boks, forum, zobacz
Wróć   boks, forum, zobacz > BoxingForum > Newsy

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się tutaj    

Komentarz

Narzędzia wątku Wygląd

stare 27-03-17, 17:49   #1 (permalink)
Redaktor Boxing.pl

Nominowany 467 razy w 136 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 38
Domyślnie Artur Szpilka rozważa tymczasowe zawieszenie kariery. Póki co czeka na dobrego rywala

Artur Szpilka (20-2, 15 KO) ma już dość oczekiwania na szczegóły swojej kolejnej walki. "Szpila" pauzuje od stycznia 2016 roku, a w ostatnich tygodniach upadły dwie walki z jego udziałem, w dodatku w dość niejasnych okolicznościach. Najpierw Artur miał się bić z Dominikiem Breazeale'em, potem z Adamem Kownackim. Niestety dla boksera z Wieliczki, do żadnej z tych potyczek nie doszło. Szpilka przerwał treningi i ogłosił, że jeśli szybko sytuacja się nie zmieni, zawiesi on, tymczasowo, rękawice na kołku.

- Przygotowania przerwałem. W sobotę nie miałem sparingu, dzisiaj nie mam treningu. Pogodziłem się z tym, że nie walczę. Nie jestem zabawką, którą można wyciągnąć z półki, kiedy się chce. To wszystko powinno być poważne. Jeśli nie pojawi się w miarę poważny przeciwnik, to poczekam na Dominika Breazeale'a. A jak to nie wyjdzie, to na chwilę zawieszam rękawice na kołku. Jestem tym zmęczony, będę musiał odpocząć - powiedział Szpilka.

Więcej w dzisiejszym wydaniu magazynu "Puncher".

Źródło: polsatsport.pl

Krystian Sander jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 27-03-17, 17:59   #2 (permalink)
bum

Nominowany 0 razy w 0 Tematach
Art. Miesiąca - Nagród: 0
Domyślnie

ma racje
DominikGatti jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 27-03-17, 18:49   #3 (permalink)
champion

Domyślnie

Krzyk rozpaczy.
Dinamita jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 27-03-17, 19:04   #4 (permalink)
champion

Nominowany 8 razy w 3 Tematach
Domyślnie

Tak, tak, jest ciężko zmęczony treningami do walki, o której wiadomo było, że raczej się nie odbędzie. Przecież to ściema.

Jak się ma przesadne wymagania co do kasy i zbyt duże mniemanie o sobie to tak się kończy.

Nie obrażę się jak zawieszenie rękawic na kołku nie będzie chwilowe
Bonsante jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 27-03-17, 19:14   #5 (permalink)
Redaktor Boxing.pl

Nominowany 4 razy w 4 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 2
Domyślnie

A ja mu się nie dziwię. To jest bardzo frustrujące. Niepewność potrafi siać duże spustoszenie w motywacji. Najważniejsze to żeby wiedzieć na czym się stoi, a Szpilka cały czas ma wszystko obiecane wirtualnie. Tak nie powinno wyglądać załatwianie walk swojemu zawodnikowi.
Tejksio jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 27-03-17, 19:18   #6 (permalink)
Redaktor Boxing.pl

Nominowany 467 razy w 136 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 38
Domyślnie

Nie słyszę o takim pomyśle po raz pierwszy. Już po fiasku rozmów z D.B, a nawet w ich trakcie Artur ponoć miał w głowie plan stoczenia kilku wielkich walk (w PPV za dobry hajs, w PL lub UK) i zawieszenie rękawic. Szpilka poznał trochę smak zarabiania na swoim nazwisku, czerpie z tego zyski, a do całego tego biznesu, w którym się co prawda zarabia, ale i dostaje w łeb, nabiera coraz większego obrzydzenia.
Krystian Sander jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 27-03-17, 19:34   #7 (permalink)
champion

Domyślnie

Kolejny odcinek telenoweli. Nobody cares. Nie wiem jak wy, ale ja chce go widziec albo w ringu albo w ogole.
Wojtek Mistrzu jest teraz aktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 27-03-17, 19:36   #8 (permalink)
bum

Domyślnie

Kurcze mam nadzieję że nie zrobi tego, i dostanie jakiegoś rywala. Dużo ludzi się z niego śmieje a ja wręcz przeciwnie, walczył o mistrzostwo wybił się z niczego ludzie przychodzą na jego walki a to że dużo gada to dobrze przynajmniej się wypromowal, bez tego byłby w tym miejscu gdzie Zimnoch!
canelo jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 27-03-17, 19:37   #9 (permalink)
champion

Nominowany 47 razy w 6 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 4
Domyślnie

Jak Szpilka nie będzie walczył to nawet te jego kalesony się nie będą sprzedawać.
Endrjus jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 27-03-17, 19:39   #10 (permalink)
prospect

Domyślnie

Dziwię się Szpilce, bo mógłby po ludzku i uczciwie odbudować swoją pozycję w 3 walkach w ciągu mniej-więcej roku. Nie dziwiłby się wtedy, że nie ma propozycji. Jemu chyba wciąż się wydaje, że *coś* znaczy i *coś* mu się należy, ale... co? Za co? Co on osiągnął i z kim walczył, aby po ponad roku przerwy rościć sobie jakiekolwiek prawa do dużego pojedynku i oczekiwać dobrego nazwiska. Dobrego w sensie otwierającego drogę do walki o pas, bo chyba nawet sam Szpilka nie jest tak szalony, żeby liczyć na to, że wróci od razu w walce o jakikolwiek z liczących się pasów Krystian pisze, że biznes, że kasa... No ok, ale Szpilka? Przecież on się ledwie otarł o duże (dla niego) pieniądze! Doczłapał do walki o pas w średnio zadowalającym stylu, a z ringu go zniesiono. Największym osiągnięciem jest wygrana z przebrzmiałym Adamkiem, a największe emocje robił z Mollo, który może i sympatyczny, ale gdzie mu do czołówki HW? Cobb, Quezada, Consuegra? Kto o nich w ogóle pamięta, kto z twarzy kojarzy? Szpilka ma 28 lat, jest w okolicach swojego prime fizycznego, powinien chłonąć doświadczenie ringowe, tymczasem siedzi na tyłku od ponad roku i majaczy o braku perspektyw. Niech się nie dziwi, że Ugonoh wracający z drugiego końca świata go wygryza, bo ci, co chcą, to walczą. Za takie czy inne pieniądze, ale zwyczajnie boksują, a nie wylewają żale w mediach społecznościowych. Jak mu źle, to niech do Bravo napisze, ale niech po prostu dostosuje oczekiwania do rzeczywistości i wróci na ring.

Dziwni ci nasi bokserzy. Wiecznie postawa roszczeniowa. Wiecznie jakieś żale, że tylko walki wieczoru, że tylko duże gale. Z tym ok, z tamtym nigdy, a za tyle, to oni w ogóle z łóżka nie wstają... a potem zaskoczeni, że są w czarnej d*pie, że nikt o nich nie pamięta. A jak już wejdą między liny, to czasem aż żal patrzeć.
supervixen jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Komentarz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania