boks, forum, zobacz

boks, forum, zobacz (http://www.boxing.pl/forum/)
-   Newsy (http://www.boxing.pl/forum/newsy/)
-   -   Witalij Kliczko: Władimir musi wygrać 29 kwietnia. Mięśnie to nie wszystko (http://www.boxing.pl/forum/newsy/46007-witalij-kliczko-wa-adimir-musi-wygraae-29-kwietnia-miae-nie-nie-wszystko.html)

Krystian Sander 22-03-17 13:11

Witalij Kliczko: Władimir musi wygrać 29 kwietnia. Mięśnie to nie wszystko
 

Witalij Kliczko mocno wierzy w to, że 29 kwietnia na Wembley jego brat Władimir Kliczko (64-4, 53 KO) pokona Anthony'ego Joshuę (18-0, 18 KO). Starszy z ukraińskich braci zwraca też uwagę, by nie przeceniać roli muskulatury w boksie, gdyż najważniejsza jest i tak głowa. Warto nadmienić, że jeśli chodzi o sylwetkę, to oczywiście Brytyjczyk prezentuje się na tym polu niesamowicie, ale "Dr Steelhammer" nie odstaje od niego w tym aspekcie.

- Wielu uważa, że mięśnie w boksie są ważne. Mięśnie to nie wszystko, wszystko rozgrywa się w głowie. Władimir jest obecnie zdecydowanie bardziej skoncentrowany, niż było to kilka lat temu. Oczekujemy dobrej walki i zwycięstwa Władimira. Musi być zwycięzcą 29 kwietnia. Walka przed takim tłumem to będzie coś nowego dla Joshui, ale nic nowego dla Władimira. On ma wielkie doświadczenie - powiedział Witalij.

Źródło: Sky Sports

whisky 22-03-17 14:09

Każdy może być skoncentrowany, dopóki nie zostanie trafiony.

ArchieMoore 22-03-17 14:42

Cytat:

Napisał Krystian Sander (Post 525440)
- Wielu uważa, że mięśnie w boksie są ważne. Mięśnie to nie wszystko, wszystko rozgrywa się w głowie. Władimir jest obecnie zdecydowanie bardziej skoncentrowany, niż było to kilka lat temu. Oczekujemy dobrej walki i zwycięstwa Władimira. Musi być zwycięzcą 29 kwietnia. Walka przed takim tłumem to będzie coś nowego dla Joshui, ale nic nowego dla Władimira. On ma wielkie doświadczenie - powiedział Witalij.
Źródło: Sky Sports

O to, to, to.

Będzie jeszcze czas na analizę przedmeczową i POwiem tam dlaczego myślę, że gdyby nie 2 sprawy + miejsce: UK i ich nowa medialna maszyna - to Władek byłby zdecydowanym faworytem tego POjedynku, bo Joshua w szachach z większym od siebie jeszcze nie walczył, a w jabie i kontroli dystansu lekko mówiąc nie lśni póki co.

asuser 22-03-17 16:07

Młodość wygra ze starością. Młody mistrz (Joshua) wygra ze starym mistrzen (Wład). Ale nie będzie to łatwa misja. Widze Aj obsranego przez pierwsze 2-3 rundy. Presja 90 tysiąca luda na stadionie i cały ten brytyjski hype sparaliżuje go. Władek będzie go lał lewym prostym. Żeby było jasne. Władek też nie pokaże nic szczególnego, lewy prosty i od tak wygra pierwsze statyczne rundy. Ale AJ sie okiezłna i wezmie sprawy w swoje ręce, trafi czymś mocnym i Władek upadnie. Wstanie, ale Aj go skończy. To będzie jedna z tych walk o których będziemy debatować na forach, że gdyby Wład był odrobine młodszy, to by wygrał z Joshuą.

Nelson 22-03-17 16:29

Moim zdaniem też lewy prosty Ukraińca będzie kluczowy. Jeżeli będzie nim regularnie trafiał Joshuę. utrzymywał go tym samym na dystans i co ważne używał prawej ręki - to wygra. Ale czy jest w stanie to zrobić? Cholera wie, to jest tak zagadkowa i nieprzewidywalna walka jak mało która.

Pokrak 22-03-17 19:10

Jak dla mnie to będzie jakaś taka powolna egzekucja. Scenariusz coś pomiędzy Breazeale a Molina. Joshua zacznie ostrożnie, dopóki nie zda sobie sprawy, że rywal jest jeszcze bardziej obsrany, poza tym sztywny i może i groźny, ale bez większych szans na czyste trafienie go.

Endrjus 22-03-17 22:33

Cytat:

Napisał ArchieMoore (Post 525446)
bo Joshua w szachach z większym od siebie jeszcze nie walczył, a w jabie i kontroli dystansu lekko mówiąc nie lśni póki co.

A po co Joshua ma grać w szachy skoro może je wziąć i cisnąć nimi w rywala?:)

Taszun 22-03-17 23:07

kliczko ma dobry lewy prosty na lepkow. Gdzie ustawial sobie po ringu lewym prostym goscia swoich gabarytow? nie pamietam.
Zeby tak ustawiac kogos swoich gabarytow musisz wejsc rywalowi na wyciagniecie reki. A wiec musisz byc gotowy na twardy boks od poczatku.
Jabowac to on jabowal ale lepkow i jeszcze do tego wieszal sie na nich jak ktorys probowal mu fiknac :)

Druga sprawa ze Kliczko kompletnie nie potrafi walczyc na wstecznym. Garde ma tragiczna a praca nog jako rozrywanie dystansu dla Joshuy nie bedzie przeszkoda. Kliczko ladnie sobie odskakuje przod-tyl ale chodzenie na boki malo aktywne.
Na boki to on sie raczej zatacza podskakujac a nie ze chodzi zeby zmieniac ustawienie w ringu.

Mateusz Wajs 23-03-17 12:31

Ja na początku uważałem, że Joshua jest zdecydowanym faworytem, natomiast im bliżej walki, tym mniej jestem pewien tego typu.

Kto miałby być większym zagrożeniem dla Joshuy niż równie wysoki zawodnik, z równym zasięgiem, który ma dobry jab i mocno bije?

Kwestie przygotowania mentalnego i fizycznego Władimira do tej walki to z kolei dla mnie znaki zapytania.

Jak dla mnie wynik kwestią otwartą.

heatbeat 23-03-17 12:33

Obstawiam że Wład skończy jak z Corrie Sandersem.

pain.exe 23-03-17 12:40

Mateusz odpowiem Ci - ktoś kto zadaję jakieś ciosy, a Władymir ostatnio z tym kuleje, jaki jab jaka presja. Jak będzie trafiał jabem to Joshua szybciutko przyspieszy i skróci dystans. Nie wyobrażam sobie żeby Kliczko w obecnej formie gdzie od kilku walk widać regres i nawet taki Jennings dał mu dobra walkę, to co dopiero AJ który jest lepszy na każdej płaszczyźnie i dodatkowo ma kowadla w obu piesciach.


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 03:00.

Powered by vBulletin® Version 3.8.2
Copyright ©2000 - 2021, Jelsoft Enterprises Ltd.