boks, forum, zobacz
Wróć   boks, forum, zobacz > BoxingForum > Newsy

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się tutaj    

Komentarz

Narzędzia wątku Wygląd

stare 10-01-17, 16:09   #1 (permalink)
Redaktor Boxing.pl

Nominowany 315 razy w 90 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 28
Domyślnie Zimnoch dla Boxing.pl: ważę około 110 kg, pracowałem nad siłą. Wygram z Mollo

Krzysztof Zimnoch (20-1-1, 13 KO) szykuje się do rewanżu z Mikiem Mollo (21-6-1, 13 KO). Do tego starcia dojdzie 25 lutego w Szczecinie. Bokser z Białegostoku opowiedział nam o przygotowaniach i nastawieniu do ponownego spotkania z "Bezlitosnym".

- Forma jest super. Gdybym musiał boksować w najbliższą sobotę, to byłbym gotowy. Pracowałem nad siłą, jest dobrze. Ważę około 110 kilogramów. Sam jestem ciekaw, ile będzie na wadze podczas oficjalnego ważenia. Nie mam tutaj znanych sparingpartnerów, ale chłopaki dają z siebie wiele, trzeba cały czas uważać, dzieję się dużo. Mollo jest niebezpieczny. Nie panuje nad emocjami w ringu, potrafi wtedy walczyć nieczysto, ale więcej nie będę mówił. Co do ostatnich wypowiedzi, to tylko odbiłem piłeczkę. Tym bardziej, że mówił coś, co nie jest zgodne z prawdą. Chodziło tylko o to, że traktuję go jak gościa, który nie walczy czysto. Zapraszam kibiców do Szczecina. Obiecuję, że wygram - powiedział nam Krzysztof Zimnoch.

Źródło: Witold Szmagaj/Boxing.pl

Krystian Sander jest teraz aktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 10-01-17, 17:00   #2 (permalink)
prospect

Nominowany 0 razy w 0 Tematach
Art. Miesiąca - Nagród: 0
Domyślnie

Zobaczymy jak głowa wytrzyma. Moim faworytem jest Mollo, ale poczekam do ważenia bo chce zobaczyć te 110 KG w praktyce.
thekudiq jest teraz aktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 10-01-17, 17:01   #3 (permalink)
prospect

Domyślnie

Hmmm ciekawe co Zimnoch na to, że Mollo zrobił o wiele lepsza forme niż przed rokiem. Może też odpowie jakimś zdjęciem? Skoro odbija piłeczke to może i na tym polu nie spietra.
Sparow jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 10-01-17, 17:42   #4 (permalink)
challenger

Nominowany 3 razy w 1 Temacie
Domyślnie

Właśnie wartościowych sparingów często brakuje Polakom. O ile w cruiser są w stanie wzajemnie sobie tyle o ile pomóc, to w HW itd nie ma z kim robić, a Zimnoch który miał szansę sparować z Del Boy'em zmienił salę, i teraz tam pruje anonimów. "Trzeba cąły czas uważać" - wiadomo, zawsze trzeba, co nie znaczy że te sparingi mają jakąkolwiek wartość.
SlawekW jest teraz aktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 10-01-17, 17:46   #5 (permalink)
Redaktor Boxing.pl

Nominowany 315 razy w 90 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 28
Domyślnie

Co do tych przygotowań Mollo to ja nie przykładam do tego wagi. Tak samo było w przypadku walk Mike'a ze Szpilką. Do pierwszej Amerykanin miał być kiepsko przygotowany. A narobił Arturowi masę kłopotów. Zaś do rewanżu forma miała być lepsza, poważne przygotowania i było już gorzej ze strony Mike'a. Tym razem stawiam na wygraną Zimnocha. Na punkty.
Krystian Sander jest teraz aktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 10-01-17, 18:31   #6 (permalink)
Super Moderator

Nominowany 19 razy w 6 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 2
Domyślnie

Cytat:
Napisał Krystian Sander Zobacz post
Co do tych przygotowań Mollo to ja nie przykładam do tego wagi. Tak samo było w przypadku walk Mike'a ze Szpilką. Do pierwszej Amerykanin miał być kiepsko przygotowany. A narobił Arturowi masę kłopotów. Zaś do rewanżu forma miała być lepsza, poważne przygotowania i było już gorzej ze strony Mike'a. Tym razem stawiam na wygraną Zimnocha. Na punkty.
Ale za drugim razem Szpilka nie poszedł już na wielkie hurra
Black Dragon jest teraz aktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 10-01-17, 18:35   #7 (permalink)
challenger

Nominowany 3 razy w 1 Temacie
Domyślnie

Poza tym Szpilka mógł coś przyjąć, nie bał się ciosu, a nie można tego samego powiedzieć o Zimnochu.
SlawekW jest teraz aktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 10-01-17, 18:41   #8 (permalink)
champion

Domyślnie

Zimnoch chyba sie zapomnial i wszedl na wage prosto z treningu,po nawodnieniu, z obciaznikami na nogach i recach... Ciezko uwierzyc w taki przyrost w tak krotkim odstepie czasu,szczegolnie patrzac na to jaki jest - a moze byl? - flakowaty.
mat.d jest teraz aktywny   Odpowiedź z Cytatem
Komentarz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania