boks, forum, zobacz
Wróć   boks, forum, zobacz > BoxingForum > Newsy

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się tutaj    

Komentarz

Narzędzia wątku Wygląd

stare 18-08-17, 13:52   #1 (permalink)
Redaktor Boxing.pl

Nominowany 35 razy w 11 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 2
Domyślnie Whyte chce Wildera lub Parkera, a potem rewanżu z Joshuą

Walką z przeciętnym Malcolmem Tannem wróci na ring Dillian Whyte (20-1, 15 KO) po tym, jak w grudniu wygrał na punkty z Dereckiem Chisorą. Brytyjczyk celuje w walkę o któryś z mistrzowskich pasów - Whyte gotów jest zmierzyć się z mistrzem świata WBC w królewskiej kategorii, Deontayem Wilderem (38-0, 37 KO), bądź czempionem federacji WBO, Josephem Parkerem (23-0, 18 KO). "The Body Snatcher" planuje także doprowadzić do rewanżu z liderem kategorii ciężkiej, Anthonym Joshuą (19-0, 19 KO), jednak zdaje sobie sprawę, iż musi na taki pojedynek zasłużyć.

- Chcemy trochę namieszać, by dostać walkę z Deontayem Wilderem. Aktualnie jestem w miejscu, w którym od tych największych walk dzielą mnie jakieś dwa pojedynki. Rozmawiałem z Eddiem Hearnem i Frankiem Smithem o tym, jakie podejmiemy kroki, ponieważ naszym celem jest doprowadzenie do walki o mistrzostwo świata - z Wilderem bądź Parkerem. Myślę też o rewanżu z Anthonym Joshuą. Nauczyłem się, iż w boksie chodzi o timing. To klucz do wszystkiego. Zdecydowanie chciałbym zmierzyć się z Wilderem już teraz. Problemem z rewanżem z Joshuą jest fakt, iż nie miałoby to teraz sensu pod kątem biznesowym. Jeśli zostałbym mistrzem świata, zdecydowanie byśmy doprowadzili do naszej walki. Walki wielkiej dla mnie, dla niego i kibiców - powiedział Whyte.

Źródło: boxingscene

Przemysław Wałowski jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 18-08-17, 19:21   #2 (permalink)
champion

Nominowany 0 razy w 0 Tematach
Art. Miesiąca - Nagród: 0
Domyślnie

Whyte to moze chciec...Granta. Koles sie wytnie przed tym niby rewnazem z Joshua jak dlugi.. Typ walczyl - i to doslownie - o zycie z Chisora i wygral to tylko dlatego,ze gospodarzem gali byl jego promotor(nie mowie o skandalu,ale naciagneli mu te SD jak gume do skakania).. Do tego petardy od AJ chyba juz zasialy spustoszenie..Dillian dziwnie sie w ringu zachowuje,po byle ciosach -
a bardziej pacnieciach Allena czy Lewisona "giba sie jak pier**ny rezus" i chwieje jak trzcina na wietrze.. A z Chiora jeszcze do tego wszystkiego wygladal jakby by po 2 litrach spirytusu i mial zaraz pasc na ryj..
mat.d jest teraz aktywny   Odpowiedź z Cytatem
Komentarz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania