boks, forum, zobacz
Wróć   boks, forum, zobacz > BoxingForum > Newsy

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się tutaj    

Komentarz

Narzędzia wątku Wygląd

stare 06-04-17, 09:12   #1 (permalink)
Redaktor Boxing.pl

Nominowany 638 razy w 122 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 51
Domyślnie Crawford: Łomaczenko jest dla mnie za mały. Ta walka nie ma sensu

Znakomity mistrz WBO i WBC w wadze junior półśredniej Terence Crawford (30-0, 21 KO) nie napotkał jeszcze na swojej drodze godnego przeciwnika i kibice zastanawiają się, kto mógłby ewentualnie zagrozić "Budowi"? Jedno z wymienianych nazwisk to czempion WBO w wadze super piórkowej Wasyl Łomaczenko (7-1, 5 KO). Crawford nie widzi jednak sensu w takim pojedynku, gdyż jego zdaniem Ukraniec jest po prostu za mały na taką konfrontację.

- Łomaczenko niedawno przeniósł się do limitu 130 funtów (waga super piórkowa), a ja jestem w kategorii junior półśredniej i wybieram się jeszcze wyżej. Ludzie widzą jak dobry i jak świetnie wyszkolony technicznie jest Łomaczenko. Widzą też jak dobry jestem ja i wyobrażają sobie naszą walkę, ale ten pojedynek nie jest realistyczny - powiedział Crawford.

- Niczego mu nie ujmuję, ale ten facet jest mały. Gdyby był wystarczająco duży, to walczyłby już w wadze lekkiej albo junior półśredniej. Łomaczenko to niesamowity talent. Przegrał z Salido, ale tylko dlatego, że ten bił go poniżej pasa i oszukiwał w każdy możliwy sposób. Jednak on jest w limicie 130 funtów, a ja 140 funtów
- rozwiewa wątpliwości "Bud".

Źródło
: bscene

Andrzej Pastuszek jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 06-04-17, 10:11   #2 (permalink)
Redaktor Boxing.pl

Nominowany 269 razy w 112 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 23
Domyślnie

Na tym etapie kariery, tego typu stwierdzenie jest konsekwencją odniesionego sukcesu przez Crawforda. By zaistnieć w świecie dużego boksu, Crawford walczył z Gamboą, który mimo umięśnionej budowy, ciałą nie jest naturalnie bokserem większym od Łomy. Gamboa to napakowany bokser wagi piórkowej. Łoma na amatorce walczył w wyższych wagach niż Kubano. Faktem jest, że Crafword i Gamboa reprezentowali wówczas wagę lekką... ale to pic na wodę, bo jeden zarzynał się robieniem wagi, a drugi wręcz przeciwnie, darował sobie robienie wagi.

Ergo: sukces daje komfort wyboru!
Adrian Golec jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 06-04-17, 12:04   #3 (permalink)
champion

Nominowany 0 razy w 0 Tematach
Art. Miesiąca - Nagród: 0
Domyślnie

Swiete slowa co do walki z Salido.. Orlando zadal najwiecej ciosow w ... uda Lomachenki A co do stwierdzenia Crawforda na temat roznicy wag to nie takie rzeczy boks widzial... Jezeli beda szli rownolegle jak burza w swoich swiatach (kat.) to moze to miec w pewnym momencie sens.. Co do jednego watpliwosci miec nie mozna - jeden jak i drugi to wirtuozi w krystalicznie czystej postaci.

.."Jezeli beda szli.." Co ja pisze Przeciez juz ida...
mat.d jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 06-04-17, 19:29   #4 (permalink)
contender

Nominowany 0 razy w 0 Tematach
Art. Miesiąca - Nagród: 0
Domyślnie

Dobrze powiedział.
Pokrak jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Komentarz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania