boks, forum, zobacz
Wróć   boks, forum, zobacz > BoxingForum > Newsy

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się tutaj    

Komentarz

Narzędzia wątku Wygląd

stare 11-08-17, 15:51   #1 (permalink)
journeyman

Nominowany 9 razy w 3 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 1
Domyślnie Bradley: dostaję w głowę od 23 lat. Mój mózg już teraz może być uszkodzony

Stary, robię to od 23 lat. Od 23 lat przyjmuję ciosy w głowę – mówi tuż po zakończeniu kariery Timothy Bradley (33-2-1, 13 KO). „Desert Storm” nie może się wstydzić swoich osiągnięć – był mistrzem świata w dwóch kategoriach wagowych (super lekkiej oraz półśredniej), a jego rekord jest po brzegi wypełniony nazwiskami wielkich pięściarzy, spośród których tylko jeden był w stanie pokonać Amerykanina – dwukrotnie zrobił to Manny Pacquiao.

Trylogia pod tytułem „Bradley - Pacquiao” rozpoczęła się w 2012 roku kontrowersyjnym zwycięstwem na punkty tego pierwszego. Sam Bradley przyznał, że z powodu ostrej krytyki werdyktu miał myśli samobójcze. Uznanie kibiców oraz wiarę w siebie przywróciła zwycięska batalia z Rusłanem Prowodnikowem. Bradley przypłacił zwycięstwo wstrząsem mózgu. Pięściarz nie żałuje swojej decyzji o zakończeniu kariery, ponieważ – jak sam mówi – ważniejsze od kolejnych wielkich bitew są dla niego rodzina i zdrowie, którego utratą ryzykował między innymi podczas pojedynku z Prowodnikowem.

Jestem szczęśliwy. Nie czuję smutku, nie czuję też, jakbym popełnił błąd. Zawsze jest szansa na powrót, ja jednak podjąłem decyzję. Tak postanowiłem jeszcze zanim pomyślałem o zawieszeniu rękawic. Może i ominie mnie kupa forsy, ominą mnie szanse, jednak rodzina jest dla mnie w życiu najważniejsza. Nie mógłbym sobie wyobrazić bycia niezdolnym do spędzania czasu z moimi wnukami, dziećmi, gdy będę po pięćdziesiątce. Z całą wiedzą, jaką teraz posiadamy o wstrząsach i skutkach uderzeń, wiem, iż traumatyczny uraz mózgu był w moim przypadku nieunikniony. Jednak jeśli są już jakieś uszkodzenia, wiem na pewno, że nie chcę dokładać do nich kolejnych. Zarobiłem dobre pieniądze, Top Rank zawsze godnie mnie traktowało. Szkoda jedynie, że nie zmierzyłem się z Floydem Mayweatherem Jr. Nie zawalczyłem z nim, ale wszystko jest w porządku. Walczyłem trzykrotnie z Mannym Pacquiao, zmierzyłem się z Juanem Manuelem Marquezem, to jedne z największych moich walk – oznajmił Bradley.

Źródło: boxingscene

Przemysław Wałowski jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 11-08-17, 22:46   #2 (permalink)
journeyman

Nominowany 0 razy w 0 Tematach
Art. Miesiąca - Nagród: 0
Domyślnie

'Szkoda jedynie, że nie zmierzyłem się z Floydem Mayweatherem Jr. Nie zawalczyłem z nim, ale wszystko jest w porządku."

Oj też mi szkoda, rozsądny facet, lubię go a i tak wojna z Provodnikem, mega. Szacun
BubikS jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 12-08-17, 13:11   #3 (permalink)
journeyman

Nominowany 0 razy w 0 Tematach
Art. Miesiąca - Nagród: 0
Domyślnie

Brawo, pełny szacun, za to, że wiedział kiedy odejść. Sam najlepiej czuł i wiedział co jest nie tak ze zdrowiem, jak wszystkie walki odbiły się na nim. Powodzenia i oby był konsekwentny w swojej decyzji.
Archonus jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Komentarz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania