boks, forum, zobacz
Wróć   boks, forum, zobacz > BoxingForum > Newsy

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się tutaj    

Komentarz

Narzędzia wątku Wygląd

stare 19-04-17, 19:10   #11 (permalink)
contender

Nominowany 2 razy w 1 Temacie
Art. Miesiąca - Nagród: 0
Domyślnie

Wachowi w każdym razie pewności siebie nie brakuje I to akurat fajnie

"Dla mnie starcie z Dilianem Whytem będzie po prostu następnym starciem w karierze. I tyle. Oglądałem jego pojedynki. Tak jak on, to ja się biłem 15-20 lat temu na zabawie u siebie w Wolicy"

Marek Cudek jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 19-04-17, 19:29   #12 (permalink)
journeyman

Nominowany 0 razy w 0 Tematach
Domyślnie

Pierwsza moja myśl po zobaczeniu newsa to "hu* może ustrzeli" :D
BubikS jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 19-04-17, 19:37   #13 (permalink)
Super Moderator

Nominowany 19 razy w 6 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 2
Domyślnie

Jak Wach zechce boksować a nie blokować sie w łokciach to kto go wie. Whyte to taran ale techniczny analfabeta
Black Dragon jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 19-04-17, 19:48   #14 (permalink)
Redaktor Boxing.pl

Nominowany 297 razy w 88 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 28
Domyślnie

Bardzo wyraźnym faworytem jest dla mnie Whyte. Może nawet 70 do 30. Wach absolutnie mnie nie kupił walką z Teperem. Było lepiej niż na galach Tymexu, ale gdzie z takim boksem na czołówkę? Mariusz nie ma destrukcji. Za mało siły w tym wszystkim. Mówił o tej chamskiej sile już dawno temu, ale wciąż jej nie robi. Zauważyłem jednak w starciu z Erkanem, że Mariusz pod naporem rywala rozpuszcza ręce. Kiedy rywal zarzuca go ciosami, Wach rzuca na oślep niebezpieczne ciosy, może jakiś lucky punch wejdzie? W końcu Dillian zapewne kilka\naście razy zapuści się do przodu z otwartym atakiem. Ale to i tak nie na KO. Duża różnica szybkości, sprawności, pracy nóg, gibkości. Nie widzę szans na zwycięstwo Polaka. Ale fajnie, że taka walka jest.
Krystian Sander jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 19-04-17, 21:25   #15 (permalink)
prospect

Domyślnie

Jesli Whyte to techniczny analfabeta jak go okreslil Black Dragon, to kim w takim razie jest Wach? Bokserem z gratisowym chromosomem? Obaj nie sa wirtuozami, ale bez przesady Whyte cos tam jednak potrafi jesli mu sie chce. Wach nawet jak chce to mu nie wychodzi, on powaznie cofnal sie w rozwoju, pcha ciosy, jest mega latwy do skontrowania, aktywnosc bardzo slaba, praca nog tragedia, jest dzisiaj tutaj tylko ze wzgledu na warunki fizyczne i mocna szczeke + ma zaliczone wpierdole od Kliczki i Povietkina co wzmacnia jego pozycje na rynku xD
Whyte na pkt. najprawdopodobniej, chyba ze jakis nadgorliwy sedzia przerwie, albo faktycznie Dillian cos mocnego ulokuje, przeciez Mariuszem to zachwial Oloukun, wiec dlaczego Whyte ma nie miec szansy na to.
pain.exe jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 19-04-17, 21:38   #16 (permalink)
champion

Domyślnie

A jeden wacek - stawiam na Wacha przez TKO lub PTS.
kubakj jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 19-04-17, 21:49   #17 (permalink)
bum

Domyślnie

Wach musiał wiedzieć już wcześniej, skoro wziął sobie Joshue na sparingpartnera. W końcu ten już walczył z Whytem i trochę mu podpowie :D:D

niby ironia, ale może i Wachowi te sparingi na dobre wyjdą
Exodus89 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 19-04-17, 23:33   #18 (permalink)
V.I.P

Nominowany 10 razy w 8 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 1
Domyślnie

Nie wiem, ja nie widzę Whyte'a jako jakiegoś wielkiego faworyta. On z Chisorą był słaby jak barszcz, Chisora miał kondycji na 2 rundy, a potem jakieś pojedyncze zrywy, a przez resztę rundy tylko przyjmował ataki, a i tak kręciło się koło remisu. Whyte nie ma mocnego ciosu, kondycji i umiejętności żeby tak stłamsić rywala, Chisora był w gorszej formie niż z Pulewem, a robił Chisorę wyraźnie w rundach, gdyby nie wata, to Chisora nie miałby nic wtedy do powiedzenia. Wach jak przetrzyma Whyte'a do połowy dystansu, to powinien mieć sielankę od połowy dystansu według mnie.
Frazier jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 20-04-17, 01:38   #19 (permalink)
champion

Domyślnie

Zgoda, Whyte nie jest nikim specjalnie mocnym ale kim jest Wach? przecież on jak zwykle stanie jak kołek i będzie co najwyżej od czasu do czasu pozorował swoje pchane jaby. Nie mam pojęcia skąd ta nagła wiara w polaka. Ja nie widze żadnych szans, a że niby przeczeka ataki Whyte'a? i co dalej? w drugiej części zacznie napierać? kiedy to grali?

Wach to statysta a nie bokser
szmagel jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 20-04-17, 07:05   #20 (permalink)
prospect

Domyślnie

Cytat:
Napisał kubakj Zobacz post
A jeden wacek - stawiam na Wacha przez TKO lub PTS.
Hahaha. Wiekszosc juz postawiła na nim krzyżyk, a teraz bol dupi, że nie ma szans. Na pohybel wszystkim Wach wygra przez TKO
Sparow jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Komentarz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania