boks, forum, zobacz
Wróć   boks, forum, zobacz > BoxingForum > Newsy

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się tutaj    

Komentarz

Narzędzia wątku Wygląd

stare 11-08-17, 08:11   #1 (permalink)
Redaktor Boxing.pl

Nominowany 315 razy w 90 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 28
Domyślnie Mariusz Wach czeka na dobrą ofertę walki i łamie palce podczas treningów MMA

Mariusz Wach (33-2, 17 KO) w marcu pokonał na punkty Erkana Tepera i wydawało się, że kolejny, większy pojedynek szybko stanie się jego udziałem. 37-letni "Wiking" miał już wprawdzie dogadany bój z Dillianem Whyte'em, ale do walki ostatecznie nie doszło.

Wach w rozmowie z portalem SPORT.TVP.PL przyznał, że sam obecnie szuka sobie jakiegoś pojedynku, ale nie jest to łatwe.

- Nie jest łatwo być promotorem samego siebie, ale przez tyle lat boksowania wyrobiłem sobie kontakty, więc telefon często dzwoni. Pytają, czy trenuję, czy chciałbym walczyć z tym lub z tamtym, ile chciałbym za taki pojedynek zarobić, itd. Jest szansa na walkę w Polsce, ale nie wykluczam też Stanów lub Anglii. Na pewno jeszcze raz w tym roku chciałbym pojawić się w ringu, by nie zardzewieć. Bez promotora trudno będzie o ważne walki i o duże pieniądze. Jest ciężko z finansami, sam sponsoruję w całości nie tylko karierę, ale przecież muszę zapłacić za treningi syna i kupić mu rzeczy do szkoły, ale nie narzekam. Boks to nie całe moje życie, jakbym chciał zostać w sporcie, to nie byłoby z tym problemów.

W dalszej części rozmowy Mariusz Wach wspomniał o tym, że być może w przyszłości zadebiutuje w MMA. Treningi mieszanych sztuk walki nie wychodzą jednak Mariuszowi najlepiej. Bokser, który w każdej chwili może dostać dobrą ofertę walki, podczas kopania w worek złamał sobie dwa palce.

- Ostatnie cztery tygodnie miałem nogę w szynie. Nie wyszło mi kopnięcie, złamałem dwa palce, ale nie chcę o tym rozmawiać. Na MMA jeszcze za wcześnie, najlepsi jak Marcin Różalski szybko by mnie "poskładali", a chyba źle mi nie życzysz (śmiech)? Fajnie poruszać się na własnych nogach, kule mi niepotrzebne – zakończył Wach.

Źródło: sport.tvp.pl

Krystian Sander jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 11-08-17, 08:24   #2 (permalink)
Redaktor Boxing.pl

Domyślnie

Nie no, kurde, trzymajcie mnie, bo się przewrócę! Wach może w każdej chwili dostać szansę na zajebisty zarobek, może przyjść dobra oferta walki w boksie, a pozwala sobie na łamanie palców podczas kopania w worek (po co to robi?!) . Nie, powiedzcie, że to się nie dzieje!

stare 11-08-17, 09:26   #3 (permalink)
prospect

Nominowany 0 razy w 0 Tematach
Art. Miesiąca - Nagród: 0
Domyślnie

Az sie cisnie na usta jedno zdanie... cytujac Tomasza Oświecińskiego z pitbulla - "to jest KURWA DEBIL"
kolejny po sosnowskim polak ktory nie umie sie nigdzie odnalezc mimo przyzwoitej wyplaty z bracmi Kliczko i wielu nienajgorzej platnym walkom w Polsce i USA. Adamek - to rozumiem, ma wrodzone geny hybrydy żyda z góralem z Zakopanego, mimo ze pochodzi z Gilowic, on dudki czy jak to sie nazywa w ich gwarze umie liczyc, ale reszta mózgów nie potrafi zainwestowac nawet złotowki ? Jeden za chwile byc moze bedzie ryzykowal zycie jak go dopuszcza do walki, drugi kopie sobie w worek na spontanie i lamie palce xD inna sprawa jakim ułomkiem trzeba byc zeby sobie cos takiego zrobic, ale koordynacje Maria juz wszyscy znamy. Gdybym byl promotorem to Mario nie mialby wstepu na zadna moja gale za te wybryki, pierdolilbym to, boksersko jest zerem, ludzie zasypiaja na jego walkach, medialny to on raczej tez za bardzo nie jest - po chuj komu ten "czlowiek - problem" ??
pain.exe jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 11-08-17, 09:31   #4 (permalink)
challenger

Domyślnie

hybryda zyda z goralem :D
wariat3000 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 11-08-17, 20:07   #5 (permalink)
champion

Domyślnie

@pain.exe rozj**bal
mat.d jest teraz aktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 11-08-17, 20:35   #6 (permalink)
Super Moderator

Nominowany 19 razy w 6 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 2
Domyślnie

Wach zawsze umie poprawic mi nastrój
Black Dragon jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 11-08-17, 22:07   #7 (permalink)
champion

Domyślnie

Cytat:
Napisał Krystian Sander Zobacz post
Nie no, kurde, trzymajcie mnie, bo się przewrócę! Wach może w każdej chwili dostać szansę na zajebisty zarobek, może przyjść dobra oferta walki w boksie, a pozwala sobie na łamanie palców podczas kopania w worek (po co to robi?!) . Nie, powiedzcie, że to się nie dzieje!
nie wiem po co ale szczerze, Wach jest jednym z wielu w sumie bokserów, których chętnie zobaczyłbym w MMA niż w boksie. Po prostu jako bokser on jest już całkowicie wypalony, co Mariusz może jeszcze pokazać poza zaliczeniem kolejnych jednostronnie przegranych rund z jakimś mocno bijącym osiłkiem? nawet ta wygrana z Teperem, jakkolwiek była duzym sukcesem stanowiła kolejny antyboks a to przecież prawdpodobnie 100 % możliwości Wacha.. natomiast Wach - Pudzian? biore w ciemno nawet pakiet bym wykupił
kubuś jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 11-08-17, 22:15   #8 (permalink)
Redaktor Boxing.pl

Domyślnie

Ale to jest jedna kwestia @kubuś. Mnie rozj**ało to, że on na razie do MMA nie idzie, a napieprza krzywo nogami w worki i łamie paluchy, cały Mariusz Wach - Pudzian - z ciekawości by się zobaczyło, czemu nie.

stare 11-08-17, 22:29   #9 (permalink)
champion

Domyślnie

aaa, kontuzje sie zdarzają, ostatnio ktoś sie sam znokautował pod prysznicem.. może Mario chciał sobie urozmaicić trening, mnóstwo amatorów kopie w worki i nic im nie jest, mysle ze to przypadek raczej. Trudno w sumie chodzić za Mariem i mówić mu że tego ma nie dotykac bo sobie zrobi krzywde, tego nie dotykać na rowerze nie jeździć, do basenu nie wchodzić, rolki wyrzucić, w worek nie kopać itp
kubuś jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 11-08-17, 23:53   #10 (permalink)
champion

Domyślnie

Wach moglby z Pietrzakiem kabarety niezle opowiadac
kubakj jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Komentarz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania