boks, forum, zobacz

boks, forum, zobacz (http://www.boxing.pl/forum/)
-   Newsy (http://www.boxing.pl/forum/newsy/)
-   -   Roy Jones wróci w maju na Białorusi? Na tej samej gali może wystąpić Ustinow (http://www.boxing.pl/forum/newsy/45427-roy-jones-wra-ci-w-maju-na-biaa-orusi-na-tej-samej-gali-moa-e-wystae-piae-ustinow.html)

Krystian Sander 19-02-17 21:10

Roy Jones wróci w maju na Białorusi? Na tej samej gali może wystąpić Ustinow
 

Rosyjski promotor Władimir Hriunow poinformował, że Roy Jones Junior (65-9, 47 KO) kolejną walkę może stoczyć w maju na Białorusi. Sam pięściarz jest ponoć zainteresowany tak terminem, jak i lokalizacją potyczki. Roy miałby zaboksować na dużej gali, podczas której swoje umiejętności zaprezentowałby również Aleksaner Ustinow (33-1, 24 KO) z wagi ciężkiej.

Kilka dni temu Roy Jones Jr podczas gali w Wilmington pokonał przed czasem Bobby'ego Gunna. Nie można wykluczyć, że to zwycięstwo utwierdziło 48-latka w przekonaniu, że warto jeszcze wyjść kilka razy do ringu.

Hriunow ma nadzieję, że wspomniany wcześniej Ustinow będzie w maju boksował o pas WBA regular. Wiele wskazuje na to, że wyznaczeni do walki o ten tytuł Shannon Briggs i Fres Oquendo nie znajdą organizatora dla swojej potyczki. Jeśli tak właśnie będzie, kolejny w kolejce do pasa regular jest rosły Aleksander Ustinow.

Źródło: boxingscene


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 23:27.

Powered by vBulletin® Version 3.8.2
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.