boks, forum, zobacz
Wróć   boks, forum, zobacz > BoxingForum > Newsy

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się tutaj    

Komentarz

Narzędzia wątku Wygląd

stare 01-05-17, 11:53   #1 (permalink)
Redaktor Boxing.pl

Nominowany 638 razy w 122 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 51
Domyślnie Anthony Joshua chce walki z Tysonem Furym

Bezpośrednio po efektownym zwycięstwie nad Władimirem Kliczką, zunifikowany mistrz IBF i WBA w wadze ciężkiej Anthony Joshua (19-0, 19 KO) wyzwał do walki Tysona Fury'ego (25-0, 18 KO). "Gypsy King" co prawda zaczyna dopiero gubić kilkadziesiąt kilogramów nadwagi na obozie treningowym w Hiszpanii, ale przyjął zaproszenie do tańca AJ'a. Joshua twierdzi, że jego wyzwanie nie miało nic wspólnego z marketingiem, a że kibice po prostu chcieliby teraz takiego starcia.

- Wspomniałem o Furym, bo takiej walki chcą fani. To nie tak, że chcę przyciągnąć uwagę przypadkowych widzów. Słyszę, że ludzie rozmawiają o takiej walce i to chyba będzie zmierzać w tym kierunku. Chcę dostarczać fanom rozrywki, a ten pojedynek przyniósłby rozgłos całemu naszemu sportowi. To byłoby wielkie starcie pomiędzy Brytyjczykami - tłumaczy Joshua.

Anthony uczynił w sobotę krok do wielkości nokautując Kliczkę, ale nie można zapominać, że to Fury zdetronizował Władimira kilkanaście miesięcy wcześniej. Wedle promotora Eddiego Hearna pojedynek Joshua vs Kliczko ustanowił brytyjski rekord sprzedaży PPV. Przy zaangażowaniu medialnym Tysona Fury'ego jego walka z Joshuą z pewnością pobiłaby sobotni wynik.

Źródło: bscene

Andrzej Pastuszek jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 01-05-17, 14:52   #2 (permalink)
journeyman

Nominowany 0 razy w 0 Tematach
Art. Miesiąca - Nagród: 0
Domyślnie

To że Fury'ego musieli by wynosić na noszach to pewniak, pytanie tylko czy z taką formą jak obecnie prezentuje sam doczłapał by się do ringu xD

Tak poważnie to ciekawe co będzie gdy Antek zawalczy już ze wszystkimi, hipotetycznie każdy będzie chciał wyjść za tą kasę - nawet bronze bimber. Co wtedy za te 2-3 lata. Znów może nastać era posuchy. Ale teraz cieszmy się i ucztujmy tym boksem który jest przed nami.
whisky jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 01-05-17, 17:52   #3 (permalink)
challenger

Domyślnie

Ta walke beda budowac na lato - jesien przyszlego roku. Anglicy oszaleja na temat tej walki ... Wembley wyprzedadza w parenascie minut. Atomsfera na etapie promocji/konferencji za sprawa Furego bedzie mega. Fury musi stoczyc 2-3 pojedynki i nikt tego nie odpusci jesli jeden i drugi bedzie wygrywac. Tam bedzie mega hajs do wyciagniecia, znacznie wiekszy niz z Kliczka. Walka naprawde interesujaca ...dwoch totalnie innych prywatnie/boksersko i chyba na kazdym innym polu kolesi ...
GacoPL jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 01-05-17, 18:26   #4 (permalink)
challenger

Domyślnie

Cytat:
Napisał whisky Zobacz post
Co wtedy za te 2-3 lata. Znów może nastać era posuchy. Ale teraz cieszmy się i ucztujmy tym boksem który jest przed nami.
Może ktoś nowy się objawi. Pamiętajmy, że taki Tyson do walki o MŚ doszedł w mniej niż 2 lata.
de Villars jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 01-05-17, 23:08   #5 (permalink)
journeyman

Domyślnie

Proponuje walke na przetarcie z Ortizem.. Chłp juz nie jest młody a z nikim dobrym nie walczył .Zaraz sie zestarzeje i nawet nie zdąży sie sprawdzić z najlepszymi. Teraz wszyscy w kolejce do AJ po kase ale biednego Luisa trzeba tez uszanować, dajcie mu wreszcie zarobic
Tommek jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 02-05-17, 05:53   #6 (permalink)
champion

Domyślnie

Cytat:
Napisał Tommek Zobacz post
Proponuje walke na przetarcie z Ortizem.. Chłp juz nie jest młody a z nikim dobrym nie walczył .Zaraz sie zestarzeje i nawet nie zdąży sie sprawdzić z najlepszymi. Teraz wszyscy w kolejce do AJ po kase ale biednego Luisa trzeba tez uszanować, dajcie mu wreszcie zarobic
jasne, bo Hearn promotions albo K2 to instytucje non profit o charakterze charytatywnym. Luis nie dostanie swojej szansy bo federacje bokserskie które z założenia powinny być obiektywne to skorumpowane firmy nastawione na zysk podobnie jak promotorzy. Mogłyby pomóc wielkie stacje tv ale tu się rzecz ma w sumie podobnie, za Ortizem nie stoi wielka rzesza fanów, nie stoi wielki kapitał. Swoje 3 grosze też dodał biorąc jakiś syf przed Kayode chociaż patrząc na jego karierę ja już naprawdę nie wiem jak to tam było i chociaż daleko jestem od wszelkich spisków to nie mogę oprzec się wrażeniu że Kubanczyk po prostu niektórym przeszkadza. Po co ryzykować i dawać go AJ czy Furemu jak Ortiz może zastopować największą walkę na wyspach ever? po co Ortiz Parkerowi czy Wilderowi skoro żaden z nich mimo że nazywa się MŚ ewidentnie nie szuka rywala o profilu zbliżonym do Kubańczyka ( Cojany, Duphua, niedoszły Wawrzyk itp.) Fajnie jakby Ruskie go zaprosili dla igorowanego przez federacje Powietkina chociaż tam okoliczności też by mu nie sprzyjały, Sasza mógłby świecić w nocy a jemu nawet po zjedzeniu kanapki z masłem orzechowym mogli by wykryć w krwi jakieś paliwo jadrowe czy inny syf, oczywiście już po walce.
kubuś jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Komentarz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania