boks, forum, zobacz
Wróć   boks, forum, zobacz > BoxingForum > Newsy

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się tutaj    

Komentarz

Narzędzia wątku Wygląd

stare 18-05-17, 09:31   #1 (permalink)
Redaktor Boxing.pl

Nominowany 482 razy w 82 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 38
Domyślnie Mayweather Jr: świat dostanie to, czego chce. Mayweather vs McGregor

Gwiazdor UFC Conor McGregor podpisał już kontrakt na pojedynek z Floydem Mayweatherem Juniorem, a teraz "Money" czeka na finalizację rozmów z obozem Irlandczyka i zapewne niedługo złoży swój podpis. McGregor ustalił warunki podziału zysków z UFC i już nic nie stoi na przeszkodzie w jego konfrontacji z byłym królem P4P boksu. Floyd zapewnia, że fani już niebawem dostaną to, czego chcą, czyli Mayweather vs McGregor. Przesunięciu może ulec data konfrontacji, gdyż 16 września został zajęty przez walkę Saula Alvareza z Giennadijem Gołowkinem.

- Tylko jedna walka ma sens z biznesowego punktu widzenia. Wróciłem z emerytury, bo jestem człowiekiem interesu i chcę dać światu to, czego oczekuje. Jestem fighterem, McGregor jest fighterem. To jest to, co chcą zobaczyć fani boksu i fani MMA
- powiedział Mayweather.

- Nie będę mówił, że oni czekają na nas, albo że my czekamy na nich. Mam swój zespół, który zajmuje się negocjacjami. Kiedy oni tylko się odezwą, to walka się odbędzie - dodał "Money".

Źródło
: bscene

Andrzej Pastuszek jest teraz aktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 18-05-17, 10:37   #2 (permalink)
contender

Nominowany 0 razy w 0 Tematach
Art. Miesiąca - Nagród: 0
Domyślnie

Cyrk i klaun w roli głównej
Pokrak jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 18-05-17, 11:42   #3 (permalink)
champion

Domyślnie

Świat tego chce? To będzie wielka klapa finansowa.
kubakj jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 18-05-17, 11:45   #4 (permalink)
champion

Domyślnie

Cytat:
Napisał Pokrak Zobacz post
Cyrk i klaun w roli głównej
Kazdy chcialby byc klaunem w tym cyrku za te pieniadze...

A poza tym,czy to jest freak fight? No jest Ale ma rowniez wiele walorow.. Maywether najwieksza gwiazda boksu i McGregor - wspolczesna najwieksza gwiazda MMA.. Przypomni to "kilku" kibicom,ze jest jeszcze cos takiego jak boks..

W tych czasch mamy w roznych dziedzinach sportu,filmu,muzyki,polityki itd itd i etc tyle badziewia,gierek,ustawek,freakow,ze naprawde ta walka to jeszcze zaden kryminal ..A przeciez sam Floyd nie robi z tego sportowej walki dekady,tylko mowi jasno,ze chodzi o biznes...

..Niech wychodzą do ringu Kilku malkontentow ponarzeka,a panwie beda sie taplac w dolarach.. I nie,ze ta kasa jest jakas w zyciu najwazniejsza..Ale niech nikt nie mowi,ze im sie to nie oplaca...
mat.d jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 18-05-17, 11:51   #5 (permalink)
champion

Domyślnie

Cytat:
Napisał kubakj Zobacz post
I kogo to bedzie obchodzic? Floyda i McGregora,ktorzy robią jednorazowy wyskok? Swoje i tak dostana,a reszta niech sie martwi

A tak poza tym,to wcale nie musi byc to taka klapa finansowa znajac mniej wiecej podejscie amerykanskich fanow,ktorzy lubuja sie w czyms takim jak wrestling...
mat.d jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 18-05-17, 11:56   #6 (permalink)
contender

Domyślnie

Cytat:
miejmy nadzieję
Pokrak jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 18-05-17, 12:28   #7 (permalink)
champion

Domyślnie

Cytat:
podejrzewam, że cały sztab ludzi organizujących tę walkę, szczególnie ci z TV zrobiło staranniejszy biznes -plan od Ciebie kubakj. Nikt by nie wyłożył tyle kasy gdyby nie miał pewności że to się zwróci. Podejrzewam, że to tak naprawdę może być duża reklamą dla boksu. Tak samo jak walki Pudziana w MMA było wielką reklamą MMA w Polsce, mimo że każdy w branzy wiedział, ze jest wielu fighterów lepszych od Mariusza nawet w Polsce.
kubuś jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 18-05-17, 12:49   #8 (permalink)
Redaktor Boxing.pl

Nominowany 259 razy w 108 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 23
Domyślnie

Cytat:
Też mnie to zastanawia... Ja jakoś nie dostrzegam, by "świat" czekał na to z utęsknieniem... przynajmniej ten świat, jaki znam. Ale mogę się mylić...
Adrian Golec jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 18-05-17, 13:02   #9 (permalink)
champion

Nominowany 7 razy w 2 Tematach
Domyślnie

Ja się powtórzę ale moim zdaniem to się sprzeda. Pierwsza, głośna walka boks vs MMA z udziałem największych gwiazd tych dyscyplin. To będzie duże wydarzenie medialne.
Endrjus jest teraz aktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 18-05-17, 13:38   #10 (permalink)
bum

Domyślnie

Wszystko zależy od tego jak to będzie reklamowane, ale nakłady na marketing pójdą takie, że się sprzeda.

Co do samej "walki" - jeżeli nie ustawią wyniku, to Money powinien zjeść Irola max do końca 3 rundy. Widziałem sparing bokserski Conora z końcówki ubiegłego roku, to jest totalna amatorka z pięściarskiego punktu widzenia.

Cyrk, ale może być w tym jeden pozytyw, o którym wspomniał już ktoś wyżej - jeżeli Money będzie efektowny i wygra, to może ściągnie jakąś grupę kibiców w kierunku boksu (czy młodych chlopaków, którzy pójdą do gymu). Im więcej rozgłosu tym lepiej. Szkoda tylko, że teraz rozgłos łapie się freak fightami
Turu jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Komentarz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania