boks, forum, zobacz
Wróć   boks, forum, zobacz > BoxingForum > Newsy

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się tutaj    

Komentarz

Narzędzia wątku Wygląd

stare 30-01-17, 16:11   #1 (permalink)
Redaktor Boxing.pl

Nominowany 467 razy w 136 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 38
Domyślnie Paweł Skrzecz znokautował Andrzeja Rajkowskiego?

- Wicemistrz olimpijski z Moskwy, Paweł Skrzecz, znokautował byłego sędziego i działacza Andrzeja Rajkowskiego na jednym ze spotkań Warszawsko-Mazowieckiego Okręgowego Związku Bokserskiego. Poszkodowany chce od pięściarza fortuny i obiecuje zemstę. Skrzecz mówi, że jest niewinny. Co najciekawsze, są podstawy by twierdzić, że ich obu w ogóle nie powinno być na tym spotkaniu - czytamy na internetowej witrynie dziennika "Fakt".

– Podczas spotkania Paweł Skrzecz dokonał bandyckiego napadu na moją osobę – poinformował "Fakt" były sędzia i działacz bokserski Andrzej Rajkowski.

– Od dwóch lat byłem obrażany przez człowieka, który jest dla mnie zerem. Uknuł sobie taką intrygę, na spotkaniu zaczął mnie obrażać i wymyślać bzdury o tym, co rzekomo mówiłem o kolegach, z którymi żyję w bardzo dobrej komitywie. Nie wytrzymały mi nerwy, mogłem sobie darować ten wybuch, odpuścić to, że trzasnąłem, to znaczy... że starałem się go spoliczkować. Rzuciłem się do niego, ale wpadłem na Jurka Rybickiego. Rajkowskiego praktycznie nie dotknąłem, tylko się na niego przewróciłem - tłumaczył za to Paweł Skrzecz.

Pozostaje czekać na decyzje prokuratury w tej sprawie, przedstawianej w różny sposób przez obie strony.

Źródło: fakt.pl

Krystian Sander jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 30-01-17, 17:55   #2 (permalink)
champion

Nominowany 0 razy w 0 Tematach
Art. Miesiąca - Nagród: 0
Domyślnie

nie dobrze sie dzieje jesli na zjezdzie zarzadow wiecej nokautow wsrod dziadkow jak w ringach POlskiej utalentowanej mlodziezy.
Taszun jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 30-01-17, 18:24   #3 (permalink)
journeyman

Domyślnie

Ha ha ten Rajkowski już raz oberwał ale nie zrozumiał aluzji.
http://warszawa.naszemiasto.pl/artyk...t,t,id,tm.html

Nie wytrzymały mi nerwy, mogłem sobie darować ten wybuch, odpuścić to, że trzasnąłem, to znaczy... że starałem się go spoliczkować. Rzuciłem się do niego, ale wpadłem na Jurka Rybickiego. Rajkowskiego praktycznie nie dotknąłem, tylko się na niego przewróciłem - tłumaczył za to Paweł Skrzecz.
Sputnik jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 30-01-17, 20:53   #4 (permalink)
champion

Domyślnie

nie znam goscia ale jesli koles dostaje w ryj od dwoch niezaleznych od siebie ludzi z tego samego srodowiska na dwoch roznych imprezach to sytuacja jest jasna ze napewno sie nalezalo.
Wystarczy tylko sprawdzic czy skrzecz i landowski moga miec wspolne "interesy" i mogli dzialac w porozumieniu. Jesli nie, to sytuacja jest jasna

nie wiem czy ten Rajkowski dobrze robi oskarzajac ich o pobicie przed sadem. Mozliwe ze skrzecz i landowski mysleli ze maja do czynienia z czlowiekiem z branzy czyli bokserem i nikt o kilka zebow przy barze nie bedzie robil afery. Zapewne nie w jednej takiej sytuacji sie bywalo
Nastepnym razem ktos komu podpadnie Rajkowski w srodowisku bokserskim bedzie wiedzial ze tak nie jest i dostanie lanie po cichaczu. A wtedy nie tylko moga zabki poleciec a cos wiecej.

stare 30-01-17, 21:00   #5 (permalink)
Super Moderator

Domyślnie

Skrzecz przynajmniej nadal potrafi znokautowac

A o tym calym Rajkowskim to juz slyszalem z niejednego zrodla, ze lepek ktoremu sie nalezalo.
Rockefeller jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 30-01-17, 21:02   #6 (permalink)
champion

Domyślnie

ja musialem sprawdzic ktory to ze skrzeczow. Bo raczej myslalem ze to ten jego brat. Ten oskarzony zawsze wygladal na wiekszego dyplomate
stawialem ze chodzi o tego drugiego ale sie pomylilem

stare 30-01-17, 21:13   #7 (permalink)
Super Moderator

Domyślnie

http://ocdn.eu/pulscms-transforms/1/...cGVnkZMCAM0B5A
To niby Andrzej Rajkowski
XD
Rockefeller jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 30-01-17, 22:37   #8 (permalink)
champion

Domyślnie

a rekowskiemu nie zalozyli kolnierza a z calym szacunkiem dla skrzecza ale napewno dzisiaj nie bije tak mocno jak takam.
Usmiechnalby sie.
Zyje a mogl zginac
Komentarz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania