boks, forum, zobacz

boks, forum, zobacz (http://www.boxing.pl/forum/)
-   Newsy (http://www.boxing.pl/forum/newsy/)
-   -   Organizatorzy gali Canelo - Chavez Jr zabezpieczą sie przed "piratami" (http://www.boxing.pl/forum/newsy/46436-organizatorzy-gali-canelo-chavez-jr-zabezpieczae-sie-przed-piratami.html)

Krystian Sander 20-04-17 12:00

Organizatorzy gali Canelo - Chavez Jr zabezpieczą sie przed "piratami"
 

Organizatorzy gal w systemie PPV, tak w Polsce, jak i za granicą, coraz bardziej skupiają się na walce z internetowymi "piratami", którzy udostępniają nielegalnie dostęp do licznych sportowych wydarzeń. Nie inaczej jest w przypadku gali Canelo Alvarez (48-1-1, 34 KO) - Julio Cesar Chavez Jr (50-2-1, 32 KO), której promotorzy chcą zablokować możliwie najwięcej streamów.

Niemal każde duże wydarzenie bokserskie można było w ostatnich miesiącach oglądać na żywo poprzez Facebooka, Twittera czy Instagrama. Nie umyka to włodarzom stajni "Złotego Chłopca".

- Wchodzimy w takie czasy, że za chwilę wszystko będzie cyfrowe. Świat się zmienia, studiujemy już wszelkie możliwości, jak możemy z tym walczyć. Nie mogę podać szczegółów, ale chcemy utrudnić "kradzież" pewnych wydarzeń - mówił Eric Gomez z Golden Boy Promotions.

Powyższa fotografia przedstawia publiczne oglądanie ważnej transmisji z wysokości ulicy, co w sumie ma swój urok. Czy już niebawem znalezienie w sieci streama z interesującego nas wydarzenia będzie dużym kłopotem?

Źródło: boxingscene

LegiaPany 20-04-17 15:22

To niech tak zrobia - za niedlugo i tak niekt nie bedzie ogladal tego zasranego biznesu ale jezeli koniecznie chca na sile zeby boksem ogolnie interesowalo sie nie wiecej niz okolo 5-10 milionow ludzi na swiecie to ok, prosze bardzo. Ulatwi to nam tylko sprawe oderwac sie od; oraz zapomniec o - ukochanej rzeczy.


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 18:12.

Powered by vBulletin® Version 3.8.2
Copyright ©2000 - 2019, Jelsoft Enterprises Ltd.