boks, forum, zobacz

boks, forum, zobacz (http://www.boxing.pl/forum/)
-   Newsy (http://www.boxing.pl/forum/newsy/)
-   -   Roach o "gipsie" Margarito: powinien za to siedzieć w więzieniu (http://www.boxing.pl/forum/newsy/44717-roach-o-gipsie-margarito-powinien-za-siedzieae-w-wiae-zieniu.html)

Andrzej Pastuszek 08-01-17 23:55

Roach o "gipsie" Margarito: powinien za to siedzieć w więzieniu
 
Trener Freddie Roach jest zdania, że Antonio Margarito (40-8, 27 KO) nie tylko nie powinien kontynuować kariery boksera zawodowego, ale powinien odbyć karę pozbawienia wolności za swoją "aferę gipsową" sprzed pojedynku z Shanem Mosleyem. Przypomnijmy, że w styczniu 2009 roku trener Naazim Richardson zauważył podejrzanie wyglądające "bandaże" Meksykanina, które rzeczywiście okazały się utwardzone substancją przypominającą gips. Podopieczny Roacha Miguel Cotto, który przegrał z Margarito przez techniczny nokaut kilka miesięcy wcześniej, również dopatrzył się "poniewczasie" dziwnych wzmocnień pod bandażami Antonio. "Junito" jest przekonany, że obrażenia jakich doznał w trakcie walki zawdzięczał oszustwu swojego przeciwnika.

- Naprawdę szczerze myślę, że Margarito powinien wylądować w więzieniu za próbę zabójstwa. Roczny ban to zdecydowanie za mała kara. Najważniejsze, że Miguel potrafił się po tym pozbierać i wrócił w wielkim stylu. Na początku było mu ciężko, ale potem miał wokół siebie właściwych ludzi. Teraz to już dawno minęło i Miguel bardzo mocno pracuje każdego dnia - powiedział Roach.

Źródło
: bscene

Rockefeller 09-01-17 00:20

Zgadza sie. Na domiar złego oszust dostał po tej aferze jeszcze kilka dobrze platnych walk.
Na oczy przejrzeliby dopiero jakby stała sie tragedia, a tak to biznes krecil sie dalej.


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 07:11.

Powered by vBulletin® Version 3.8.2
Copyright ©2000 - 2018, Jelsoft Enterprises Ltd.