boks, forum, zobacz
Wróć   boks, forum, zobacz > BoxingForum > Newsy

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się tutaj    

Komentarz

Narzędzia wątku Wygląd

stare 12-08-17, 15:58   #1 (permalink)
journeyman

Nominowany 9 razy w 3 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 1
Domyślnie Tyson Fury wspiera Sinead O'Connor, irlandzką piosenkarkę chorą psychicznie

Prawie dwa lata temu zszokował bokserski świat, jednak na razie wygląda na to, że pojedynek z Władimirem Kliczką był jego ostatnim w karierze. Tyson Fury (25-0, 18 KO), który jeszcze na długo przed walką z ukraińskim czempionem zmagał się z depresją, niedawno oznajmił, iż jego walka z chorobą psychiczną zakończyła się zwycięsko. Były mistrz świata wagi ciężkiej wykonał teraz szlachetny gest, w specjalnym nagraniu udzielając wsparcia przebywającej obecnie w szpitalu irlandzkiej piosenkarce, Sinead O'Connor, która cierpi na chorobę maniakalno-depresyjną. Fury chciałby teraz skontaktować się osobiście z O'Connor.

Oto Tyson Fury, były niekwestionowany mistrz świata wagi ciężkiej, a to specjalna wiadomość do Sinead O'Connor. Niedawno obejrzałem jedno z twoich poruszających nagrań, gdy mówiłaś o problemach ze zdrowiem psychicznym oraz samotności, poczuciu, że nie jesteś wzorem do naśladowania, poczuciu, że nie jest to twoja wina, a wokół nie ma nikogo. Wiele z tych rzeczy ostatnio dotknęło mnie, Sinead, nie jesteś z tym sama. Tak jak mówisz – miliony ludzi także cierpią. Problemy ze zdrowiem psychicznym to jedna z tych najgorszych rzeczy, która może nas dopaść. Nieważne, jak wiele odniosło się sukcesów, ile pieniędzy się zarobiło – choroba psychiczna zawsze cię zdołuje. Wiadomo, zawsze znajdzie się ktoś, kto powie, że jesteś już niepotrzebna, ale jeśli byś mnie potrzebowała – jestem. Skontaktuj się ze mną, chciałbym z tobą porozmawiać – powiedział Fury w nagranej dla O'Connor wiadomości.

Źródło: boxingscene
Źródło: https://www.youtube.com/watch?v=sSYPU1wAObU

Przemysław Wałowski jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 12-08-17, 21:03   #2 (permalink)
bum

Nominowany 0 razy w 0 Tematach
Art. Miesiąca - Nagród: 0
Domyślnie

Myślałem że to portal o boksie a nie Pudelek. Zakończył karierę więc po jakiego grzyba ten artykuł?
TheShadowOne jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 12-08-17, 21:48   #3 (permalink)
champion

Domyślnie

newsów o Tysonie, Holym itd też nie ma być? daruj sobie takie komentarze.
szmagel jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 12-08-17, 23:01   #4 (permalink)
journeyman

Nominowany 9 razy w 3 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 1
Domyślnie

Cytat:
Napisał TheShadowOne Zobacz post
Myślałem że to portal o boksie a nie Pudelek. Zakończył karierę więc po jakiego grzyba ten artykuł?
Sport to też fair play, wzajemny szacunek. Tutaj może nie jest to w stosunku do innego sportowca, ale należy o takich zachowaniach mówić. Bardzo ładny gest Tysona.
Przemysław Wałowski jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 13-08-17, 00:41   #5 (permalink)
bum

Domyślnie

Cytat:
Napisał szmagel Zobacz post
newsów o Tysonie, Holym itd też nie ma być? daruj sobie takie komentarze.
Tyle że artykuły w ich sprawach mają zawsze coś wspólnego z boksem. Fury jest zajebisty w chlapaniu jęzorem i dzięki temu mieliśmy ze sto artykułów odnośnie tego kiedy, i z kim się zmierzy po powrocie. Ostatecznie okazały się one stratą czasu a teraz znowu pojawia się Król Cyganów i gada o swojej chorobie psychicznej. Zaraz będzie artykuł o tym że kupił sobie nowego Merola?
TheShadowOne jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 13-08-17, 01:10   #6 (permalink)
champion

Domyślnie

zawsze? kiedy mowa że Tyson bankrutuje albo jest na odwyku też? wtedy nie przeszkadza tak...? ehhh
szmagel jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 13-08-17, 08:45   #7 (permalink)
challenger

Domyślnie

Zawsze przeszkadza, pisałem o tym nieraz, żeby sobie już darować newsy z Furym, bo to już jest przeszłość i nie ma co sobie zawracać głowy jego kolejnymi wypowiedziami, wybrykami itd.
de Villars jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Komentarz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania