boks, forum, zobacz
Wróć   boks, forum, zobacz > BoxingForum > Newsy

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się tutaj    

Komentarz

Narzędzia wątku Wygląd

stare 11-01-17, 16:51   #1 (permalink)
Redaktor Boxing.pl

Nominowany 273 razy w 79 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 25
Domyślnie Huck - Briedis 1 kwietnia w Niemczech? Bardzo blisko porozumienia

Marco Huck (40-3-1, 27 KO) 1 kwietnia może po raz kolejny zawiesić na swoich biodrach mistrzowski pas wagi cruiser. Reprezentant Niemiec ma się wtedy zmierzyć z Mairisem Briedisem (21-0, 18 KO) o tymczasowy tytuł WBC w limicie do 200 funtów. Obóz Łotysza daje jasny sygnał, że walka z Huckiem na 90% odbędzie się 1 kwietnia w Niemczech.

Zwycięzca tej potyczki będzie oficjalnym pretendentem do "pełnego" tytułu WBC wagi junior ciężkiej, dzierżonego przez Tony'ego Bellew.

Źródło: worldboxingnews.net

Krystian Sander jest teraz aktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 11-01-17, 17:09   #2 (permalink)
prospect

Nominowany 0 razy w 0 Tematach
Art. Miesiąca - Nagród: 0
Domyślnie

Breidis jakoś mnie nie porwał z Durodolą, który miał swoje chwile w tej walce, do tego Łotysz wydawało mi się, że stosował nadmiernie klincze, wiec w sumie fajnie, że teraz dostanie w swoje łapska gościa, który w brudnych gierkach jest numero uno. Huck w ostatniej walce pokazał, że ciągle znajduje się w wysokiej dyspozycji. Stawialbym na czystym gruncie Huck SD, ale w tych okolicznościach pewnie obędzie się bez niejednogłośnych decyzji.
No i ironia losu z tą datą, bo to jakościowo świetne zestawienie chociaż po tym jakie brudne style stosują nie spodziewam się fajerwerków, ale może ten pojedynek będzie kolejnym paradoksem? W końcu po Whyte & Chisora tez sie nikt za duzo nie spodziewał, a okazał się pojedynkiem roku wg. boxingu. Czasem się lepiej nie nastawiać na nie wiadomo co i potem miło zaskoczyć niż jakby miało być zgoła odmiennie.
Sparow jest teraz aktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 11-01-17, 18:09   #3 (permalink)
Super Moderator

Domyślnie

Prima aprilis... A ja postawię trochę grosza na Biedisa, lubię gościa i szacun za karierę, którą miał dość problematyczną - trudno mu było o zaczepienie się w jakiejś grupie zawodowej... Obstawię na jego wygraną przed czasem, a co...
Sykes jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 11-01-17, 18:35   #4 (permalink)
contender

Domyślnie

Kolejna swietnie zapowiadajaca sie walka i dobre zestawienie ... Pierwsze kilka miesiecy tego roku zapowiadaja sie naprawde niezle. Jest naprawde sporo fajnych i ciekawych zestawien... miejmy nadzieje, ze fakt iz boks traci na popularnosci w ostatnim czasie ze wzgledu na fatalny matchmaking spwoduje/spowodowal, ze nikt nie bedzie juz placil za slabe zestawienia. Popycha to zawodnikow jesli chca zarobic na podejmowaniu wyzwan. Trzeba trzymac kciuki aby ta tendencja konfrontowania ze soba mocnych zawodnikow utrzymala sie. Skorzystaja na tym wszyscy.

Co do samej potyczki - swietne zestawienie. Nudno w ringu napewno nie bedzie. Briedis bedzie musial narzucic swoje tempo i wygrac wyraznie by wywiesc zwyciestwo. Przez KO byloby najlepiej :D - co jest calkiem realne.
GacoPL jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 11-01-17, 22:07   #5 (permalink)
contender

Domyślnie

Kciuki za Briedisa. Twardy koleś z potężnym uderzeniem. Ma duże szanse przewrócić Hucka.
darulka jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 11-01-17, 22:09   #6 (permalink)
prospect

Domyślnie

Trzymam kciuki za Breidisa. Juz "ciezki" charr probowal sie z nim "bic".
LegiaPany jest teraz aktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 12-01-17, 09:03   #7 (permalink)
challenger

Nominowany 3 razy w 1 Temacie
Domyślnie

Briedis jest jednym z nielicznych który mógłby Hucka skończyć przed czasem, a jak mówicie - na niemieckim gruncie przydałoby się go machnąć przed czasem.
Walka dla mnie 50/50, choć życzeniowo chciałbym oczywiście Briedisa.
Ktokolwiek nie wygra, będzie moim faworytem z Bellew.
SlawekW jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 12-01-17, 10:38   #8 (permalink)
Redaktor Boxing.pl

Nominowany 224 razy w 56 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 10
Domyślnie

Cytat:
Napisał Sparow Zobacz post
Breidis jakoś mnie nie porwał z Durodolą, który miał swoje chwile w tej walce, do tego Łotysz wydawało mi się, że stosował nadmiernie klincze, wiec w sumie fajnie, że teraz dostanie w swoje łapska gościa, który w brudnych gierkach jest numero uno.
Też tak widziałem jego walkę z Durodolą. Choć większość tutaj z tego co pamiętam to wejścia Durodoli do półdystansu obwiniało o ilość w klinczy w tamtej walce. Moim zdaniem to jednak było świadome zagranie Breidisa.

Walka spoko, ale ciężko mi się Hucka ogląda, bo jak tu się nie wk...ać jak wali w tył głowy, fauluje, a sędzia ani rusz.

W przeciwieństwie do kolegi wyżej myślę, że Bellew na swoim terenie (a trudno sobie wyobrazić, żeby mistrz w tej sytuacji jechał na teren przeciwnika) rozprawiłby się z Huckiem przed czasem. Odnośnie Breidisa trudno mi się jeszcze wypowiedzieć, za mało go widziałem.
Mateusz Wajs jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 12-01-17, 10:44   #9 (permalink)
champion

Nominowany 7 razy w 2 Tematach
Domyślnie

To może być dobra walka do obstawiania. Breidis to faworyt bez nazwiska.
Endrjus jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 12-01-17, 16:01   #10 (permalink)
contender

Domyślnie

Jeśli to nie prima aprilis, to stawiam na Briedisa przed czasem.
Pokrak jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Komentarz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania