boks, forum, zobacz

boks, forum, zobacz (http://www.boxing.pl/forum/)
-   Newsy (http://www.boxing.pl/forum/newsy/)
-   -   Barrera przyjął walkę z Beterbijewem w eliminatorze IBF (http://www.boxing.pl/forum/newsy/44931-barrera-przyjae-walkae-z-beterbijewem-w-eliminatorze-ibf.html)

Krystian Sander 20-01-17 23:44

Barrera przyjął walkę z Beterbijewem w eliminatorze IBF

Jak donosi portal boxingscene.com, Sullivan Barrera (18-1, 13 KO) zgodził się na pojedynek z Arturem Beterbijewem (11-0, 11 KO). Starcie Rosjanina z Kubańczykiem ma być eliminatorem IBF w kategorii półciężkiej. Zwycięzca walki zostałby więc obowiązkowym rywalem dla Andre Warda.

Nie wiemy jeszcze, czy do wyłonienia organizatora walki potrzebny będzie przetarg. Wiadomo natomiast, że strony reprezentujące pięściarzy nie osiągnęły dotąd pełnego porozumienia.

Beterbijew w rankingu IBF w limicie do 175 funtów zajmuje 2 miejsce, przy nieobsadzonej pierwszej lokacie. Barrera jest natomiast notowany na pozycji numer 9.

Źródło: boxingscene

GacoPL 21-01-17 00:27

WOW niezle zestawienie ... lubie i cenie sobie Barrere ale tutaj moze miec naprawde ciezko - Beterbiev to prawdziwy czolg. Z drugiej strony Rosjanin nie boksowal z nikim pokroju Kubanczyka - zobaczymy tak naprawde gdzie jest Beterbiev ?

Sparow 21-01-17 10:10

Świetne zestawienie, bo obaj jak dla mnie sa w 5 LHW i o ile wiemy na co stać Kubańczyka to Rusek nie jest jeszcze ostatecznie sprawdzony, a Barrera to będzie tak naprawdę pierwsze jego poważne wyzwanie. W ogole dla Barrery cholerny szacun. Jego ostatni rywale to Szabransky, Ward, Murat, wiec bliższa bądź dalsza czołówka, dlatego mimo, że pewnie zdecydowana większość będzie go skazywała na przegraną we mnie będzie mieć kibica w tej walce.

junior_13j 21-01-17 10:29

Rewelacyjne zestawienie! I jak wyżej chyba będę kibicował Kubańczykowi. Wcale nie jestem przekonany, że Beterbijew to wygra. On jeszcze nie walczył z nikim naprawdę konkretnym, a Barera to kawał boksera. Jak nie da się trafć czysto w pierwszych 2-3 rundach, to może być cholernie interesująco.

Marcin Mądry 21-01-17 10:37

Jestem podekscytowany. Świetne zestawienie. Kibicuję Rosjaninowi ale dopiero w walce z Barrerą przekonamy się na ile dobrym jest pięściarzem.

mat.d 21-01-17 12:07

Jakby kazdy podejmowal takie wyzwania jak Barrera to boks bylby piekny !

Pokrak 21-01-17 12:29

Ciekawy pojedynek się szykuje.
Barrera to bardzo dobry bokser, ale ma swoje przestoje, "lubi" się zagapić. Beterbijew powinien to wykorzystać. Myślę, że Rosjanin przed czasem, jeśli nie, to na punkty.

Rockefeller 21-01-17 12:34

Barrera to kozak, ale Beterbiev go znokautuje.

EmanuelAugustus 21-01-17 18:50

Bardzo fajne zestawienie, trudno wskazać faworyta.

Sykes 21-01-17 19:19

Trzymam kciuki za Kubańczyka, choćby za odwagę, bo już kilku zrezygnowało z walki z Rosjaninem.
Ponadto Barrera jest nieprzeciętnym bokserem, także większe lub mniejsze szanse ma. Jak dla mnie 70 do 30 na korzyść Beterbijewa, ale liczę na sporą niespodziankę ze strony Sullivana.

Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 16:08.