boks, forum, zobacz
Wróć   boks, forum, zobacz > BoxingForum > Newsy

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się tutaj    

Komentarz

Narzędzia wątku Wygląd

stare 09-08-17, 11:26   #1 (permalink)
Redaktor Boxing.pl

Nominowany 487 razy w 83 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 39
Domyślnie Mayweather Jr: będę walczył efektownie. Odpłacę widzom za walkę z Pacquiao

Powracający 26 sierpnia w Las Vegas na ring Floyd Mayweather Junior (49-0, 26 KO) zapowiada zdecydowany atak na Conora McGregora i porzucenie zachowawczego boksu. "Money" chciałby odkupić winy za nudny pojedynek z Mannym Pacquiao i pokazać kawałek efektownego rzemiosła. Floyd sprzedaje walkę z gwiazdą UFC wskazując na fakt, że jego możliwości bojowe znacznie spadły i dzięki temu szanse Irlandczyka rosną.

- To nie może być defensywna walka. Muszę się za niego zabrać. Muszę zaatakować i zrobić co trzeba. Muszę to zrobić z powodu tego jak wyglądała walka z Pacquiao. Jestem to winny kibicom, którzy nie byli zadowoleni z widowiska. Teraz im się spodoba - obiecuje Mayweather.

- Nie jestem tym samym zawodnikiem co pięć lat temu. Nie jestem tym samym co dwa lata temu. Straciłem sporo. Taki pięściarz jak Andre Berto nie powinien był przetrwać dwunastu rund ze mną. Pamiętajmy jednak, że miałem wtedy już 38 lat. Nie jestem już tym samym bokserem
- kokietuje Floyd.

Źródło: bscene

Andrzej Pastuszek jest teraz aktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 09-08-17, 12:18   #2 (permalink)
journeyman

Nominowany 0 razy w 0 Tematach
Art. Miesiąca - Nagród: 0
Domyślnie

Zastanawiam się co wymyśli Floyd kiedy za 3-5 lat będzie potrzebował kolejnych 100-200 mln$. Motyw z zawodnikiem MMA nie przejdzie.
Sputnik jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 10-08-17, 11:42   #3 (permalink)
bum

Domyślnie

RJJ do tej pory przechodzi...
kretos jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 10-08-17, 16:53   #4 (permalink)
champion

Domyślnie

Jestem dalej sceptyczny, ze ta walka przyniesie takie miliony. Kogo pytam, to nikt nie chce kupic tego. Zobacyzmy.
kubakj jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 10-08-17, 17:07   #5 (permalink)
champion

Domyślnie

Cytat:
Napisał kubakj Zobacz post
Jestem dalej sceptyczny, ze ta walka przyniesie takie miliony. Kogo pytam, to nikt nie chce kupic tego. Zobacyzmy.
Ciekawe ile bedzie kosztowac ppv w PL, skoro w US jest za 99$
Rockefeller jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 10-08-17, 17:11   #6 (permalink)
champion

Domyślnie

Cytat:
Napisał Rockefeller Zobacz post
Ciekawe ile bedzie kosztowac ppv w PL, skoro w US jest za 99$
Pewnie 40zl lub mniej, raczej mniej i moze 5-10zl.

stare 10-08-17, 17:14   #7 (permalink)
champion

Domyślnie

Cytat:
Pewnie 40zl lub mniej, raczej mniej i moze 5-10zl.
Zysk napewno bedzie gruby...
Rockefeller jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 10-08-17, 17:40   #8 (permalink)
champion

Domyślnie

Cytat:
Może w Stanach nie chce, ale np. w takich Chinach to kto wie? Natomiast uważam poza tym, że Floyd nieco ściemnia. Chce zasiać w głowach wątpliwości, by wszyscy postrzegali szanse jako bardziej wyrównane. Wstawka o tym, że powinien skończyć Berto mnie w tym utwierdza. Mayweather, który przez wiele lat nikogo nie pokonał przed czasem miałby znokautować twardego Berto? Nie zdziwię się jeżeli formą nie będzie odbiegał tak bardzo od ostatniego pojedynku.
Tejksio jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 10-08-17, 18:22   #9 (permalink)
champion

Domyślnie

Cytat:
Napisał Tejksio Zobacz post
Może w Stanach nie chce, ale np. w takich Chinach to kto wie? Natomiast uważam poza tym, że Floyd nieco ściemnia. Chce zasiać w głowach wątpliwości, by wszyscy postrzegali szanse jako bardziej wyrównane. Wstawka o tym, że powinien skończyć Berto mnie w tym utwierdza. Mayweather, który przez wiele lat nikogo nie pokonał przed czasem miałby znokautować twardego Berto? Nie zdziwię się jeżeli formą nie będzie odbiegał tak bardzo od ostatniego pojedynku.
Chiny nic nie zaplaca, inna strefa czasowa i jak by liczyli na rynek chinski, to by walka byla w Chinach. Tutaj jest tylko liczenie na zarobek z Showtime PPV oraz kibicow UFC, ze kupia ta, bo mysla, ze Floyd ze 2 mln kibicow przyniesie oraz McGregor ze 2 miliony przynajmniej i jakos to sie sprzeda.

stare 10-08-17, 21:40   #10 (permalink)
champion

Domyślnie

pisalem ze po mojemu to bedzie krach finansowy. Ale glowny powod to jest to ze Floyd jako firma wszedl w zla promocje tego gowna. Wiedzac ze to shit nie owinal tego w sreberko. Dal dupy. Nasral dodatkowo w kibel zapchany gownem Gregora i calym tym mma.
Pomylil sie bo myslal ze takie wielkie wydarzenie medialne to juz nie wystarczy tylko filmik z jego przygotowan. Przestraszyl sie.
Zabraklo mu ostatecznie wiary w to ze on nie musi tego robic. Nie musi podkrecac sztucznie cos w czym on bierze udzial.
Gwiazdy mma maja robic z siebie kretynow. Nie TBE boksu.
Zjebal
Taszun jest teraz aktywny   Odpowiedź z Cytatem
Komentarz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania