 dla faworyta. Pojedynek ten pokazał techniczne niedostatki w rzemiośle Okolie'ego i udowodnił, że jeśli pięściarz ten chce kiedyś dołączyć do czołówki limitu 200 funtów, czeka go długa i ciężka praca.

Black Dragon 02-09-17 08:07

Oby wyciągnął właściwe wnioski

Krystian Sander 16-09-17 09:16

Obejrzałem to kilka godzin temu, ciekaw byłem, co ten Okolie na pełnym dystansie pokazał. Tak jak Tomek pisze w relacji, technicznie jest on przeciętny, do tego dość chaotyczny i momentami przewidywalny. Nie widzę w nim na dziś potencjału na to, by szybko dołączył do szerokiej czołówki cruiser, a i o miano gorącego prospekta będzie ciężko. Oponentów miał jak dotąd bardzo słabych, ale wystarczył dość twardy, ruchliwy, nieszablonowy Mendouo i już był problem z ustawieniem sobie przeciwnika, trafianiem dobrymi ciosami. Długa droga przed nim, by porywać tłumy w O2 Arenie..


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 20:17.

Powered by vBulletin® Version 3.8.2
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.