boks, forum, zobacz
Wróć   boks, forum, zobacz > BoxingForum > Newsy

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się tutaj    

Komentarz

Narzędzia wątku Wygląd

stare 10-01-17, 10:36   #1 (permalink)
Redaktor Boxing.pl

Nominowany 486 razy w 83 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 38
Domyślnie Pedraza: Davis jest dobry, ale walczył tylko z trzecią i czwartą ligą

W nadchodzącą sobotę na undercardzie Jamesa DeGale'a i Badou Jacka dojdzie do bardzo interesującej konfrontacji mistrza IBF w wadze super piórkowej Jose Pedrazy (22-0, 12 KO) i kreowanego na przyszłą gwiazdę Gervonty Davisa (16-0, 15 KO). Portorykański czempion jest przekonany, że zna słabości młodego pretendenta i obnaży je w ringu.

- Davis to utalentowany zawodnik. Silny i dobrze wyszkolony młody człowiek. Na pewno bycie protegowanym Floyda Mayweathera może mu pomóc w pewnych sytuacjach, ale nie walce z pięściarzem z elity. To innna bajka. Nie lekceważę go. Kiedy byłem w jego wieku też byłem już głodny walk o najwyższe zaszczyty. Jego problem polega na tym, że walczył tylko z trzecią i czwartą ligą, a rywale tej klasy przewracali się po jego pierwszych ciosach - powiedział Pedraza.

- Davis jest szybki i szybko atakuje. Bije znakomite podbródkowe, jest szybki i dobrze wyszkolony. Jednak za mało pracuje na nogach i bardzo otwiera się w ataku, zwłaszcza kiedy zadaje sierpowe. Wystawia wtedy swoją szczękę. Widać u niego zmęczenie w trakcie pojedynków. Nigdy nie walczył pełnych dwunastu rund. Jego najdłuższa walka trwała niespełna dziewięć. Kiedy wywrę na niego mocną presję, to jego wytrzymałość skończy się po sześciu, siedmiu rundach. Nie mogę powiedzieć jak mocno bije Davis, ale na pewno nie tak mocno jak Edner Cherry - dodał czempion IBF.

Źródło
: bscene

Andrzej Pastuszek jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 10-01-17, 11:49   #2 (permalink)
contender

Nominowany 0 razy w 0 Tematach
Art. Miesiąca - Nagród: 0
Domyślnie

Bardzo ciekawi mnie ta walka. Bez faworyta.
Miałem chęć postawić na Pedrazę, ale ponieważ jest faworytem u bukmacherów, to postawię na Davisa. Tu wałek jest bardzo prawdopodobny, tak że przy równej walce wygra Davis.

Ale jestem za Pedrazą
Pokrak jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 13-01-17, 14:47   #3 (permalink)
champion

Nominowany 0 razy w 0 Tematach
Art. Miesiąca - Nagród: 0
Domyślnie

Nie sądzę żeby Cherry bił mocniej niż Davis.
candrew jest teraz aktywny   Odpowiedź z Cytatem
Komentarz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania