boks, forum, zobacz
Wróć   boks, forum, zobacz > BoxingForum > Newsy

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się tutaj    

Komentarz

Narzędzia wątku Wygląd

stare 28-06-17, 11:37   #1 (permalink)
Redaktor Boxing.pl

Nominowany 467 razy w 136 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 38
Domyślnie Krzysztof Głowacki i Fiodor Łapin odnieśli się do słów Tomasza Babilońskiego

Głośno było wczoraj o słowach promotora Tomasza Babilońskiego, który oznajmił, że Krzysztof Głowacki (27-1, 17 KO) powinien zmienić trenera i wyjechać do Stanów Zjednoczonych. Sam pięściarz, jak i szkoleniowiec Fiodor Łapin odnoszą się dziś do tych słów, a cytowani są przez Przegląd Sportowy i eurosport.onet.pl.

- To nie jest nowa sytuacja, bo trwa od dawna. Przykro mi, trenerowi pewnie też. To niepotrzebne i stawia mnie w niezręcznej sytuacji. Jestem teraz na urlopie, a tu nagle zaczyna dzwonić telefon. Nie wiedziałem, o co chodzi, bo nawet nie wchodzę do internetu. Zobaczyłem jednak to, co się dzieje i się zastanawiam, po co takie szopki? To wszystko stawia mnie w złej sytuacji, ale podkreślam jedno: nie będzie żadnych zmian, bo ostatecznie to ja decyduję! - powiedział "Główka".

- Nic mi nie wiadomo o żadnych zmianach. Nie ukrywam, że nie lubimy się z panem Babilońskim. Mamy całkowicie odmienne zasady moralne i nie sądzę, abyśmy się polubili. Myślę, że to wypowiedź prywatnej osoby. Jeśli jednak to zdanie wszystkich promotorów, choć nie słyszałem, aby oni się do tego odnieśli, jestem gotów odejść, bo nie ma ludzi niezastąpionych. Przyjadę z urlopu i możemy sobie podziękować - skomentował sprawę trener Łapin.

Źródło: Przegląd Sportowy, eurosport.onet.pl
Zdjęcie: Boxing.pl

Krystian Sander jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 28-06-17, 11:40   #2 (permalink)
journeyman

Nominowany 0 razy w 0 Tematach
Art. Miesiąca - Nagród: 0
Domyślnie

Brawo dla obu Panów, krótko i z klasą
Turu jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 28-06-17, 11:52   #3 (permalink)
bum

Domyślnie

Wypowiedź Fiodora na temat innego pojmowania moralności przez niego i Babilona, tylko upewnia mnie że w tej całej nagonce na Łapina chodzi o koks.
OutLaw jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 28-06-17, 12:46   #4 (permalink)
prospect

Domyślnie

Odmienne zasady moralne... wiele to mówi na niekorzyść Pana Babilońskiego
Paweł Sawicki jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 28-06-17, 14:45   #5 (permalink)
champion

Domyślnie

Czyli cos? Babilon chce konkretnych "wspomagaczy" dla swoich a Lapin nie? Czy raczej chodzi o kase?

Fajnie byloby gdyby tak jakis Redaktor sypnal kilkoma historyjkami na takie tematy. Przynajmniej na priv

PS: Mozecie wrzucic najnowsza rozmowe Borka z Wasylem na Twitterze. Podobno znow bylo ostro.
LegiaPany jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 28-06-17, 16:54   #6 (permalink)
champion

Domyślnie

Za dlugo z jednym trenerem nie ma sensu, ale to musi wyjsc od zawodnika, moze nawet i promotora, ale nie na Twitterze. Chyba, ze mieli juz rozmowe cicho, ale nic nie pomoglo, to Babilonski rzuca na Twittera, aby publika dowiedziala sie? Ze niby on probowal, nawet na publicznym forum, zeby do niego potem pretensji nie bylo, ze nie pomagal??
kubakj jest teraz aktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 28-06-17, 17:53   #7 (permalink)
Redaktor Boxing.pl

Nominowany 4 razy w 4 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 2
Domyślnie

Cytat:
Napisał kubakj Zobacz post
Za dlugo z jednym trenerem nie ma sensu, ale to musi wyjsc od zawodnika, moze nawet i promotora, ale nie na Twitterze. Chyba, ze mieli juz rozmowe cicho, ale nic nie pomoglo, to Babilonski rzuca na Twittera, aby publika dowiedziala sie? Ze niby on probowal, nawet na publicznym forum, zeby do niego potem pretensji nie bylo, ze nie pomagal??
Jakby nie było, coś racji w tym jest. To jest trochę jak w układzie Adamek-Bloodworth. Rozwiązanie najbardziej wygodne, ale czy najlepsze? Mam wątpliwości. Głowacki mógłby się ruszyć, teraz raczej już tego poziomu nie przeskoczy. Ale yu jest tak, jak napisałeś, tego ma chcieć zawodnik.
Tejksio jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 29-06-17, 07:20   #8 (permalink)
challenger

Domyślnie

Mamy całkowicie odmienne zasady moralne - niezła dyplomacja Nie mówiąc tego wprost, dał jasno do zrozumienia że TB jest człowiekiem bez zasad...
de Villars jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Komentarz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania