boks, forum, zobacz
Wróć   boks, forum, zobacz > BoxingForum > Newsy

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się tutaj    

Komentarz

Narzędzia wątku Wygląd

stare 24-01-17, 21:25   #21 (permalink)
champion

Nominowany 0 razy w 0 Tematach
Art. Miesiąca - Nagród: 0
Domyślnie

heh, obaj są fizolami i technikami. Moim zdaniem siłowo Kubańczyk absolutnie nie ustepuje Beterbijewowi, technicznie też nie odstaje, chyba jest nawet bardziej wszechstronny natomiast Rosjanin ma większą dynamike, bije mocniej, bardzo precyzyjnie, ma do tego instynkt zabójcy. Moim zdaniem Beterbijew jest faworytem ale nie jest do końca sprawdzony na dłuższym dystansie i to może miec znaczenie. W każdym razie najpowazniejszy dotąd test Beterbijewa, to już jest walka na szczycie, ch** z tym czy w jej stawce jest czy nie ma "mistrzowskiego" pasa, ja juz od dawna nie zwracam na to uwagi. Walka dla mnie bardziej prestizowa od wszystkich obron Stevensona i tylko szczebelek niżej od Ward vs Kowaliow.

kubuś jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 25-01-17, 18:34   #22 (permalink)
Redaktor Boxing.pl

Nominowany 4 razy w 4 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 2
Domyślnie

Cytat:
Napisał Adrian Golec Zobacz post
Faktycznie, zupełnie zapomniałem, że mistrz i wicemistrz świata amatorów to fizol... a Kubańczyk, który poza juniorami nie zdobył niczego, to technik...

E, rozpędziłem się.

Kurde... przecież wiadomo że czarny to technik, a ruski to fizol.. a może inaczej, ten, co atakuje to fizol...?
To był skrót myślowy nawiązując do stylu jednego i drugiego. Nie pomyślałem, że weźmiesz to w 100% dosłownie, ale może powinienem wyrażać się jaśniej. A poza tym uważasz, że Barrera nie jest dobrze wyszkolony technicznie?
Tejksio jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 25-01-17, 20:28   #23 (permalink)
prospect

Domyślnie

Cytat:
Napisał Tejksio Zobacz post
Marcinowi chyba chodziło o to, że technik walczy z typowym rosyjskim fizolem. Ale ta walka będzie bardziej otwarta, to nie są goście, którzy wychodzą się przytulać.
To znaczy tak mi się skojarzyło, że Beterbijew to gość z siłą ciosu porównywalną do Kowaliowa (choć słyszałem już opinie, że jest silniejszy, że bije z siłą solidnego zawodnika HW). A Barrera to rodzaj takiego spryciarza, jak Ward tylko, że nie przytulasek.
Marcin Mądry jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 26-01-17, 09:56   #24 (permalink)
Redaktor Boxing.pl

Nominowany 269 razy w 112 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 23
Domyślnie

Cytat:
Napisał Tejksio Zobacz post
To był skrót myślowy nawiązując do stylu jednego i drugiego. Nie pomyślałem, że weźmiesz to w 100% dosłownie, ale może powinienem wyrażać się jaśniej. A poza tym uważasz, że Barrera nie jest dobrze wyszkolony technicznie?
To było luźne z mojej strony

Na pewno Barrera nie jest lepiej wyszkolony niż Beterbijew.
Adrian Golec jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 26-01-17, 09:59   #25 (permalink)
Redaktor Boxing.pl

Domyślnie

Cytat:
Napisał Marcin Mądry Zobacz post
To znaczy tak mi się skojarzyło, że Beterbijew to gość z siłą ciosu porównywalną do Kowaliowa (choć słyszałem już opinie, że jest silniejszy, że bije z siłą solidnego zawodnika HW). A Barrera to rodzaj takiego spryciarza, jak Ward tylko, że nie przytulasek.
Jak na Kubańczyka Barrera to bardziej "fizol" niż "technik", używając tej uproszczonej i mało trafionej (choć często używanej) formuły....

stare 26-01-17, 10:10   #26 (permalink)
Redaktor Boxing.pl

Nominowany 467 razy w 136 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 38
Domyślnie

Cytat:
Może nie do końca z tym Wardem jest słuszne porównanie. Mimo wszystko, takie mam wrażenie, Barrera stawia więcej na siłę. Do stylu spryciarza, wyprzedzającego gościa, frustrującego rywala, potrzeba szybkich rąk, a tych Kubano nie ma. To nie jest ktoś pokroju stylowo np. Lary. Więcej % siłowego w jego boksie. Tego typowego luzu dla Kubańczyków u Sullivana jest nieco mniej niż u Ortiza czy Lary właśnie.
Krystian Sander jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 26-01-17, 10:53   #27 (permalink)
prospect

Domyślnie

W takim razie walka będzie miała inny przebieg niż to sobie wyobrażałem. Myślałem, że Rosjanin trochę się namęczy szukaniem Barrery w ringu.
Marcin Mądry jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 26-01-17, 11:34   #28 (permalink)
Redaktor Boxing.pl

Domyślnie

Cytat:
W takim razie walka będzie miała inny przebieg niż to sobie wyobrażałem. Myślałem, że Rosjanin trochę się namęczy szukaniem Barrery w ringu.
Moim zdaniem Beterbijew jest i szybszy i bardziej mobilny od Barrery...

Jeśli chodzi o samo wyszkolenie Beterbijew to duża półka, a nawet dwie wyżej, niż Szabrański, który przecież całkiem niedawno przestawiał się z kicku na boks.

Mnie tylko zastanawia, jak ten Beterbijew robi limit wagi półciężkiej...? Lata temu w amatorach, w wadze ciężkiej ganiał Usyka po ringu. Przegrał nieznacznie, ale widoczna była duża przewaga fizyczna nad Usykiem. Moim zdaniem Beterbijew w cruiser nie byłby ani mniejszy, ani słabszy fizycznie od np. Głowackiego.
Komentarz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania