boks, forum, zobacz
Wróć   boks, forum, zobacz > BoxingForum > Newsy

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się tutaj    

Komentarz

Narzędzia wątku Wygląd

stare 06-02-17, 19:30   #1 (permalink)
Redaktor Boxing.pl

Nominowany 467 razy w 136 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 38
Domyślnie Sulęcki: gdyby teraz przyszła oferta walki z Charlo, przyjmuję ją w ciemno

Maciej Sulęcki (23-0, 8 KO) kilka dni temu oznajmił, że zmienia kategorię wagową. "Striczu" będzie teraz występował w limicie 154 funtów, dotychczas zaś bił się w limicie wagi średniej. Polak ma nadzieję, że niebawem przyjdzie mu się zmierzyć z czołówką wagi junior średniej, z Erislandy Larą i braćmi Charlo na czele.

- Jest Erislandy Lara, bliźniacy Jermell i Jermall Charlo oraz Vanes Martirosjan, który akurat nie ma tytułu. Gołowkina się nie boję, ale 2017 rok ma zajęty. Najpierw Jacobs, potem pewnie Saul Alvarez. Jestem gotowy na każdego. Gdyby teraz przyszła oferta walki z Charlo, przyjmuję ją w ciemno i wychodzę się napieprzać. Nie potrzebuję żadnych testów. Chcę walczyć tylko z najlepszymi. (...) Dietetyk dokonał pomiaru tkanki tłuszczowej, zapisał dietę. Gdy trenowałem na Florydzie, limit wagi średniej miałem już miesiąc przed walką. Teraz na pewno trochę się przemęczę, ale będzie dobrze. To tylko dwa kilogramy „z groszami”. W kuchni daję sobie radę, umiem coś upichcić. Nadal będę jadł zdrowo, tylko częściej i w mniejszych ilościach – tłumaczy Maciek w rozmowie z Przeglądem Sportowym.

Ostatnią walkę bokser z Warszawy stoczył w czerwcu ubiegłego roku, stopując niepokonanego wcześniej Hugo Centeno Juniora.

Źródło: Przegląd Sportowy

Krystian Sander jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 06-02-17, 19:37   #2 (permalink)
prospect

Nominowany 0 razy w 0 Tematach
Art. Miesiąca - Nagród: 0
Domyślnie

Mógłby ktoś dobrze znający się na boksie opisać szanse Sulęckiego z braćmi Charlo? Tak na pierwszy rzut oka wydaje się, że z Jermallem nie ma szans ale z drugiej strony, przynajmniej teoretycznie powinien być silniejszy od Amerykanina. A co z Jerellem? Tu widzę większe szanse.
Marcin Mądry jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 06-02-17, 21:37   #3 (permalink)
champion

Domyślnie

,,Nie potrzebuję żadnych testów" w kontekście ostatnich wpadek dopingowych nie zabrzmiało dobrze
candrew jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 07-02-17, 08:41   #4 (permalink)
challenger

Nominowany 3 razy w 1 Temacie
Domyślnie

Maćkowi, w jakiejkolwiek wadze, przydałoby się starcie z czołówką, zanim wyjdzie do największych potworów tych kategorii.
Taki Monroe Jr w średniej, o którym coś się mówiło, czy Rosado który ma wielkie serducho i nie daje się łatwo przełamać.
SlawekW jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 07-02-17, 08:58   #5 (permalink)
Redaktor Boxing.pl

Nominowany 269 razy w 112 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 23
Domyślnie

Przyznam szczerze, że ja nie wiem, gdzie jest Sulęcki. Wymienił kilka nazwisk ze 154, Charlo, Vanes, Lara… Polak na pewno nie jest bokserem z wyższej półki, co najwyżej tej samej…

Wygrać z Larą raczej nie sposób. Jermell i Vanes to identyczna polka, moim zdaniem Jermell nie wygrał z Vanesem, ale też i nie przegrał... Jermall z kolei jest silniejszy (brakuje mi jeszcze walki Vanes – Jermall). Jak Sulęcki by się z nimi pokazał w 154? Twardy orzech do zgryzienia... byłbym umiarkowanym optymistą.
Adrian Golec jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 08-02-17, 08:53   #6 (permalink)
challenger

Domyślnie

Wielka szkoda, że ta kariera Sulęckiego tak wygląda, jak wygląda. Myślę, że ta wypowiedź, kombinacje z wagą, to przejaw pewnego zdesperowania brakiem walk i perspektyw.
omen jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 09-02-17, 18:27   #7 (permalink)
challenger

Domyślnie

Gołowkina się nie boi, hehehe
de Villars jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Komentarz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania