boks, forum, zobacz

boks, forum, zobacz (http://www.boxing.pl/forum/)
-   Newsy (http://www.boxing.pl/forum/newsy/)
-   -   Sulęcki dla Boxing.pl: muszę zapewnić byt córce, a z boksu nie da rady tego zrobić (http://www.boxing.pl/forum/newsy/48031-sulae-cki-dla-boxing-pl-muszae-zapewniae-byt-ca-rce-z-boksu-nie-da-rady-tego-zrobiae.html)

Krystian Sander 26-07-17 10:40

Sulęcki dla Boxing.pl: muszę zapewnić byt córce, a z boksu nie da rady tego zrobić

Maciej Sulęcki (25-0, 10 KO) to pięściarz, z którym śmiało możemy wiązać nadzieje na sukcesy w boksie zawodowym. Niestety, kariera 28-latka nie nabrała spodziewanego rozpędu.

Po tym, jak "Striczu" zastopował w dobrym stylu Hugo Centeno Jr, wydawało się, że jeszcze większe walki są tylko kwestią czasu. Jednak Michi Munoz i Damian Bonelli, bo to z nimi rywalizował później Maciej, byli bokserami zdecydowanie zbyt niskich lotów.

Sulęcki, o czym nam szczerze powiedział, ma dość tej sytuacji i czekania na dużą walkę. Pięściarz już od ponad miesiąca nie pojawia się na sali treningowej.

- Nic nie wiem o powrocie, nie ma żadnych planów. Męczy mnie to, bo walczę za grosze, nie ma dla mnie żadnych perspektyw, a przecież mam córkę, którą muszę wychować i zapewnić jej odpowiedni byt. Z boksu nie da rady tego zrobić. Póki co, od ponad miesiąca nie ma mnie na sali i się tam nie spieszę. Mam ważniejsze sprawy na głowie. Nie chce mi się trenować, jeżeli nie wiem po co trenuję. Gwiazdą polskiej piaskownicy nie zamierzam być. Szkoda zdrowia i czasu.

- Obóz w USA? Bardzo chętnie, ale pod okiem trenera Kłaka. Prawda jest taka, że gdyby nie sponsorzy, to rzuciłbym to wszystko w p**du - powiedział nam zrezygnowany Maciej Sulęcki.

Źródło: Krystian Sander/Boxing.pl

Taszun 26-07-17 11:27

dodam swoje 3 grosze ze wlasnie wraca do POlski gwiazdka medialna czyli Szpilka i Wasyl w tym kontekscie juz wspomnial w wywiadzie bodajze dla boxing.pl ze trzeba zrobic cos wielkiego bo juz od walki glowacki usyk mija rok.
Cos wielkiego to mamy na mysli zaplate wiekszosc z calej puli dla Szpilki i jego rywala a wiec Sulecki nie ma zadnych perspektyw na pieniadze.

Sulecki rzeczywiscie ma duzy problemi i to co mowi wydaje mi sie trzezwym spojrzeniem na sytuacje w jakiej sie znajduje

puciu 26-07-17 12:18

Hehe a w temacie o Reksiu płacze ile to AW nie robi dla Polskiego boksu....wole oglądać jednego Sulęckiego niż resztę patusów (w sensie balonów) z jego stajni..

Krystian Sander 26-07-17 13:35

To jest bardzo mało strawne... Ani słowa o tym, co uważa Maciek, ale już wykrzykniki, że się doczekał. Doczekał się zapowiedzi walki na gali, która nie ma daty, lokalizacji, jest dopiero w planie, rywala też nie ma... To jest takie jednostronne budowanie pewnych rzeczy, coraz bardziej mi się to nie podoba.

http://www.polsatsport.pl/wiadomosc/...a-walka-w-usa/

kubakj 26-07-17 14:30

I would like to thank Al Haymon.

omen 26-07-17 15:00

Dziwny ten boks, można być dobrym i nie mieć żadnych perspektyw.
Komunikacja pomiędzy promotorem i zawodnikami też jakaś dziwna, co oni rozmawiają przez media ?

Bred 26-07-17 15:03

Cytat:

Napisał Krystian Sander (Post 538025)
To jest bardzo mało strawne... Ani słowa o tym, co uważa Maciek, ale już wykrzykniki, że się doczekał. Doczekał się zapowiedzi walki na gali, która nie ma daty, lokalizacji, jest dopiero w planie, rywala też nie ma... To jest takie jednostronne budowanie pewnych rzeczy, coraz bardziej mi się to nie podoba.

http://www.polsatsport.pl/wiadomosc/...a-walka-w-usa/

Na konkurencji też piszą,że będzie jakiś eliminator,że Sulęcki zna nazwisko rywala.Dziwne,że pojawiają się te informacje po tym jak zamieściliście rozmowę z Maćkiem.Nie sądzę by w ciągu kilku godzin nagle wszystko obróciło się o 180 stopni.

Black Dragon 26-07-17 15:09

A dla mnie to takie pieprzenie i ogólniki. Przymiera głodem czy 10 tyś miesięcznie to dla niego obraza i za mało na byt?

Wojtek Mistrzu 26-07-17 15:24

Cytat:

Napisał puciu (Post 538020)
Hehe a w temacie o Reksiu płacze ile to AW nie robi dla Polskiego boksu....wole oglądać jednego Sulęckiego niż resztę patusów (w sensie balonów) z jego stajni..

A co Yale to jest minister ds. boksu zawodowego czy co? Złożył uroczyste ślubowanie, że będzie wspierał polski boks bez względu na wszystko? Ludzie obudźcie się...

Gienek 26-07-17 15:35

Otoz to

kubakj 26-07-17 17:18

Cytat:

Napisał omen (Post 538030)
Dziwny ten boks, można być dobrym i nie mieć żadnych perspektyw.
Komunikacja pomiędzy promotorem i zawodnikami też jakaś dziwna, co oni rozmawiają przez media ?

Jak nie odbiera telefonow, nie odpisuje na maile, to wtedy ida do internetu.....

heatbeat 26-07-17 19:42

Sytuacja Sulęckiego jest dla mnie miarą patologii w polskim boksie. Mamy fajnego zawodnika, który mógłby dać porządne walki(może i jakiś pas) i za którego nie trzeba będzie się wstydzić kiedy stanie w ringu i... siedzi facet w domu i o wielkim boksie nawet przestał marzyć. Nie ma dla niego walk, nie ma perspektyw i kasy. Natomiast nie było problemem pchać furmanki pieniędzy w jakiegoś gitowca który nawet w szczytowej formie był conajwyżej ledwie średni, a ostatnio nie rokuje wogóle. Dostawał sporą kasę i szanse - którą wykorzystał zwyciężając w wielu plebiscytach na knock out roku. Bo na więcej go nie było stać - i nic już z niego nie będzie.

I jak tu się Sulęckiemu dziwić że rozgoryczony...

kubakj 26-07-17 19:58

Cytat:

Napisał heatbeat (Post 538057)
Sytuacja Sulęckiego jest dla mnie miarą patologii w polskim boksie. Mamy fajnego zawodnika, który mógłby dać porządne walki(może i jakiś pas) i za którego nie trzeba będzie się wstydzić kiedy stanie w ringu i... siedzi facet w domu i o wielkim boksie nawet przestał marzyć. Nie ma dla niego walk, nie ma perspektyw i kasy. Natomiast nie było problemem pchać furmanki pieniędzy w jakiegoś gitowca który nawet w szczytowej formie był conajwyżej ledwie średni, a ostatnio nie rokuje wogóle. Dostawał sporą kasę i szanse - którą wykorzystał zwyciężając w wielu plebiscytach na knock out roku. Bo na więcej go nie było stać - i nic już z niego nie będzie.

I jak tu się Sulęckiemu dziwić że rozgoryczony...

A kto niby mialby to sponsorowac? Al Haymon ma takich Sulęckich pełno! Nie przyciaga on nikogo do hali, ani TV w USA czy Polsce. Kto zainwestuje ?? Wasilewski moze tyle dac, co mu TV zaplaca.

Ofensywa 26-07-17 21:48

Niestety jak sie chce siedziec w PL i tylko na walki jezdzic do US to nic dziwnego,ze nawet dla Polonii jest sie no namem... Zeby tak robic trzeba byc albo bardzo medialnym w kraju na co Striczu szans nie ma zbyt wielkich albo pojechac i dac super widowiskowa walke z kims z topu a na to po swoich ostatnich wystepach tez Maciek szanse ma nikle. Jesli nie masz za soba kasy i kibicow a nie daj Boze spory skill to trzeba czekac na zloty strzal jak Adamek,Proxa czy inne Wawrzyki a jak widac Sulecki na takim czekaniu sie zwycxajnie zmarnuje wiec jedyne wyjscie to zakrecic sredniakom kurki z kasa i ladowac w Macka ile wlezie zeby mandatory do jakiegos pasa dostal.

kubakj 26-07-17 23:22

Cytat:

Napisał Ofensywa (Post 538067)
Niestety jak sie chce siedziec w PL i tylko na walki jezdzic do US to nic dziwnego,ze nawet dla Polonii jest sie no namem... Zeby tak robic trzeba byc albo bardzo medialnym w kraju na co Striczu szans nie ma zbyt wielkich albo pojechac i dac super widowiskowa walke z kims z topu a na to po swoich ostatnich wystepach tez Maciek szanse ma nikle. Jesli nie masz za soba kasy i kibicow a nie daj Boze spory skill to trzeba czekac na zloty strzal jak Adamek,Proxa czy inne Wawrzyki a jak widac Sulecki na takim czekaniu sie zwycxajnie zmarnuje wiec jedyne wyjscie to zakrecic sredniakom kurki z kasa i ladowac w Macka ile wlezie zeby mandatory do jakiegos pasa dostal.

Zeby pojechac, to trzeba miec za co i ktos musi to finansowac. Rodzine tez trzeba wziac....

Ofensywa 27-07-17 01:22

Dlatego wyjsciem jest to co pisałem. Mniej kasy w dmuchanie balonów a więcej w prawdziwego prospekta.

szmagel 27-07-17 04:00

Rozumiem że podjął prace na etat skoro gada że z boksu nie da rady żyć, a na sale treningową nie chodzi :D

de Villars 27-07-17 08:45

A mnie się zdaje że to tylko takie jojczenie po publiczkę. Jakoś go nie widzę z taczkami.
Co do samej sytuacji - normalna na pewno nie jest, ale nic się nie dzieje bez przyczyny. Może za dużo chce$, może za wysokie mniemanie o sobie, że teraz to już tylko walki o MŚ i na gali w Radomiu czy innym Pruszkowie walczył nie będzie, może jeszcze coś innego. Ja odniosłem wrażenie, że gościowi ostatnio ego mocno poszybowało. Ale może to tylko wrażenie.

wariat3000 27-07-17 09:17

jakis czas temu suleckiego i sosnowskiego widzialem usmiechnietych od ucha do ucha i pijaniutkich w jednym w warszawskich klubow,wiec depresji chlopak na pewno nie ma

de Villars 27-07-17 12:24

Może wziął coś jeszcze i mu się wesoło zrobiło ;) Świeżo upieczony tatuś się szlaja po klubach, a dziecko babie na głowie zostawił?

heatbeat 27-07-17 13:32

Cytat:

Napisał kubakj (Post 538062)
A kto niby mialby to sponsorowac? Al Haymon ma takich Sulęckich pełno! Nie przyciaga on nikogo do hali, ani TV w USA czy Polsce. Kto zainwestuje ?? Wasilewski moze tyle dac, co mu TV zaplaca.

Ja nie wiem kto ma sponsorować, kto ma kasę na to i kto chce w to iść. Ja tylko piszę, że sytuacja z Sulęckim i Gitowcem to jest właśnie patologia. To tylko moja opinia.

kubakj 27-07-17 14:49

Cytat:

Napisał wariat3000 (Post 538099)
jakis czas temu suleckiego i sosnowskiego widzialem usmiechnietych od ucha do ucha i pijaniutkich w jednym w warszawskich klubow,wiec depresji chlopak na pewno nie ma

Opijali urodziny corki pewnie hehe

Tejksio 27-07-17 19:53

Cytat:

Napisał de Villars (Post 538095)
A mnie się zdaje że to tylko takie jojczenie po publiczkę. Jakoś go nie widzę z taczkami.
Co do samej sytuacji - normalna na pewno nie jest, ale nic się nie dzieje bez przyczyny. Może za dużo chce$, może za wysokie mniemanie o sobie, że teraz to już tylko walki o MŚ i na gali w Radomiu czy innym Pruszkowie walczył nie będzie, może jeszcze coś innego. Ja odniosłem wrażenie, że gościowi ostatnio ego mocno poszybowało. Ale może to tylko wrażenie.

Nie tylko Twoje. Jak dla on jest właśnie na granicy między "dużą pewnością siebie" a "pychą". Jeszcze nie odniósł poważnego sukcesu, ale mentalnie już usadził siebie na tronie.

kubakj 27-07-17 19:58

Ja nie widzę Suleckiego na jakims wielkim poziomie. Pewnie doczlapie sie w koncu do dobrej walki i tam bedzie juz trudno.

Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 00:10.