boks, forum, zobacz

boks, forum, zobacz (http://www.boxing.pl/forum/)
-   Newsy (http://www.boxing.pl/forum/newsy/)
-   -   Trener Bellew: Tony może pokonać Andre Warda (http://www.boxing.pl/forum/newsy/47676-trener-bellew-tony-moa-e-pokonaae-andre-warda.html)

Andrzej Pastuszek 05-07-17 11:47

Trener Bellew: Tony może pokonać Andre Warda
 

Po rewanżowym zwycięstwie Andre Warda (32-0, 15 KO) nad Siergiejem Kowaliowem, mistrz WBA, WBO i IBF w wadze półciężkiej nieoczekiwanie zaczął myśleć nad pojedynkami w wyższej kategorii wagowej i pojawiła się kandydatura Tony'ego Bellew (29-2-1, 19 KO) jako przeciwnika "S.O.G". Trener "Bombera" Dave Coldwell uważa, że jego podopieczny ma atrybuty potrzebne do pokonania Warda.

- Pomysł na pojedynek Warda z Bellew powstał nagle po zwycięstwie Andre nad Kowaliowem. Ward powiedział, że chętnie przejdzie do wagi cruiser i jeśli pieniądze by się zgadzały, to weźmiemy tę walkę. Czy jednak Tony zarobiłby tyle co za starcie z Haye'em? Jeśli będą podobne pieniądze, to Tony zmierzy się z Wardem
- powiedział Coldwell.

- Mówcie co chcecie, ale obecnie Ward przyjmuje sporo ciosów i Kowaliow go ranił. Ludzie powiedzą, że Kowaliow bije mocniej niż Bellew, ale Tony krzepnie w wadze cruiser, jest dobrym puncherem i różnica rozmiarów byłaby duża. Ward jest fantastycznym zawodnikiem, ale Bellew może z nim wygrać. To byłaby trudna walka przeciwko jednemu z najlepiej wyszkolonych bokserów, ale naszym zdaniem do wygrania - zapewnia szkoleniowiec.

Źródło: bscene

Endrjus 05-07-17 15:06

Jakby pojedynek był w półciężkiej to dużym faworytem Ward. Nie mniej jednak wyższe limity wyraźnie służą Tony'emu. W dodatku jest napompowanym zwycięstwami w walkach, które w oczach wszystkich miał przegrać. Ja bym to obejrzał.:)


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 08:09.

Powered by vBulletin® Version 3.8.2
Copyright ©2000 - 2021, Jelsoft Enterprises Ltd.