boks, forum, zobacz
Wróć   boks, forum, zobacz > BoxingForum > Newsy

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się tutaj    

Komentarz

Narzędzia wątku Wygląd

stare 11-04-17, 11:46   #1 (permalink)
Redaktor Boxing.pl

Nominowany 467 razy w 136 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 38
Domyślnie Curren: nie chcę niczego zmieniać w boksie Adamka. Jest wspaniałym pięściarzem

Jak wiemy od wczoraj, nowym trenerem Tomasza Adamka (50-5, 30 KO) będzie Gus Curren. Amerykański szkoleniowiec jest bardzo zadowolony, że przyszło mu pracować z byłym mistrzem dwóch dywizji. "Góral" i Curren będą w najbliższych tygodniach skupiać się na tym, by 24 czerwca w Ergo Arenie pokazać się z jak najlepszej strony. Oto, co do powiedzenia na temat pracy z Polakiem ma 43-letni trener z USA.

- Decyzja o podjęciu współpracy była dla mnie łatwa. Tomasz jest wspaniałym pięściarzem, widziałem wiele jego walk: to przyjemność móc pracować z takim zawodnikiem. Dogadujemy się świetnie. Rozmawiamy ze sobą codziennie, jesteśmy podekscytowani rozpoczęciem obozu treningowego. Mamy świetne relacje. (...) Nie chcę niczego zmieniać w boksie Adamka. Jest wspaniałym pięściarzem, byłym mistrzem świata. Nie mogę powiedzieć na czym się skupimy, zanim nie zaczniemy. Czasem pięściarze potrzebują, by ktoś im przypomniał, co uczyniło ich wielkimi. Oglądałem wiele jego walk, by oswoić się z jego stylem. (...) Ciężko pracuję, dużo się uczę, analizuję walki przeciwników. Wiem o nich więcej niż oni sami! Moja filozofia brzmi: pracuj ciężko i mądrze w gymie, a wtedy walki będą łatwe. Nie mogę się doczekać wylotu do Polski, bo jestem podekscytowany. W Polsce są świetni ludzie i znakomite jedzenie - mówił Gus Curren.

Źródło: polsatsport.pl
Zdjęcie: dziennik.pl

Krystian Sander jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 11-04-17, 11:58   #2 (permalink)
journeyman

Nominowany 0 razy w 0 Tematach
Art. Miesiąca - Nagród: 0
Domyślnie

Obecnie chyba zmiana czegokolwiek nie ma już specjalnie sensu, Adamek z Arreoli pod wodzą Schields'a już i tak nie wróci. Praca nad formą fizyczną (oczywiście z uwzględnieniem wieku Górala, ciekawe czy z Chyckim będą znowu działać) i ewentualne przygotowanie taktyczne pod konkretnego rywala, i to chyba tyle. Zobaczymy co z tej współpracy wyniknie
Turu jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Komentarz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania