boks, forum, zobacz
Wróć   boks, forum, zobacz > BoxingForum > Newsy

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się tutaj    

Komentarz

Narzędzia wątku Wygląd

stare 19-04-17, 19:18   #1 (permalink)
Redaktor Boxing.pl

Nominowany 482 razy w 82 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 38
Domyślnie Ortiz: Rossy powinien się cieszyć. Zginąłby w ringu

Jak wiemy od niedawna, nie dojdzie do planowanej na nadchodzącą sobotę walki Luisa Ortiza (27-0, 23 KO) z Derickiem Rossym (31-12, 15 KO), a przyczyną jej odwołania było złamanie palca lewej ręki u Kubańczyka. Rossy domagał się nowego terminu, ale "King Kong" zapewnia, że takie rozwiązanie będzie dla journeymana lepsze, gdyż ujdzie z życiem.

- Złamałem mój palec podczas treningu. Nie spodziewałem się tego, moje przygotowania były w kulminacyjnym punkcie. Teraz muszę wracać do zdrowia. Nie lubię tracić w życiu ani minuty, więc jestem teraz jak lew w klatce - powiedział Ortiz.

- Mój przeciwnik powiedział, że walka jest odwołana z powodu polityki, że nie chcę ryzykować. Tak naprawdę Rossy powinien być zadowolony, bo zginąłby w ringu - dodał jeden z najlepszych pięściarzy wagi ciężkiej na planecie.

Źródło
: bscene

Andrzej Pastuszek jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 19-04-17, 19:20   #2 (permalink)
champion

Nominowany 0 razy w 0 Tematach
Art. Miesiąca - Nagród: 0
Domyślnie

Gruby powinien wszystkich jechac juz dawno. Wymyslic cokolwiek zeby promocja jego osoby poszybowala w gore. 38 na karku, a on bez title shota, niepokonany, z wielkim potencjalem.
Golden Boy, wspolpromocja Hearn'a, teraz pod skrzydlami Haymon'a.... pokrecona kariera, bez ladu, skladu. Ma gosc pod gorke.

Ktos kilka dni temu celnie napisal, ze Ortiz jest juz prawdopodobnie po swoim prime.
Rockefeller jest teraz aktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 19-04-17, 19:43   #3 (permalink)
Redaktor Boxing.pl

Nominowany 259 razy w 74 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 23
Domyślnie

Cytat:
Napisał Rockefeller Zobacz post
Gruby powinien wszystkich jechac juz dawno. Wymyslic cokolwiek zeby promocja jego osoby poszybowala w gore. 38 na karku, a on bez title shota, niepokonany, z wielkim potencjalem.
Golden Boy, wspolpromocja Hearn'a, teraz pod skrzydlami Haymon'a.... pokrecona kariera, bez ladu, skladu. Ma gosc pod gorke.

Ktos kilka dni temu celnie napisal, ze Ortiz jest juz prawdopodobnie po swoim prime.
Faktycznie, trochę to wygląda tak, że każdy promotor daje Ortizowi okazję do kilku rozgrzewkowych walk, ale gdy czas na coś większego, to oddają go w inne ręce.

A co do prime, to bardzo wielu czołowych bokserów swoich dywizji jest past prime

Cotto? Past prime. Pacquiao? To samo. Andre Ward? Też już pewnie najlepszy boks ma za sobą. Stevenson? Również. Kliczko też ostrzejszy już nie będzie. A można by tak wymieniać do jutra Myślę, że Ortiz spokojnie w każdej chwili będzie w stanie zrobić formę nie gorszą niż za czasów walki z Jenningsem. W jego przypadku kluczem może być motywacja. Czy to przypadek, że najlepiej wypadł w najtrudniejszej walce? Nie wiem, może tak. Inna sprawa, że ten facet jest nikomu do niczego niepotrzebny. Ani mistrzom, ani federacjom.
Krystian Sander jest teraz aktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 19-04-17, 20:04   #4 (permalink)
bum

Nominowany 0 razy w 0 Tematach
Art. Miesiąca - Nagród: 0
Exclamation

Cytat:
Tak naprawdę Rossy powinien być zadowolony, bo zginąłby w ringu [/I]- dodał jeden z najlepszych pięściarzy wagi ciężkiej na planecie.

Źródło
: bscene
na planecie małp dodajmy
hm... po dwóch ostatnich jego walkach, to mam mieszane uczucia co do jego mistrzowskich aspiracji. to sie może dla niego skończyć nieciekawie
Dobry Friend jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Komentarz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania