boks, forum, zobacz
Wróć   boks, forum, zobacz > BoxingForum > Newsy

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się tutaj    

Komentarz

Narzędzia wątku Wygląd

stare 06-04-17, 19:55   #11 (permalink)
contender

Nominowany 0 razy w 0 Tematach
Art. Miesiąca - Nagród: 0
Domyślnie

Cytat:
Napisał mat.d Zobacz post
Gosciu psychicznie wysiadl... Jeszcze dlugo przed Kliczka gral mocnego szolmena..Okazalo sie,ze to jednak tylko gra...
Nie dziwignal tego zwyciestwa,bo jak inaczej tlumaczyc zaprzepaszczenie takiej formy jaka zdobyl z Wladkiem? I co najlepsze,ze mial dalej wiele kasowych perspektyw Rewanz z Kliczka - kilkanascie milionow, Joshua - z kilkadziesiat i zahaczylby na koniec Wilderaa i wtedy faktycznie moglby polozyc na wszytsko lache skoro tak bardzo o tym marzyl..I w dodatku wtedy mglby sie slusznie puszyc.. Na dzis to slaby psychicznie mistrz jednego zwyciestwa. I ktos moze napisac,ze ma mocna psychike bo w ringu byl taki pewien siebie i w ogole.. Ja ostatnio kolejny raz obejrzalem sobie starcie z Wladkiem i skupilem sie tylko na zachowaniu Tysona... To niebylo naturalne,normalne zachwanie.. Ale nie bede oskarzal oficjalnie i prostu z mostu,bo dowodow nie ma ale zdanie swoje zdecydowane mam ..A jak tak by bylo to te zwyciestwo byloby szit warte.
Nie wiem, czy pamiętasz, ale Fury jeszcze przed walką z Kliczką przebąkiwał coś o zakończeniu kariery. Nie był zdecydowany (raz mówił, że zakończy, drugi raz, że jeszcze nie wie), ale na pewno chciał odpocząć. Mówił, że jest tym wszystkim zmęczony itd.
Trudno powiedzieć, ile sobie zaplanował tego odpoczynku. Raczej nie aż tyle. Może trochę się za bardzo rozleniwił. Może sytuacją go przymusiła.
W każdym bądź razie jakąś tam przerwę od boksu planował już wcześniej.
------------------------

Chyba nie sądzisz, że Tyson Fury wygrał z Kliczką, bo był na koksie. Wygrał bo był lepszy. Wyboksował Kliczkę.
Jeśli miałbym kogoś z tej dwójki podejrzewać o to, że był na koksie, to raczej tego drugiego pana.
Fury'ego z całą pewnością bardzo dokładnie przetrzepali przed walką.

Pokrak jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Komentarz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania