boks, forum, zobacz
Wróć   boks, forum, zobacz > BoxingForum > Newsy

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się tutaj    

Komentarz

Narzędzia wątku Wygląd

stare 09-08-17, 12:32   #1 (permalink)
journeyman

Nominowany 9 razy w 3 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 1
Domyślnie Malignaggi chętnie zawalczyłby z McGregorem: lałem go na sparingu, mogę kontynuować

Pomimo tego, iż Paul Malignaggi (36-8, 7 KO) po nokaucie z rąk Sama Eggingtona ogłosił zakończenie kariery, Amerykanin może jeszcze zmienić zdanie. Nie byłby to jednak powrót do boksu na najwyższym poziomie, ponieważ Malignaggi chętnie zmierzyłby się teraz z Conorem McGregorem (0-0). „Magic Man” tydzień temu zrezygnował z roli sparingpartnera Irlandczyka, a przyczyną tej decyzji miało być – jak powiedział sam Malignaggi – kilka spraw pozaringowych i to, jak kierowano pewnymi kwestiami związanymi z obozem, z czym ja się nie zgadzałem. Były dwukrotny mistrz świata jest pewny zwycięstwa nad debiutującym 26 sierpnia w boksie McGregorem, który z powodu frustracji miał rzucić Malignaggim o matę w jednym z ich ostatnich wspólnych sparingów.

Czy z nim zawalczę? W sumie to mógłbym go zlać. Podobało mi się we wtorek. Podobało mi się to, gdy zapewniałem mu lanie, chętnie bym to kontynuował. Nawet połowa mojej obecnej formy wystarczyłaby na niego we wtorek. Gdybym został, ten obóz obrałby niewłaściwy dla McGregora kierunek. Gość dostanie ode mnie takie lanie, jakie bym mu zapewnił, gdybym go przyłapał na kradzieży. Co ważne – nie tylko ja o tym wiem, ale i McGregor. I to jest w tym wszystkim najlepsze – stwierdził Malignaggi.

Źródło: boxingscene

Przemysław Wałowski jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 09-08-17, 17:05   #2 (permalink)
mom
prospect

Nominowany 0 razy w 0 Tematach
Art. Miesiąca - Nagród: 0
Domyślnie

Aa więc o to chodziło 😁
mom jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Komentarz

Narzędzia wątku