boks, forum, zobacz
Wróć   boks, forum, zobacz > BoxingForum > Newsy

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się tutaj    

Komentarz

Narzędzia wątku Wygląd

stare 10-01-17, 10:06   #1 (permalink)
Redaktor Boxing.pl

Nominowany 482 razy w 82 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 38
Domyślnie Horn będzie celował w nokaut na Pacquiao

Szef grupy Top Rank Bob Arum odbędzie w tym tygodniu kolejne spotkania z promotorami z Duco Events, aby sfinalizować pojedynek Manny'ego Pacquiao (59-6-2, 38 KO) i Jeffa Horna (16-0-1, 11 KO). Starcie pomiędzy mistrzem WBO w wadze półśredniej a Australijczykiem przymierzane jest na 23 kwietnia na stadionie w Brisbane. Horn zdaje sobie sprawę, że trudno mu będzie o punktowe zwycięstwo nad "Pac Manem" i postara się o nokaut.

- Słabością Pacquiao jest fakt, że za dużo podskakuje po ringu, chociaż może to też utrudniać trafienie go. Kiedy jest trafiany, to zaczyna poruszać się w niewłaściwą stronę i wbiega na ciosy. To właśnie stało się z Marquezem. Mam nadzieję, że uda mi się przycelować Pacquiao i sprawić, że wbiegnie na mój cios, co spowoduje podwojenie siły uderzenia. To powinno załatwić sprawę - uważa Horn.

- Walczyłem na całym świecie przeciwko czołowym zawodnikom. Mam potrzebne umiejętności. Wiem, że mogę pokonać Pacquiao i na pewno mam wystarczająco mocny cios. Mogę go zranić, zwłaszcza kiedy złapię go poruszającego się do przodu. Zawsze najlepszy sposób na pokonanie super mistrza to nokaut, ale ta walka bedzie również bliska w sensie punktów. Jednak wygrana przez nokaut będzie moim celem - dodał "półśredni" z Australii.

Źródło: bscene

Andrzej Pastuszek jest teraz aktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 10-01-17, 11:55   #2 (permalink)
contender

Nominowany 0 razy w 0 Tematach
Art. Miesiąca - Nagród: 0
Domyślnie

A więc chyba raczej dojdzie do tej walki. Niby dobrze, że zobaczymy Manny'ego, ale wolałbym go w starciu z kimś lepszym.
Cytat:
Napisał Andrzej Pastuszek Zobacz post
Horn - Walczyłem na całym świecie przeciwko czołowym zawodnikom.
Co on tu pier...li? Nigdy nie wychylił nosa poza Australię/Nową Zelandię, a ci "czołowi zawodnicy" to faktycznie czołowi, ale dawno temu: Funeka i Randall Bailey.

Rozumiem promocję siebie i walki, ale jakiś poziom trzeba zachować, nie wciskać ludziom najzwyczajniejszych w świecie kłamstw.
Pokrak jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 10-01-17, 16:37   #3 (permalink)
champion

Domyślnie

Być może miał na myśli boks amatorski.
candrew jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 10-01-17, 17:59   #4 (permalink)
challenger

Nominowany 3 razy w 1 Temacie
Domyślnie

O tej walce mówiono już dawniej, i liczyłem że to kiepski żart, a tu zaczyna się zapowiadać, że do walki dojdzie.
Rozumiem Pacquiao, który buduje nowy rynek na stare lata, zwłaszcza że po Floydzie i tej ukrytej rzekomej kontuzji stracił w oczach niektórych kibiców.
SlawekW jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 10-01-17, 18:14   #5 (permalink)
Super Moderator

Domyślnie

Cytat:
Napisał candrew Zobacz post
Być może miał na myśli boks amatorski.
I to by się zgadzało, walczył m.in. z Brazylijczykiem Evertonem Lopesem (MŚ 2011, brąz MŚ 2013).
Sykes jest teraz aktywny   Odpowiedź z Cytatem
Komentarz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania