boks, forum, zobacz

boks, forum, zobacz (http://www.boxing.pl/forum/)
-   Newsy (http://www.boxing.pl/forum/newsy/)
-   -   Video: Chytrow przegrał przed czasem z Aleemem (http://www.boxing.pl/forum/newsy/44825-video-chytrow-przegraa-przed-czasem-z-aleemem.html)

Krystian Sander 15-01-17 13:35

Video: Chytrow przegrał przed czasem z Aleemem
 

Jewgen Chytrow (14-1, 12 KO) doznał wczoraj pierwszej porażki na zawodowych ringach. Pięściarz, który miał już w niedalekiej przyszłości dostąpić pojedynku o światowy czempionat, przegrał przed czasem z Imanuwelem Aleemem (17-0-1, 10 KO), co można uznać za niespodziankę. Pojedynek, którego stawką był pas WBC Silver wagi średniej, odbył się podczas gali w Barclays Center, na Brooklynie.

Uploader: Dailymotion

Sparow 15-01-17 14:20

Tego Murzyna chętnie bym zobaczył z Sulęckim, który ostatnio nie walczył z zawodnikami, którzy potrafią soczyście klepnąć.

Sykes 15-01-17 14:50

Jak dla mnie mega niespodzianka in minus, aczkolwiek w przeciwieństwie do większości aż tak wiele nadziei nie pokładałem w Ukraińcu.
Aczkolwiek powtórzę, "The Ukrainian Lion" dał ciała po całości.
Ciekawe tylko co było tego przyczyną? Czy młody Amerykanin jest tak dobry, czy Ukrainiec tak słaby? Pytam bo walki jeszcze nie widziałem, co nie omieszkam naprawić.

Tomasz Baranek 15-01-17 17:56

Dwie walki z tej gali mogą być walką roku. Rewelacyjne wydarzenie. Co do tego pojedynku... Chytrow miał w swojej porażce równie duży udział jak Aleem. Naciskał rywala, wyprowadzał wielką ilość uderzeń, od czwartej rundy już wydawało się, że ma kontrolę, by znowu nadziać się tak samo jak w rundach 1 i 3. W obronie zawalczył słabiutko - spóźniony, ręce nie wracały, bez balansu, poza tym wystarczyło żeby Aleem trafił czysto, a już Ukrainiec pływał albo lądował na deskach. Odporność może być problemem. Tak czy inaczej kapitalna walka, w której inicjatywa przechodziła z rąk do rąk, były nokdauny, a obaj byli zamroczeni. Runda trzecia może być rundą roku. Najpierw Chytrow ją kontrolował, potem nadział się i padł, żeby za chwile samemu podłączyć przeciwnika. Prawdziwa rzeźnia.

KiDDynamite 15-01-17 18:26

Mówiłem Ci Adrian, że z Chytrowa nic nie będzie. On od początku na profi wyglądał bardzo słabo. Otwarty, bez pojedynczego ciosu, słaby kondycyjnie, a nie wyszedł nawet poza poziom twardych i bitnych journeymanów dostając po raz pierwszy zawodnika, na którym mógłby się przejechać i się przejechał.

http://www.boxing.pl/forum/newsy/322...16-maja-2.html

Krystian Sander 15-01-17 19:27

Fajny zawodnik ten Aleem. Ładnie bije krótki prawy, dynamicznie, jest przy tym ruchliwy, bije z luzu, cios zdaje się mieć porządny. Pomysł zestawienia go z Sulęckim brzmi rozsądnie. Chytrow, tak jak Tomek to zauważył, w 4 rundzie zdawał się odzyskiwać kontrolę i dominować. Ale na przestrzeni tych 6 rund zebrał jednak srogi łomot, ciężko dziś przewidywać, że to może być czołówka 160 funtów. Walka znakomita. Zobaczymy co dalej z Aleemem.

@Kid
Gratuluję przewidywań co do Ukraińca. Fajnie się coś takiego czyta.

BTW

To jakaś nowa tradycja w Nowym Jorku, że pięściarz, który w rundzie np.3 pada na deski, przed rundą czwartą jest testowany na równowagę itp.?

SlawekW 16-01-17 09:16

Moja pierwsza walka w tym roku do nadrobienia.
Spodziewałem się emocji, ale wygląda na to, że było i tak dużo ciekawiej niż zakładałem.
Spore nadzieje miałem co do Chytrowa, ale on rzeczywiście na zawodowstwie nie przekonywał jakoś bardzo mocno.

Sulęcki rzeczywiście potrzebuje punchera na przeciwko, ale przed Aleemem mógłby jeszcze z kimś wyjść. Zresztą - z kimkolwiek, za długo pozostaje już nieaktywny.

Marcin Mądry 16-01-17 13:34

To już drugi Ukrainiec zweryfikowany w tak krótkim czasie. Najpierw pod koniec roku Szabrański teraz Chytrow. Obydwaj przez ko. Tak się zastanawiam czy nieco nie przeceniamy pięściarzy zza naszej wschodniej granicy patrząc na nich przez pryzmat Łomaczenki...

Adrian Golec 17-01-17 08:48

Cytat:

Napisał KiDDynamite (Post 516770)
Mówiłem Ci Adrian, że z Chytrowa nic nie będzie. On od początku na profi wyglądał bardzo słabo. Otwarty, bez pojedynczego ciosu, słaby kondycyjnie, a nie wyszedł nawet poza poziom twardych i bitnych journeymanów dostając po raz pierwszy zawodnika, na którym mógłby się przejechać i się przejechał.

http://www.boxing.pl/forum/newsy/322...16-maja-2.html

Mówiłeś. Jego boks był co nieco podejrzany, ale wierzyłem, że przy większych wyzwaniach, Chytrow będzie walczył bardziej dojrzale. Facet ma około 500 walk na amatorce i tytuł MS, a to do czegoś powinno zobowiązywać. Jego walka z Muratą to jeden z najlepszych pojedynków amatorskich, jakie widziałem. Na pro w jego wykonaniu to jednie rzucanie średnio-mocnych ciosów, bez asekuracji... Sądziłem, że stać go będzie więcej.

robercik 17-01-17 09:34

Pierwszy raz widziałem obu zawodników teraz przy tym newsie i video. Ten Chytrow to raczej nie jest materiał na dominatora. Jemu ewidentnie brakuje dynamiki w ciosach i poruszaniu się. On boksuje jak swarmer taki typowy, idzie do przodu i robi swoje. Boksem przypomina mi Pawła Wolaka, chociaż Paweł jakiś żwawszy mi się wydawał w tym ataku jak był w formie, mniej miejsca zostawiał rywalowi bo był intensywniejszy w ataku. Chytrow przy takim zawodniku jak Aleem dopiero dochodził do głosu jak ten odpoczywał, albo miał przestój. Brakowało szybkości i dynamiki Ukraińcowi i go Aleem mógł wyprzedzać i w miarę łatwo kontrować. Żeby wygrać przy takich atutach, Chytrow musiałby cały czas być blisko i nacierać, a nawet tego zabrakło.


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 18:10.

Powered by vBulletin® Version 3.8.2
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.