boks, forum, zobacz
Wróć   boks, forum, zobacz > BoxingForum > Newsy

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się tutaj    

Komentarz

Narzędzia wątku Wygląd

stare 13-08-17, 00:08   #1 (permalink)
journeyman

Nominowany 9 razy w 3 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 1
Domyślnie Andrade: tak to jest w boksie. Lara nie chce ze mną walczyć

Po tym, jak w marcu pokonał Jacka Culcaya i został „regularnym” mistrzem świata federacji WBA w kategorii junior średniej, Demetrius Andrade (24-0, 16 KO) chciałby zmierzyć się z pełnoprawnym mistrzem WBA, Erislandym Larą (24-2-2, 14 KO). Kubańczyk ma już jednak czekać na potwierdzenie walki z innym zawodnikiem. „Boo Boo”, który liczył na to, iż dzięki zwycięstwu odniesionym nad Culcayem spotka się w ringu z Larą, jest trochę rozdrażniony z powodu zaistniałej sytuacji.

Zdobyłem ten pas, by walczyć z Larą, a teraz... on walczy z kimś innym. To pokazuje, jak to jest w boksie, jakie to może być frustrujące. Ludzie teraz będą mówić: „Andrade nie będzie walczyć”, ale wcale nie jest tak, że ja nie chcę walczyć. To wina tych, którzy nie chcą walki ze mną. Czy Lara mnie unika? (śmiech) Nie wiem, jaki biznes on teraz robi, ale ten biznes go stopuje, a Lara nie chce walki. Jak już mówiłem – wierzę w to, że jeśli chcę z kimś walczyć, to jestem w stanie pójść do mojego promotora, menadżera... do kogokolwiek, kto kontroluje negocjacje, pójść i być częścią tych negocjacji, a później doprowadzić do pojedynku, jeśli dwóch bokserów chce ze sobą walczyć. I tak właśnie powinno to ostatecznie wyglądać – stwierdził Andrade.

Źródło: boxingscene

Przemysław Wałowski jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 13-08-17, 10:43   #2 (permalink)
journeyman

Nominowany 0 razy w 0 Tematach
Art. Miesiąca - Nagród: 0
Domyślnie

Zamiast walczyć z Boo Boo Lara wziął sobie jakiegoś Terrella Gaushe. Widać, że Demetriusowi zależało na tym pojedynku, wybrał się na bardzo trudny teren do Culcaya po ten WBA Regular, ale Lara jakoś nie jest skory do tej walki. Ciekawe dlaczego?
Triple G jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 13-08-17, 10:59   #3 (permalink)
champion

Nominowany 7 razy w 2 Tematach
Art. Miesiąca - Nagród: 0
Domyślnie

Tylu było i jest świetnych bokserów w 154 a traktowani są jak powietrze bo media zajmujące się boksem widzą tylko Canelo...
Endrjus jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Komentarz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania